Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Niebawem wracam.... Tak myśle!


StunterHere
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podziękować wszystkich za te miłe (?) chwile spędzone na serwerze :( pisze to odejście ok. na miesiąc, poprostu mam bana którego nie moge zjdąć, spróbuje napisać apelacje za miesiąć moze cos da :( Dziękuje wszystkim za te chwile,donate itp 3-majcie się do zobaczenia!

@Moskva. - Dziękuje ci za te wszystkie chwile spędzone w organizacji i na giełdzie!

@Ciastkowy* - Dziękuje ci za te wszystkie chwile spędzone na serwerze + za pomoc na serwerze :(

@Leonisiek_<L&L> - Dziękuje ci za wszystkie godziny,tygodnie,rp na tunerze 3-maj sie mordziaty niedługo myśle ze wróce!

@AnonimeczeQ - Dziękuje ci za wszelką pomoc na serwerze, miłą gierkę i godziny spędzone na giełdach!

@DAWIX390PL - Dziękuje ci za te wszystkie miło spędzone godziny (Tygodnie?), za te wszystkie odwalania dziękuje!

@Krzyysieek - Dziękuje ci za pobyt w mojej organizacji!

@KoZaK321 - Dziękuje ci za pobyt w mojej organizacji!

@KewlarYT - Dziękuje ci za te wszystkie streamy,godziny,tygodnie,miesiące na serwerze!

@NikoZadymiarz - Dziękuje ci za te wszystkie godziny,tygodnie,miesiące a nawet lata gry na srwerze!

@BadixTM - Dziękuje ci za te wszystkie grafiki,godziny w mojej pierwszej org :(

@Asn.-Tobie również dziękuje za giereczke na serwerze, za te godziny na giełdach :(

@Kariz - Dziękuje ci za te godziny,tygodnie w SAMD.

@CiasteK* - Tobie również dziękuje za godziny w SAMD.


3-majcie się! Niedługo wracam ((Tak myśle ze administracja RCON da mi szansę)), z łezką w oku to pisze ale z fartem mordeczki :(

[*]


Gdyby ktoś chciał kontakt na discord:

StunterHere#5713

 
 
 
Edytowane przez StunterHere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin