Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na darkmon- oskarżony przez Nexan.


Nexan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Nick funkcjonariusza: darkmon
    Data i godzina zdarzenia: 11.03.2020, 10:55-11:15
    Pełen opis sytuacji: Po oddaniu ładunku w SF, wracałem na bazę w LV postanowiłem przejechać pod prąd, aby było szybciej. Funkcjonariusz darkmon od razu mnie zatrzymał. Wszystko ładnie pięknie, aż do momentu gdy postanowiłem uciec. Wtedy Pan dorkmon i jeszcze jeden funkcjonariusz, postanowili oddać strzały w moją stronę ( dodam, że przejechałem może z 5m gdy funkcjonariusz zaczął we mnie strzelać )  , czego nie rozumiem, dodam, że nie strzelali z broni krótkiej lecz postanowili od razu wyjąć broń długą ( bodajże M4 oraz Shotgun ) i zaczęli za przeproszeniem napierda*** w moją stronę ( przebili mi dwie opony )  nie biorąc pod uwagę czy ktoś przed nami jedzie, obok czy może i za nami. Nie dali żadnego ostrzeżenia przed oddaniem strzałów totalnie zero. Moim zdaniem jest to nadużycie broni+ nie umiejętne korzystanie z niej.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Wszystko będzie w logach proszę o sprawdzenie ich dokładną datę oraz godzinę podałem także mam nadzieję, że nie będzie problemów z ich znalezieniem.


    Ja, Nexan  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergeant I darkmon się kłania.

Strzały zostały oddane, ponieważ celowo próbowałeś potrącić Officera @QumiK^,^, co w pełni upoważnia nas do oddania strzałów. Poza tym odwalałeś i stwarzałeś zagrożenie dla osób trzecich.

 

5 minut temu, Nexan napisał:

Wszystko będzie w logach

Co ma być w logach, bo nie rozumiem? Prosiłbym o przedstawienie rzeczowych dowodów w postaci screenshotów lub nagrania, oczywiście, na którym widać jak stwarzasz zagrożenie dla osób postronnych oraz łamiesz wszelkie zasady RP, ponieważ wydaję mi się, że po skoku z mostu nie byłbyś w stanie biec dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony o2cbPEK.png QumiK^,^.
Wypowiem się w tej skardze, z racji iż byłem tym  drugiem funkcjonariuszem. Zacznijmy więc...

Dzień jak co dzień, służba jak służba. Zatrzymania, pościgi oraz różne tego typu. Dostaje prośbę o asystę w zatrzymaniu Twojej osoby, posiadałeś x2 wpisy za 0 RP oraz ucieczkę, w tym przypadku nie było innaczej.
Z racji na powagę wpisów postanowiliśmy użyć broni długiej do zatrzymania Twojej osoby, w moim przypadku było to HK 416 w przypadku rRM09iB.png darkon był to Remington M870. Z początku miały one służyć tylko i wyłącznie do zatrzymania Twojej osoby.

Zatrzymałem się przed Tobą pojazdem marki Bullet (SAPD), wyszedłem z pojazdu po czym stanąłem za nim, Ty niezwłocznie ruszyłeś w moją stronę przy końcu skręcając, mogłem brać to jako próbę wykonania uszczerbku na moim zdrowiu potocznie potrącenia. W tym momencie otworzyliśmy do Ciebie ogień, Ty mimo opon rozpocząłeś ucieczkę, prowadziliśmy za Tobą pościg do czas aż dołączył się Twój koleżka z Zr-ką który dopuścił się kilkukrotnego taranu oraz DM-owania mojej osoby.

W momencie gdy opuściłeś pojazd lawety dokonałeś kolejnego 0RP, gdy skoczyłeś z mostu dokonałeś 0 RP, gdy zostałeś potraktowany pushbarem wstałeś i biegłeś dalej niczym terminator - kolejne 0 RP, po fali taranów Twojego kolegi udało Ci się do niego wsiąść gdzie uciekliście na DM-a. Tyle ode mnie.

Szczerze mówiąc, po tym co odwalasz masz jeszcze czelność pisać skargę... Szkoda słów.
Brak dowód z Twojej strony. Od siebie - nie będę gołosłowny i dodam tyle ile udało mi się zrobić.

https://imgur.com/a/25jnMdX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkmon napisał:

Sergeant I darkmon się kłania.

Strzały zostały oddane, ponieważ celowo próbowałeś potrącić Officera @QumiK^,^, co w pełni upoważnia nas do oddania strzałów. Poza tym odwalałeś i stwarzałeś zagrożenie dla osób trzecich.

 

Co ma być w logach, bo nie rozumiem? Prosiłbym o przedstawienie rzeczowych dowodów w postaci screenshotów lub nagrania, oczywiście, na którym widać jak stwarzasz zagrożenie dla osób postronnych oraz łamiesz wszelkie zasady RP, ponieważ wydaję mi się, że po skoku z mostu nie byłbyś w stanie biec dalej.

Niezłą bajkę sobie wymyśliłeś. Jak mogłem potrącić Officera Qumika, jeśli od razu po tym jak zauważyłem, że dojeżdża druga jednostka to odpaliłem silnik i odjechałem? I proszę mi napisać jak twoim zdaniem odwalałem przejeżdżając 5m po ulicy. W logach będzie kiedy przebiłeś mi opony i wszystko będzie można ładnie porównać z moim odjazdem bo wątpię abym w przeciągu jakiś 15 sekundach tak odwalał, abyś miał prawo we mnie strzelać.

Logi z początku zatrzymania:

Spoiler

[2020-03-11 11:03:38] [Output] : darkmon [25]: Witam, Sergeant I darkmon się kłania. San Anderas Police Departament.
[2020-03-11 11:03:42] [Output] : Nexan [121]: siema
[2020-03-11 11:03:47] [Output] : darkmon [25]: Powodem zatrzymania jest jazda pod prąd
[2020-03-11 11:03:48] [Output] : darkmon [25]:  Dobrze, proszę dokumenty takie jak: prawo jazdy, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie pojazdu.
[2020-03-11 11:04:06] [Output] : * Nexan daje dokumenty
[2020-03-11 11:04:10] [Output] : * darkmon odbiera
[2020-03-11 11:04:13] [Output] : darkmon [25]: Prosze poczekać
[2020-03-11 11:04:36] [Output] : * darkmon uruchamia MDT, po czym wpisuje dane do systemu

Wsiadłeś do pojazdu, aby sprawdzić moją kartotekę po czym siedziałeś z 1,5m. Wtedy zauważyłem, że dojeżdża druga jednostka więc postanowiłem uciec, odjeżdżając oddałeś we mnie strzały. I dałeś jednego binda, po którym ciężko cokolwiek wywnioskować, tym bardziej, że może ktoś nie znać Języka Angielskiego :) .

Spoiler

[2020-03-11 11:06:12] [Output] : darkmon [25]: SAN ANDREAS POLICE DEPARTMENT, ON THE GROUND!!! ((/umieram2))
[2020-03-11 11:06:12] [Output] :  ** Uruchomiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2020-03-11 11:06:35] [Output] : ✔ Taksówkarka B37 zakończyła twój kurs!
[2020-03-11 11:06:45] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz darkmon Nakazał Ci się zatrzymać!
[2020-03-11 11:08:13] [Output] : Ⓘ Aby zakończyć pracę naciśnij ponownie klawisz wyjścia z pojazdu!
[2020-03-11 11:08:13] [Output] : ✔ Zakończyłeś/aś pracę!
[2020-03-11 11:08:14] [Output] : *MEGAFON* (QumiK^,^): Odłącz się!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nexan napisał:

Niezłą bajkę sobie wymyśliłeś. Jak mogłem potrącić Officera Qumika, jeśli od razu po tym jak zauważyłem, że dojeżdża druga jednostka to odpaliłem silnik i odjechałem?

Nie zgadzam się z tym fragmentem, ponieważ @QumiK^,^ zdążył zatrzymać pojazd i przystąpić że mną do zatrzymania.

 

Może odniósłby się Pan do łamania RP przez pańską osobę poprzez skok z mostu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkmon napisał:

Nie zgadzam się z tym fragmentem, ponieważ @QumiK^,^ zdążył zatrzymać pojazd i przystąpić że mną do zatrzymania.

Dokładniej - wyszedłem z pojazdu, stanąłem za nim po czym wycelowałem, w tym momencie ruszyłeś, z naszej strony - kucnięcie i seria strzałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, QumiK^,^ napisał:

Uszanowanie, z tej strony o2cbPEK.png QumiK^,^.
Wypowiem się w tej skardze, z racji iż byłem tym  drugiem funkcjonariuszem. Zacznijmy więc...

Dzień jak co dzień, służba jak służba. Zatrzymania, pościgi oraz różne tego typu. Dostaje prośbę o asystę w zatrzymaniu Twojej osoby, posiadałeś x2 wpisy za 0 RP oraz ucieczkę, w tym przypadku nie było innaczej.
Z racji na powagę wpisów postanowiliśmy użyć broni długiej do zatrzymania Twojej osoby, w moim przypadku było to HK 416 w przypadku rRM09iB.png darkon był to Remington M870. Z początku miały one służyć tylko i wyłącznie do zatrzymania Twojej osoby.

Zatrzymałem się przed Tobą pojazdem marki Bullet (SAPD), wyszedłem z pojazdu po czym stanąłem za nim, Ty niezwłocznie ruszyłeś w moją stronę przy końcu skręcając, mogłem brać to jako próbę wykonania uszczerbku na moim zdrowiu potocznie potrącenia. W tym momencie otworzyliśmy do Ciebie ogień, Ty mimo opon rozpocząłeś ucieczkę, prowadziliśmy za Tobą pościg do czas aż dołączył się Twój koleżka z Zr-ką który dopuścił się kilkukrotnego taranu oraz DM-owania mojej osoby.

W momencie gdy opuściłeś pojazd lawety dokonałeś kolejnego 0RP, gdy skoczyłeś z mostu dokonałeś 0 RP, gdy zostałeś potraktowany pushbarem wstałeś i biegłeś dalej niczym terminator - kolejne 0 RP, po fali taranów Twojego kolegi udało Ci się do niego wsiąść gdzie uciekliście na DM-a. Tyle ode mnie.

Szczerze mówiąc, po tym co odwalasz masz jeszcze czelność pisać skargę... Szkoda słów.
Brak dowód z Twojej strony. Od siebie - nie będę gołosłowny i dodam tyle ile udało mi się zrobić.

https://imgur.com/a/25jnMdX

Nie masz prawa mi mówić czy mam czelność czy nie bo nie ty od tego jesteś :) '' Ruszyłeś w moją stronę przy końcu skręcając, mogłem to brać to jako próbę wykonaniu uszczerbku....'' Twój kolega mówi, że celowo próbowałem Ciebie przejechać no coś tu nie gra, to jechałem w twoją stronę czy ciągle próbowałem Cię potrącić?I jeszcze jedno broń palna ma być raczej ostateczną decyzją, a nie jak wam się wydaję, że ktoś w nas wjedzie to napierd*** do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darkmon napisał:

Nie zgadzam się z tym fragmentem, ponieważ @QumiK^,^ zdążył zatrzymać pojazd i przystąpić że mną do zatrzymania.

 

Może odniósłby się Pan do łamania RP przez pańską osobę poprzez skok z mostu? 

Skarga jest o nadużycie broni no ale skoro masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Jak się mam do tego odnieść, że skoczyłem sobie na początku mostu nie tracąc przy tym hp, ponieważ może odległości między mostem, a ziemią był może 1m? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nexan napisał:

ponieważ może odległości między mostem, a ziemią był może 1m? 

Pozwolę sobie tego nie skomentować

17 minut temu, Nexan napisał:

broń palna ma być raczej ostatecz

Dowód przedstawiony przez @QumiK^,^ jest wystarczający, aby stwierdzić iż użycie broni było uzasadnione.

44 minuty temu, darkmon napisał:

Prosiłbym o przedstawienie rzeczowych dowodów w postaci screenshotów lub nagrania, oczywiście, na którym widać jak stwarzasz zagrożenie dla osób postronnych oraz łamiesz wszelkie zasady RP, ponieważ wydaję mi się, że po skoku z mostu nie byłbyś w stanie biec dalej.

Tak tylko dopomnę się o nagranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, darkmon napisał:

Pozwolę sobie tego nie skomentować

Dowód przedstawiony przez @QumiK^,^ jest wystarczający, aby stwierdzić iż użycie broni było uzasadnione.

Tak tylko dopomnę się o nagranie

Ehhh ciężko z Tobą, o sam początek zdarzenia jest skarga. A zdj qumika jest przedstawione jak mój kolega co potrącił nie ja. I nie jest wystarczające. 

Edytowane przez Nexan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, darkmon napisał:

Nie zgadzam się z tym fragmentem, ponieważ @QumiK^,^ zdążył zatrzymać pojazd i przystąpić że mną do zatrzymania.

 

Godzinę temu, darkmon napisał:

Strzały zostały oddane, ponieważ celowo próbowałeś potrącić Officera @QumiK^,^, co w pełni upoważnia nas do oddania strzałów

Mówimy tutaj o początku zdarzenia, gdzie z mojej perspektywy prawie wjechałeś w Officera po tym jak opuścił pojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin