Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na blaki - oskarżony przez RegnoL


RegnoL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: blaki
    Data i godzina zdarzenia: 18;43
    Pełen opis sytuacji: Był pościg za jakimś typem (nie pamiętam) jak zobaczyłem, że smiga za nim 7 radiolek to mówie zobaczymy co się dzieje, trzymałem się na samym końcu parady (nei mialem nic na celu utrudniać, zaś oczywiście oskarżony pewnie będzie mówił, że specjalnie taranowałem czy coś ale mniejsza o to już.) Na końcu naszej historii jechałem autostradą (na załączonym filmiku jak można zauważyć nastąpił lag i radiolka zachowała się dziwnie (blaki wjechał w ten murek) następnie zatrzymałem się na poboczu (mozna to zauważyć zaś w tym momencie gdy napisałem "wtf i wspomniałem czy to lag czy to już moja głowa don't work). Dostałem warna od administratora (to mówię dobra spoko loko to zawijam się stąd skoro już ingeruje administrator to nie ma co się wykłócać (i tak wiadome, że takowy administrator najpierw spyta się o stronę policjanta, ale to już wszyscy wiemy, mniejsza) 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  

 

 (polecam na ten pasek na dole spojrzeć - dostaje warna - a później strzały :o)

 Ja, RegnoL zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez RegnoL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, z tego co wyczytałem - co sam mi później pisałeś, bo wątpię żebyś napisał to gdybym ci opony nie przebił - dokładniej to: przebiłem ci oponę, ponieważ uważałem i wywnioskowałem to po twoim kilkukrotnym taranie we mnie, napisałem reporta - nie pomogło. Jedynym wyjściem było użycie przymusu bezpośredniego, bo nic (dosłownie nic) nie pomagało. Pisałem, prosiłem się jak nie powiem kto, nawet report nie przyniósł żadnego skutku. Po tym, jak przebiłem ci oponę, nagle okazało się, że nie miałeś nic złego nam do zrobienia, choć nawet pisanie do ciebie nie pomogło, a ty zamiast po prostu odpuścić i zrozumieć wiadomość od człowieka, jak człowiek, to postanowiłeś rzucać się na mnie taranem i jeździłeś za mną. Na sam koniec chciałbym powiedzieć w skrócie - powód przebicia opony: notoryczny taran podczas pościgu w funkcjonariusza, nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza, utrudnianie pracy/służby. Pozdrawiam i mam nadzieję, że takie sytuacje się już więcej nie powtórzą, bo było to dosyć dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak, czy na te twoje "wieczne tarany" masz jakiegokolwiek ss'a, że to uczyniłem?  

20 godzin temu, blaki napisał:

napisałem reporta - nie pomogło.

Pomogło bo, gdy dostałem warna od razu stanąłem na poboczu autostrady (filmik). (to było moje jedyne ostrzeżenie) 

Wmawiać, że cię wiecznie taranowałem możesz każdemu, mój dowód jest - twojego na mój taran - jeszcze nia zauważyłem. Skoro 

20 godzin temu, blaki napisał:

notoryczny taran podczas pościgu w funkcjonariusza, nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza, utrudnianie pracy/służby

Skoro notoryczny - daj chociaż jednego ss'a że to uczyniłem. 

Utrudnianie pracy - no jak mówię, żadnego celu nie mam w tym aby utrudnić wam grę, więc tego nie robię.  A to, że każdego równasz tą samą miarą to twój błąd. 

Edytowane przez RegnoL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RegnoL napisał:

Dobra to tak, czy na te twoje "wieczne tarany" masz jakiegokolwiek ss'a, że to uczyniłem?  

Pomogło bo, gdy dostałem warna od razu stanąłem na poboczu autostrady (filmik). (to było moje jedyne ostrzeżenie) 

Wmawiać, że cię wiecznie taranowałem możesz każdemu, mój dowód jest - twojego na mój taran - jeszcze nia zauważyłem. Skoro 

Skoro notoryczny - daj chociaż jednego ss'a że to uczyniłem. 

Utrudnianie pracy - no jak mówię, żadnego celu nie mam w tym aby utrudnić wam grę, więc tego nie robię.  A to, że każdego równasz tą samą miarą to twój błąd. 

Niestety, ale nie każdy ma komputer z NASA i nie mogłem zrobić twoich "screenów", ponieważ prowadziłem pojazd, aby dogonić kordon pościgowy.

 

3 godziny temu, RegnoL napisał:

Dokładnie, ja się chciałem ugadać, zapłacił byś za swój błąd i by było WSZYSTKO SI.

Nie zapłaciłbym ci za to, że taranowałeś mnie i próbujesz wywinąć sprawę o 360 stopni. To powiedz mi dlaczego nie dałeś całego filmu z zajścia, od kiedy za mną jeździłeś. Czyżbyś bał się o to, że zamiast ja, to żebyś ty otrzymał karę za taran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz zaobserwować swym sokolim wzrokiem nie ja to nagrywam. 

10 godzin temu, blaki napisał:

Niestety, ale nie każdy ma komputer z NASA i nie mogłem zrobić twoich "screenów", ponieważ prowadziłem pojazd, aby dogonić kordon pościgowy.

xd, co ma komputer z nasa do posiadania umiejętności 2 rąk na klawiaturze, jedna ręka wasd, druga F12. Zresztą dajecie sobie info więc tak czy siak byś ich dogonił. 

10 godzin temu, blaki napisał:

Nie zapłaciłbym ci za to, że taranowałeś mnie i próbujesz wywinąć sprawę o 360 stopni. To powiedz mi dlaczego nie dałeś całego filmu z zajścia, od kiedy za mną jeździłeś. Czyżbyś bał się o to, że zamiast ja, to żebyś ty otrzymał karę za taran?

Nie wywijam żadnej sprawy o 360stopni, po prostu ja udowadniam twoją winę, a ty tylko piszesz puste słowa przez które nawet można wyczytać, że nie potrafisz nawet podczas kierowania pikselami zrobić ss'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idąc twoim tokiem myślenia, dałeś na mnie rapsa (nie wiem o której), czyli przez pewien czas byłem specowany przez administratora który gdyby zauważył taran mógłby mi zabrać prawko, a dostałem warna do którego się zastosowałem. 

 

https://zapodaj.net/08647aa36ebfe.png.html

 

 

A to strzelanie sobie to już chyba zalicza się do nadużywania rangi i dostępnego ekwipunku. 

Edytowane przez RegnoL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin