Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Support'em Rother


ZeeHa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vZnPPMl.png.dad19527e737ea6f5acdc9d9d7a48bda.png
 


Witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Redaktor Aplikujący @szachista*a przed wami wywiad z Supportem @Rother. Zachęcam do przeczytania.


 
S - szachista*
R - Rother


szachista*: Witam, Redaktor Aplikujący szachista*, czy zechciałby Pan udzielić mi wywiadu?
Rother: Witam, jasne, udzielę Ci odpowiedzi na kilka pytań.


S: A więc, pierwsze pytanie - opowiesz mi, oraz czytelnikom coś o sobie?
R: Nazywam się Szymon, mam 19 lat. Mieszkam w małej miejscowości na Podkarpaciu, i chodzę do 3 klasy technikum na profilu mechanik-elektronik. Moim hobby jak i pasją jest mechanika czy też motoryzacja, jest to dla mnie temat o którym mogę pisać/mówić godzinami. W wolnych chwilach od pracy czy też nauki, gram w gry, takie jak Multi Theft Auto, skąd właśnie większość może mnie znać.


S: Super! O Multi Theft Auto, większość wie, w co pogrywasz również?
R: Ostatnimi czasy przypadła mi do gustu gra PUBG, oraz World Of Tanks, a z bardziej standardowych gier, to Counter-Strike: Global Offensive, oraz czasami zdarzy mi się zagrać w League Of Legends, raczej większą uwagę zwracam na granie w Multi Theft Auto, ponieważ tutaj osiągnąłem najwięcej.


S: Ciekawie, skąd wziął się pomysł na nick Rother?
R: Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia. Zacząłem używać tego nicku, w okolicach z 6-7 lat temu, szmat czasu, jeżeli mógłbym to tak nazwać. . Zapewne za dzieciaka miało to dla mnie większe znaczenie, na ten moment, nie jestem w stanie sobie przypomnieć genezy mojego nicku.


S: Rozumiem, powiedz nam natomiast, jak trafiłeś na serwer, i co skłoniło cię, żeby na nim grać?
R: W tamtym okresie czasu, nie było wielu dobrych serwerów, grałem na serwerach typu NFS lub Drift, lecz usłyszałem, że startuje nowy serwer RPG, wtedy jeszcze 4Life, nie był 4Life'm. Jakoś tak wyszło, że wciągnąłem się w grę własnie tutaj, i do tej pory gram, oczywiście z lekkimi przerwami.


S: Ciekawa historia, czy początki były dla ciebie trudne, a może było wręcz przeciwnie?
R: Każde początki są trudne, startujesz z niczym. Przez długi okres czasu nie miałem jakiegoś dużego majątku, ponieważ często organizowałem z administracją różnego rodzaju eventy. Dopiero w 2017 kiedy dołączyłem do frakcji SAMD, zacząłem bardziej zarabiać. Niestety tamte czasy mają się nijak do tego co jest teraz. Wyszło wiele nowych prac i wiele starych prac zostało usuniętych, ceny aut poszły bardzo mocno do góry, ale i też zarobki są lepsze.


S: Wspomniałeś o frakcji SAMD, dlaczego akurat ta, a nie inna?
R: Na tamten czas, frakcja ta wydawała mi się najlepszym wyborem spośród innych, nie dawałem sobie zbyt dużo szans aby dołączyć do SAPD, lub na tamten czas DES'ow i SAMP'ow. Byłem w niej przez około 4 miesiące z przerwami. Potem miałem jedną z najdłuższych przerw w grze spowodowaną zepsuciem jedynego sprawnego laptopa, który tak czy siak nie dawał rady, by dało się grać przy przyzwoitych fps'ach.


S: Aktualnie, znajdujesz się we frakcji SAPD, co natomiast skłoniło Cię, do wyboru tej frakcji?
R: Chęć spróbowania czegoś nowego, zawsze chciałem, ale jakoś nigdy nie napisałem podania, dopiero kolega który na tamten czas był we frakcji skłonił mnie abym i ja napisał, no i tak to się potoczyło, że 5 miesięcy temu napisałem podanie i do tej pory jestem we frakcji. 


S: Twój aktualny stopień to Police Officer III+1, czy droga była ciężka, czy może wręcz przeciwnie?
R: We frakcji jest system awansów, i tak naprawdę wyrabiając plusy, awansowałem aż do stopnia Police Officer III+1, mógłbym mieć już stopień wyżej, lecz w jednym miesiącu nie wyrobiłem odpowiedniej ilości plusów na awans i zostałem 2 miesiące na jednym stopniu. Frakcja przypadła mi do gustu, nie tylko przez pryzmat samego poziomu RP jakie jestem w stanie dzięki niej odgrywać, lecz również atmosfery która w tej frakcji panuje. Nie mam planów jak na ten moment by ją zmienić.


S: W takim razie, gratuluję oraz życzę dalszych sukcesów. Jak oceniasz atmosferę we frakcji?
R: Jak już wyżej pisałem, miałem doświadczenie tylko w 2 frakcjach , i na ten czas SAPD wydaje mi się frakcją z najlepszą atmosferą. Ludzie we frakcji bardzo pomocni, a siedzenie na służbie sprawia ogromną przyjemność.


S: Znajdujesz się we organizacji "TheOtherSide", opowiesz nam coś o niej?
R: Generalnie, nie jest to moja organizacja, połączyliśmy dwie w jedną. Organizację "Inicjatorzy" oraz "TheOtherSide". Jest to organizacja o fajnej atmosferze i z fajnymi autkami. Pełnię funkcję V-Lidera, a w samej organizacji wszyscy są dla siebie mili oraz pomocni. Wszystkich chętnych zapraszam do pisania podania, gdy rekrutacja będzie otwarta.


S: Super, gratuluję tak zgranej ekipy, w takim razie ja również zachęcam do pisania podań. Jak wiadomo, jesteś Supportem, jaka była twoja reakcja po zobaczeniu swojego nicku w wynikach?
R: Po ponad 5 latach, gdzie w każdej możliwej rekrutacji pisałem podanie, byłem zdziwiony, zaskoczony oraz szczęśliwy. Cieszę się, że w końcu administracja dała mi tą szanse.


S: Czy ciężko jest być na takiej randze?
R: Szczerze, nie jest to łatwa sprawa. Trochę czasu to pochłania, także moja aktywność na SAPD'ach bardzo spadła, lecz staram się pracować trochę tutaj i trochę tutaj. Nie są to tylko fixy i tepanie swoich aut jak wiele osób myśli. Aby awansować, trzeba się dobrze przyłożyć do pracy i wyrabianiu reportów.


S: Mądrze powiedziane. Jakie masz dalsze plany związane z ekipą serwera?
R: Pnąć się do góry, awansować. Może kiedyś uda mi się być administratorem, takie są plany na obecną chwilę.


S: Tego Ci życzę, powiedz proszę, czy gracz widząc nad tobą zielony napis, stara Ci się w jakiś sposób utrudnić, a może nie spotkałeś się jeszcze z takim przypadkiem?
R: Wiesz co, powiedziałbym wręcz, że raczej jest odwrotnie, gracz widząc zielony napis, stara się jeździć uważnie i nie odwalać. Widać też dużą różnicę, miedzy graczem a Supportem, gdy "odwalacze" Ciebie taranowali jako gracz po prostu odjeżdżali, a jako Support, zaczynają przepraszać. Jest to w jakiś sposób udogodnienie.


S: Rozumiem, na swoim koncie posiadasz wynik 1500 godzin, czy żałujesz tak długiego czasu spędzonego na serwerze?
R: Nigdy nie miałem nawet takiej myśli, na pewno ilość godzin będzie stale rosnąć, w górę. Mam jeszcze kilka celi do spełnienia, ponieważ niektóre już zostały wypełnione.


S: Zbliżamy się do końca wywiadu, czy chciałbyś coś dodać, lub kogoś pozdrowić?
R: Raczej juz wyczerpałeś zestaw pytańale chciałbym pozdrowić cały serwer, a szczególnie frakcję SAPD, oraz organizację "TheOtherSide".


S: Rozumiem, ja także pozdrawiam oraz dziękuję za wywiad.
R: Ja również dziękuję, było bardzo miło.


Wykonał Redaktor Aplikujący, @szachista* dla Redakcji 4 Life News

Edytowane przez szachista*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin