Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga Na SAPD


Szoko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Funkcjonariusza : - Zostalem tepnięty po wejściu na serwer do więzienia

Data i godzina zdarzenia : - Nie wiem wszedłem na serwer o 14:45 cos takiego i teplo mnie 

Pełen opis sytuacji : Więc tak wchodzę na serwer tepam się na baze organizacji biegne do auta wsiadam i nagle gdzie mnie teplo patrze wiezienie pisze Pozostaly czas : 50min pisze do SAPD o co tu chodzi oni piszą ze jak się pojawia komunikat ile zostało czasu powinno pisać kto mnie wsadzil i jaki jest powod a ja nic takiego nie mam 
Dowód który  to potwierdza całe zajście : https://imgur.com/a8sLVw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer I Ven33r.

Na samym wstąpię, zacznijmy od tego że zostałeś zatrzymany za spowodowanie kolizji, następnie uciekałeś no nie jestem pewny ale z 2/3 minuty i nieopodal banku, się zatrzymałeś, po chwili opuściłeś grę. Wtedy poczekaliśmy z 3 minuty ponieważ myśleliśmy że po prostu cię wywaliło, kiedy nie wszedłeś na serwer postanowiliśmy podliczyć ci mandat i wsadzić cię przez PID, mandat wyniósł 4900 PLN z czego auto poszło na parking policyjny za połowę ceny a ty zostałeś przewieziony do więzienia na 49 minut, myślę że wszystko jasne jeśli masz jakieś wątpliwości zapraszam pv. 

Edytowane przez Ven33r.
Poprawka błędu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin