Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z PerPani


japkooo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

vZnPPMl.png

 

Dzienkobiett.png

 



Witajcie, z tej strony Dyrektor Naczelny japkooo! 

Zapraszam do przeczytania wywiadu z @PerPani! <3
 


 

 

J - japkooo.

P - PerPani

 


 

J: Tak więc zaczynajmy! Na sam początek to co zawsze, ale od czegoś trzeba zacząć. Opowiedz coś o sobie!

P:  Najtrudniejsze pytanie na początek! Trudno opisywać samego siebie, ale spróbuję. Zacznijmy od tego, że mam na imię Julia. Jestem spokojną, nieśmiałą dziewczyną ze specyficznym charakterem i poczuciem humoru, która na co dzień zajmuje nauką, kotem, obowiązkami domowymi i naszym kochanym 4Life'em. Czasami bywam wredna, wulgarna, chamska i szczera do bólu - nie zaszkodzi, a momentami wychodzi to na dobre. Pomijając tą moją "czarną", okropną stronę uważam, że czasami jestem jednak miła dla ludzi! Pozytywnie nastawiona i bardzo świrnięta. Moje cechy charaktery wykluczają się jeden z drugim - komplikujące. Przechodząc na temat moich zainteresowań, hobby czy coś podobnego, nie ma się co rozpisywać,  to trudno określić - nie znalazłam jeszcze tego czegoś co zatrzyma mnie przy sobie dłużej! Interesuję się wszystkim po trochu - raz to mnie zaciekawi, a raz coś innego i tamto znudzi. A Kim jestem w środku? Osobą, która chciałaby zmienić świat - lecz nie jest na tyle odważna! . Planuję w przyszłości zmienić czyiś  "mały świat" m.in oddawać krew, przelewać pieniądze na organizacje charytatywne czy coś podobnego. Warto pomagać, nawet taka mała pomoc dużo daje. Jak na razie nie mam nic więcej do dodania, może w kolejnych pytaniach uda mi się coś o mojej osobowości wspomnieć.


J: Jak trafiłaś na serwer i co spowodowało, że tu zostałaś?


P:  Na serwer trafiłam dzięki mojemu kumplowi @Danio_XD, którego serdecznie pozdrawiam! Pomagał mi tutaj zaczynać i wkręcił mnie w 4Life'owy świat. Na serwerze gram ponad dobre 2 lata i to wszystko dzięki ludziom, których tutaj poznałam, to dzięki nim jestem tak długo na serwerze. Każda nowo poznana osoba równa się nowa przygoda ;). 


J: Ile wynosi na ten moment Twój majątek?


P:  Mój majątek nie jest jakiś "wow" po takim okresie gry, to tylko może ponad dwa miliony. Jakoś nie ciągnie mnie do zarabiania milionów na serwerze, bawienie się w handel itp. 


J: Jak wyglądało Twoja historia jeżeli chodzi o przynależność do frakcji, biznesów i organizacji?


P:  Na początku mojej gry dołączyłam do organizacji Greyny, ale nie pobyłam w niej zbytnio długo - odeszłam chyba po tygodniu lub dwóch. Moją następną i ostatnią organizacją jest Thug 4Life, którą obecnie prowadzę na stanowisku liderki od ponad roku. Właśnie tutaj poznałam najlepsze osoby, które umilały i umilają grę <3 Co do frakcji, to byłam tylko w TSA przez rok, w końcu musiało mi się to znudzić, postanowiłam odejść  i obecnie nie mam w planach o dołączeniu do innej. Przez dwa lata mojej gry należałam do tylko dwóch biznesów - Redakcji 4Life News oraz KSF. Moja kariera w grupie aktorskiej redakcji nie była zbytnio długo i dobra. Mianowicie odeszłam z redakcji trafiając tym na czarną listę, z której zostałam zdjęta po jakimś czasie. Większe zaangażowanie wkładałam w KSF, świetna przygoda! bardzo lubiłam się zajmować moją frakcją - SAFD, bardzo pozytywna ekipa ze świetnym zarządem.Niestety opuściłam biznes. 

J: Jak doszło do tego, że dostałaś się do KSF?

P:  Do Komisji Spraw Frakcyjnych dostałam, się  bo byłam "wybrańcem" Damianera. Uważał, że się do tego nadaję i zaproponował mi dołączenie do ekipy na co się zgodziłam. Tak właśnie dołączyłam do KSF.

J: Zdradzisz mi i czytelnikom dlaczego przy Twoim ogłoszeniu o odejściu z KSF istnieje notka o tym, że nie masz powrotu?


P:  Ciężko mi na to odpowiedzieć, bo sama do końca nie wiem. Przed moim odejściem była mała kłótnia z SAPD, którzy myślą, że dlatego odeszłam co jest nieprawdą. Popełniłam jeden błąd, który jak widać wystarczał by dać mi taki "wyrok".

J: A jak to się stało, że zostałaś liderką Thug 4 Life?
P: Thug 4Life chciałam się zajmować od dołączenia, miała wiele pomysłów co do organizacji, które bardzo chciałam wprowadzić. Ubiegałam się o stanowisko VL, które dostałam gdy Rebelle i Baker podjęli decyzje o nadanie mi takiej rangi . Zaczęłam powoli wprowadzać to co planowałam i z dnia na dzień zdobywałam w małym stopniu zaufanie liderki. Kiedy Rebelle i Baker odchodzili z serwera, chciałam przejąć organizacją i nią się opiekować. Rebelle miała również w planach przekazać mi liderkę co się udało i tak nią jestem aż do dziś. 


J: Jakie uczucia Ci towarzyszyły, gdy ujrzałaś swój nick na liście osób, które dostały się w rekrutacji na Supporta?


P: Moja reakcja była jak większości osób które się dostały. Bardzo się ucieszyłam, że mój nick znajduje się na liście nowych support'ów, przez dłuższy czas nie mogłam wyjść z szoku, czułam się fantastycznie, że mogłam pełnić taką funkcję na tak wielkim serwerze. 


J: Uważasz, że obowiązki, które zielony musi pełnić, są ciężkie?
P: Na początku owszem są trudne, nowy zielony musi poznać masę sytuacji, w których musi odpowiednio zareagować co nie zawsze jest łatwe. Z biegiem czasu zdobywa się doświadczenie i prawie wszystko staje się łatwiejsze.

 
J: Jak myślisz, dlaczego po tak krótkim czasie otrzymałaś awans na Administratorkę?

P: Ciężko powiedzieć. Z mojej perspektywy uważam, że po prostu robiłam wszystko co do mnie należało, stosowałam się do wszelkich regulaminów i co najważniejsze nie chciałam faworyzować i nadużywać swoich możliwości.


J:. Jaki typ problemu podczas pełnienia  obowiązków na randze sprawiał Ci największy problem? 

P:  Skala problemu jest zależna od osoby, z którą ten problem chcemy rozwiązać - mam tutaj na myśli gracza. Jeżeli trafimy na gracza, który chce  współpracować i łagodnie rozwiązać problem, to jest świetnie, ale gdy napotkamy przeciwieństwo wcześniej wymienionego osobowości , to jest tragicznie. Sprawa wtedy trwa zazwyczaj dwa razy dłużej niż powinna. Jeżeli chodzi o akcje "solo", to  stricte majątkowe. 

J: Która serwerowa podmianka  podoba Ci się najbardziej i dlaczego?
P:  Oczywiście, że merit. Podmianka tego pojazdu jest według mnie idealna oraz sam typ samochodu - cudo. Wiele razy chwaliłam Deltę za wykonanie tego modelu. 


J: Jako były członek administracji, jak oceniasz pracę obecnej ekipy?
P:  Szczerze mówiąc, to będąc na  graczu zbytnio nie zwracam uwagi na zachowanie i czynności administracji, chociaż czasami trafiam na sytuacje, w których członek administracji powinien postąpić inaczej albo w których postąpiłabym w inny sposób.


J: Planujesz dołączyć do jakiegoś biznesu?
P: Na razie nie ma biznesu, który mnie jakoś interesuje, więc nie.

J: Będziesz kiedyś wracała to szeregów frakcji TSA?

P:  Co było to było, nie zamierzam już wracać do tej frakcji. Nie mam na to czasu i chęci. Poza tym wolę spędzać czas na Mumblu z osobami z organizacji.

J: Tak zupełnie z innej beczki, w jakie gry grasz, oprócz MTA?

P: Czasami pogram w coś innego np: w Metina, LoL'a, ETS'a, Minecraft'a, GTA V oraz Simsy 4. 


J: Do jakiej szkoły chodzisz?
P: Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego do klasy biologiczno - chemicznej, ale zamieniłam chemię na geografię. 


J: Masz jakieś hobby?

P: Moim małym hobby mogę nazwać psychologię. Bardzo mnie interesują tematy związane z typem osobowości, poznawanie swoich JA  oraz zachowanie i postępowanie ludzi.

J: I tym pozytywnym akcentem, wywiad dobiega końca. Dziękuję za udzielenie odpowiedzi! Chcesz kogoś pozdrowić?


P: Chciałabym pozdrowić całą moją organizacje Thug 4Life, oraz każdego czytelnika <3.

 

 


Wykonał Dyrektor Naczelny japkooo. dla Redakcji 4 Life News. 

Edytowane przez japkooo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin