Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wejdź sam zobacz!


fr0st_Official
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zapraszam wszystkich na moją stronę dot. 4life. Różne poradniki np. dla początkujących graczy! Wiem że niektóre posty są podobne do tych na forum ale robiłem tą stronę 4fun!

https://ilagaming.wixsite.com/mojawitryna

Jeżeli posty wam się spodobają to zachęcam do zostawienia serduszka pod każdym postem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Pierwsza strona, pierwszy wpis. Wypowiadasz się o mnie, piszesz o mojej inspiracji oraz wieku następnie podajesz informacje, że są to dane niepotwierdzone.
Po chusteczkę więc pisać rzeczy, o których nie masz pojęcia i wysysasz sobie je z palca, zamiast zrobić choćby minimalny research (a podawałem takie rzeczy niejednokrotnie w wywiadach.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jest strona, fajnie, ale na

to komu?

Ja zastosowania nie widzę, bo to co tam jest można się z forum dowiedzieć.

Szukam coś o np. frakcji safd. Wchodzę na forum, pyk pyk, i już mam wszystko.

"Jak dołączyć na serwer 4l?" Obsługa mta jest banalnie prosta.

Co do np. listy pojazdów - nie wiem po co ona komu, jeżeli grasz w mta to powinieneś przynajmniej przejść fabularnie gta i znać większość tych pojazdów.

(Wgl śmieszą mnie ludzie co grają w mta a nie znają mapy praktycznie ;p)

Edytowane przez KAR_90lewap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin