Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z B37


Peter_Gryfter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vZnPPMl.png


Witam wszystkich serdecznie, z tej strony Młodszy Redaktor @Peter_Gryfter. Pragnę was zaprosić na wywiad przeprowadzony z Kierowcą Specjalnym @B37 z Transport of San Andreas.


P - Peter_Gryfter

B - B37


P: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Peter_Gryfter czy zechciałbyś odpowiedzieć na kilka pytań w ramach wywiadu ?

B: Jasne, bardzo chętnie.

 

P: Świetnie, na początek opowiedz nam coś o sobie.

B: Nazywam się Kamil, mam 17 lat i pochodzę z województwa świętokrzyskiego. Na co dzień uczęszczam do drugiej klasy technikum informatycznego. W świecie gry jestem znany jako Bandit, najczęściej można mnie spotkać na kopalni, lub na służbie TSA w Mericie. Poza komputerami interesuję się japońską motoryzacją, a moim hobby jest wyczynowa jazda na rowerze. Jestem zazwyczaj miłą osobą z dystansem do siebie. Jak można się domyślić, moja ulubiona liczba to 37.

 

P: Jak rozpoczęła się twoja przygoda na 4life ?

B: Na serwer zaciągnął mnie mój dobry kolega @BlackAng3L. W dniu przeprowadzania wywiadu wybija moja rocznica gry na serwerze, było to dokładnie rok temu, 16  marca wieczorem. Oboje graliśmy już wcześniej na serwerze RPG, więc można powiedzieć, że wiedzieliśmy o co chodzi. W kilka dni wbiłem 1500 LP na magazynie i od razu zacząłem pracę na kopalni. Zamiast bawić się w słabsze pojazdy, zacząłem gromadzić gotówkę. Jednym z moich pierwszych aut było elegy 1.6. Nigdy nie założyłem w nim UP2 mimo porad kolegów. Prawdziwy drifter jeździ tylko na RWD.

 

P: Jaki majątek udało ci się zgromadzić przez ten rok ?

B: Na chwilę obecną mój majątek wynosi około 4 miliony. Nie jest to ostateczny wynik, planuję dokończyć moją kolekcję JDM. Przede mną jeszcze sporo kopania.

 

P: Wspomniałeś o frakcji TSA, jak wyglądały twoje początki jako taksówkarz ?

B: Pierwszy raz dołączyłem do Frakcji Taksówkarskiej we wczesnym etapie mojej rozgrywki. Po zdobyciu odpowiedniej ilości minut podszedłem do egzaminu u @KAMIL720. Obeszło się bez poprawek, chociaż mało brakowało. Udało mi się osiągnąć rangę Kierowcy. Niestety, byłem zmuszony odejść głównie z powodu braku czasu na grę. Po pewnym upływie czasu odwiedziłem frakcje SAMD, SAPD. Nadszedł czas na powrót do TSA, sprawnie przeszedłem rekrutację i zdałem egzamin u @Emiljusz, tym razem poszło mi o wiele lepiej. Aktualnie posiadam rangę Kierowcy Specjalnego i dążę do zdobycia uprawnień Fast Taxi. Staram się wyrabiać 600 minut tygodniowo, dotychczas wszystko idzie zgodnie z planem.

 

P: Miałeś kiedyś moment, w którym chciałeś opuścić frakcje ?

B: Myślę, że każdy przez to przechodził. Wszystko nudzi się z czasem i trzeba zadecydować, co dalej. W moim przypadku niedługa przerwa od rozgrywki zupełnie rozwiązuje ten problem.

 

P: Ostatnie pytanie, jaki jest twój obecny cel do osiągnięcia na serwerze ?

B: Oprócz celów wymienionych wyżej, chciałbym przekroczyć próg 100 tysięcy punktów Life-Points. Myślę, że można to uznać za coś w stylu "przejścia" gry.

 

P: Bardzo dziękuje za poświęcony czas, chciałbyś kogoś pozdrowić ?

B: Również dziękuję! Chciałbym pozdrowić tajną organizację Smyków, Frakcję TSA, Górników, Alfabet 37 i wszystkie wspaniałe osoby, które poznałem przez serwer 4life.


Wykonał Młodszy Redaktor Peter_Gryfer dla Redakcji 4 Life News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin