Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Aplikacja mobilna "Remotr" nie działa prawidłowo na serwerze "4life"


Szymbek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż borykam się z małym problemem dotyczącym mobilnej aplikacji "Remotr".

Remotr - Jest to aplikacja do streamowania obrazu z komputera (monitora) na urządzenie mobilne, pozwalające w grać w gry w wygodnej dla siebie pozycji. Nie jest to program hackerski ani scamerski. Po prostu daje nam dostęp do kontrolowania grami naszym smartfonem. 

246x0w.png  Logo aplikacji "Remotr"

Chciałem pograć sobie na telefonie w MTA na serwerze 4life. Brzmi dziwnie, żeby grać w takie gry na telefonie lecz to jest możliwe... ...możliwe tylko na innych serwerach MTA (nie będę ich reklamował). Otóż wbijając na inny serwer wszystkie przyciski i touchpad działa jak należy, lecz na serwerze 4life touchpad oraz przyciski w telefonie na panelu logowania przestaje funkcjonować z niewiadomych przyczyn. Musiałem posiłkować się myszką i klawiaturą... OK. Zalogowałem się stało się znowu coś dziwnego. Touchpad zaczął działać po zalogowaniu się na serwer lecz przyciski dalej nie działały. Nie mogłem chodzić, skakać, kucać, sprintować, wejść do samochodu kompletnie NIC! Tylko przyglądać się swojej postaci za pomocą touchpada. Mój kolega z serwera 4life też zainstalował tą aplikację na telefonie oraz na komputerze. Wszystkie ustawienia były poprawne przystosowane na potrzeby gry lecz tak samo jak ja boryka się z problemem. Dlatego zwracam się tutaj. Czy ten serwer blokuje takie "działania" lub "aplikacje" (nie wiem jak to ująć) z niewiadomych przyczyn czy blokuje bo jest jakiś powód i musi tak zostać? Aplikacja jest naprawdę fajna w obsłudze, bo można dostosować swoje ustawienia, przyciski, lecz nie za wiele będzie mi to będzie potrzebne jeżeli przyciski nie funkcjonują z serwerem. A bardzo zależy mi na tej aplikacji i na waszej pomocy! Jeżeli mi nie wierzycie możecie sami zainstalować tą aplikację na telefon oraz na komputerze (to bardzo ważne) żeby aplikacja zainstalowała się poprawnie i dodajcie do biblioteki gier MTA San Andreas 1.5. i dla testów porównajcie inne serwery MTA do serwera 4life i wyciągnijcie wnioski z tegoż doświadczenia. Z góry dziękuje! 

Niech moc będzie z wami...

 

Edytowane przez Szymbek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Niestety, mamy dodatkowe anty-cheaty blokujące wstrzykiwanie klawiszy do gry. 
Jest to spowodowane korzystaniem z różnych programów do oszustw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ZbyK.gg napisał:

Niestety, mamy dodatkowe anty-cheaty blokujące wstrzykiwanie klawiszy do gry. 
Jest to spowodowane korzystaniem z różnych programów do oszustw.

Kurcze szkoda bo zapowiadało się naprawdę ciekawie z tą aplikacją :( Ale dziękuje za odpowiedź ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin