-
Postów
592 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
18 -
Typ konta
Premium
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez L4MP3K.
-
Ej, też tak macie?

https://imgur.com/a/2gnArQl -
Teraz już oficjalnie, dziękuje wszystkim za te 3 lata, które tutaj spędziłem, a przy okazji miałem możliwość tworzenia swoich prac dla was. To nie koniec, to początek historii

-
Wiele razy już o sobie opowiadałem, ale może ktoś się dowie czegoś nowego, zapraszam na wywiadzik -
-
Wypuściłem BETĘ
Jak ktoś ma jakieś propozycje do tego to poproszę we wiadomości prywatnej
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
co tam robi cabbie
-
Będzie praktycznie każdy pojazd, który dostał podmiankę na serwerze
-
A xd myślałem że o warianty chodzi tam gdzie da się opcjonalnie
-
Zawsze do takiego cabbie może zostać stworzony wariant to tylko się dopisze i po sprawie. Tak samo blista nie ma wariantu
-
No, po prostu aktualny spis wszystkich dostępnych pojazdów i ich ewentualnie możliwych wariacji.
-
Ma ktoś tego obey’a w końcu?
-
Najlepiej jeszcze 20 statusów o tym samym wstawcie bo jeden nie wystarczy
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
Lepsze statusy z czymś co może kogoś zaciekawić, niż te, w których ktoś chwali się czego to nie jadł na obiad i który to już dzień bez serwera żyć nie może ;p
-
rozpęd za duży sory szefie
-
Ta? To potrzymaj mi piwo
-
A co z twoim komputerem i source2
-
A co było nie tak ze statusem wruma ze juz nawet on się nie ostał?
-
Poszukiwany człowiek, który ma pojęcie w temacie składania komputerów (jakie podzespoły dobrać, itp.) kontak najlepiej Discord: L4MP3K.#2820
-
Chciałbyś wygrać koszulkę z logo "4life" z podpisami?
Masz do tego świetną okazję - zapraszam na discord! -
POV: wyczekujesz walki Pudziana z Khalidovem:
- 4h czekasz na walkę
- oglądasz wyjście pudziana do klatki
- zasypiasz
- budzisz się jak khalidov poskładał pudziana
Warto było tyle czekać