Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na darkmon - oskarżony przez DawX


DawX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, DawX napisał:

No to źle wiesz bo Zarząd mówi co innego

Mam obowiązek egzekwować kodeks ruchu drogowego, który Pan złamał. 

Z wcześniejszych moich wypowiedzi można wywnioskować, że zalecenia te są niezgodne z KRD. 

Zakończmy tą bezcelową dyskusję i poczekajmy na zarząd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, darkmon napisał:

Mam obowiązek egzekwować kodeks ruchu drogowego, który Pan złamał. 

Z wcześniejszych moich wypowiedzi można wywnioskować, że zalecenia te są niezgodne z KRD. 

Zakończmy tą bezcelową dyskusję i poczekajmy na zarząd 

No ja miałem włączone swietlne ponieważ realizowałem zgłoszenie, mam do tego pełne prawo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkmon napisał:

Nie mam zamiaru się dalej kłócić, lecz mam pytanie. 

Czy poniósł Pan z tytułu zatrzymania stratę materialną/moralną, a może chce mnie Pan kolokwialnie mówiąc,, uwalić"?

Nie poniosłem ale moim zdaniem to jest przesada bo frakcjami zajmuje się Zarząd oraz KSF a nie Policja która zatrzymuje bez powodu i daje zbędne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż brałem udział w akcji, pozwolę sobie na komentarz. Podczas odgrywania akcji RP i całego transportu na szpital osoby po wypadku (denata), na kanale frakcyjnym siedziała z nami jedna osoba z zarządu frakcji (nie chce tutaj mówić kto, aby nie wciągać go w tą skargę), od której dowiedzieliśmy się, że w CODE 2 (z użyciem sygnałów świetlnych) możemy przewieść ciało denata do szpitala. Drugą sprawą jest to, że zatrzymanie na Garver Bridge, nie powinno mieć miejsca, ponieważ jak każdy dobrze wie, na autostradzie nie obowiązuje ograniczenie prędkości. Rozumiem, gdyby było to np. Doherty, gdzie tłok jest niesamowicie duży. Wtedy, rozumiem, nasza wina. Lecz autostrada? Proszę was. Widzieliście kiedyś policje, która zatrzymuje ambulans na autostradzie, która jedzie na sygnałach świetlnych? Bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, misz3l napisał:

od której dowiedzieliśmy się, że w CODE 2 (z użyciem sygnałów świetlnych) możemy przewieść ciało denata do szpitala

Co oznacza, że osoba ta zezwoliła wam na łamanie KRD bez widocznej podstawy. Niezbyt pasuje mi to z wersją wydarzeń @DawX, który twierdzi, że zgodę wydał kierownik zespołu.

6 minut temu, misz3l napisał:

zatrzymanie na Garver Bridge, nie powinno mieć miejsca

Zatrzymanie odbyło się w miejscu bezpiecznym zarówno dla mnie jak i dla was, ponieważ został wykorzystany pas awaryjny

 

8 minut temu, misz3l napisał:

Widzieliście kiedyś policje, która zatrzymuje ambulans na autostradzie, która jedzie na sygnałach świetlnych?

Nie, jednak co to wnosi, bo wydaje mi się, że absolutnie nic. 

Opowiadacie inne wersje zdarzeń, więc o czym my tutaj mówimy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkmon napisał:

Co oznacza, że osoba ta zezwoliła wam na łamanie KRD bez widocznej podstawy. Niezbyt pasuje mi to z wersją wydarzeń @DawX, który twierdzi, że zgodę wydał kierownik zespołu.

Zatrzymanie odbyło się w miejscu bezpiecznym zarówno dla mnie jak i dla was, ponieważ został wykorzystany pas awaryjny

 

Nie, jednak co to wnosi, bo wydaje mi się, że absolutnie nic. 

Opowiadacie inne wersje zdarzeń, więc o czym my tutaj mówimy? 

Skonsultowałem to z Członkiem Zarządu, dodatkowo nie był to pas awaryjny przypatrz się na SS. Jeżeli tam nie ma to mogę poszukać resztę Screenshotów. Dodatkowo nie zmienia to faktu że powinienes zgłosić to do Zarządu SA Medical Department bądź też Komisji Spraw Frakcyjnych jeżeli uważasz się łamałem Kodeks Ruchu Drogowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DawX napisał:

Skonsultowałem to z Członkiem Zarządu

 

5 minut temu, darkmon napisał:

Co oznacza, że osoba ta zezwoliła wam na łamanie KRD bez widocznej podstawy

 

1 minutę temu, DawX napisał:

Dodatkowo nie zmienia to faktu że powinienes zgłosić to do Zarządu SA Medical Department bądź też Komisji Spraw Frakcyjnych jeżeli uważasz się łamałem Kodeks Ruchu Drogowego. 

Szanuję czas swój i innych, nie mam zamiaru bawić się w skargi. Ma Pan coś jeszcze do dodania czy możemy poczekać na zarząd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin