Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Do zobaczenia!


donik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się pożegnać, ponieważ niestety otrzymałem bana na 1200dni. Apelacja ku mojej rozpaczy nie poszła po mojej myśli, a następną mogę napisać dopiero w kwietniu. Tak więc przychodzi mi się pożegnać, jednak mam nadzieję, że kolejna apelacja zostanie przyjęta. W takim wypadku z chęcią wrócę do gry. Jednak jeśli moja apelacja się nie przyjmie (chciałbym uniknąć zerowania konta), będę zmuszony odpuścić sobie dalszej gry. Na inne serwery się nie wybieram, ponieważ tutaj trochę czasu poświęciłem i wolałbym uniknąć przechodzenia przez te wszystkim znane mozolne początki. Chciałbym również podziękować wszystkim ludzikom, dzięki którym dobrze mi się tutaj grało. Wszystkim, którzy w mniej lub bardziej odległej przeszłości mi pomagali, objaśniali co i jak działa na tym serwerze. Przede wszystkim kieruje swoje podziękowania do @Vito*, @BollmeN, @Kisiel55,a także członkom mojej organizacji Silver Wolfes, członkom administracji, którzy byli w stanie mi pomóc gdy tego potrzebowałem, oraz wszystkim innym, których nie sposób spamiętać (przepraszam!). Dziękuję i mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy na tym serwerze! 

Edytowane przez DonTomoBoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin