Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z milkilej


FragusS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KzLlt3L.png


Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony Sekretarz Redakcji @FragusS, dziś przychodzę do was z wywiadem z Supportem @milkilej. Zapraszam do czytania.


F - FragusS

M - milkilej

 

FragusS: Witaj milkilej. Czy chciałbyś udzielić wywiadu dla Redakcji Prasowej 4Life News?

Milkilej: Ależ oczywiście, z wielką chęcią.

 

FragusS: To świetnie! Opowiedz coś o sobie na początek.

Milkilej: Witam Ciebie FragusS jak i wszystkich czytelników! Jak pewnie część graczy wie nazywam się Miłosz i mam 17 lat, pochodzę z mniejszej miejscowości nieopodal Bydgoszczy. Uczęszczam do liceum na kierunku politechnicznym i w tym momencie jestem już w drugiej klasie. Głównie interesuję się matematyką, wszelkiego rodzaju analizą, sportem, w dużym stopniu polityką, a także lotnictwem. Swoją przyszłość głównie wiąże z lotnictwem, albo jeśli coś nie wyjdzie to również planuje dołączyć w przyszłości do Młodych dla Wolności.

 

FragusS: Powiedz co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Milkilej: Swój wolny czas spędzam ze znajomymi i dziewczyną, lubię spędzać czas z kolegami podczas rozgrywki, jednak trzeba znaleźć umiar i rozerwać się czasem, czy to wyjeżdżając na piłkę lub spotykając się ze znajomymi. W wolnych chwilach oglądam także filmy i seriale, aktualnie jestem przy "Better Call Saul". Osobiście uważam, że Vince Gilligan jest jednym z lepszych reżyserów, a zdobył moje uznanie po obejrzeniu "Breaking Bad". Szczerze mówiąc moje zajęcia w wolnym czasie są nieprzewidywalne, bo jak coś mnie akurat natchnie to zrobię.

 

FragusS: W co jeszcze pogrywasz prócz GTA?

Milkilej: Kiedyś bardzo dużo czasu poświęcałem World of Tanks, w której to gierce byłem nawet dobry i miałem małe sukcesy. Od pewnego czasu praktycznie w nią nie gram ze względu na to, iż cały mój wolny czas na gry przeznaczam na MTA. Oprócz oczywiście wyżej wymienionego World of Tanks pogrywam także w Hearts of Iron 4, Euro Truck Simulator 2, choć akurat ten tytuł bardzo szybko mi się znudził, a także od czasu do czasu w Cities Skylines.

 

FragusS: Skąd wziął się pomysł na twój nick? 

Milkilej: Szczerze mówiąc nie mam pojęcia (śmieje się), kiedy rozpoczynałem swoją przygodę w każdej grze trzeba było wybrać nick i jakoś tak zostało do dziś, na większości portalach i grach, w które grałem zaczynałem właśnie z takim nickiem. Dużo osób wiąże go z batonem "Milkyway", może coś w tym akurat jest.

 

FragusS: Jak trafiłeś na serwer i co zadecydowało, że na nim zostałeś?

Milkilej: Historia rozpoczęcia mojej przygody na serwerze jak i w ogóle na MTA, ponieważ nigdy wcześniej nie grałem na innych serwerach nie licząc SAMP, jest bardzo ciekawa. Jeden z moich znajomych właśnie z World of Tanks chciał pograć w coś innego i namówił mnie na MTA po 2 tygodniach. Na początku graliśmy na jakimś pustym serwerze, aby się pobawić, a następnie wspomniał mi o serwerze 4Life, na który udało mi się zalogować po kilku dniach, ze względu na problemy techniczne. Chciałem odpuścić, ale na szczęście mnie ostatecznie namówił na ponowną próbę. Tak właśnie 1 czerwca 2019 roku w godzinach popołudniowych trafiłem na ten serwer. Grałem ze znajomymi przez kilka tygodni, ale MTA szybko im się znudziło. Ja ze względu na wakacyjny wyjazd do pracy nie myślałem o gierkach, ponieważ miałem tam fajniejsze przygody, które bardzo dobrze wspominam. Wróciłem po wakacjach i jakoś na przełomie września/października postanowiłem znowu wejść na serwer. Samotna rozgrywka wydawała się monotonna, dlatego postanowiłem, że dołączę do organizacji VarteX'a, w której to poznałem wiele osób z mojej obecnej. Myślę, że ten etap, w którym to dołączyłem do pewnej ekipy zadecydował o tym, iż gram do dziś na serwerze. Jak wiemy samotna rozgrywka bardzo się nudzi.

 

FragusS: Ciekawa historia.   Czy początki na serwerze były dla ciebie trudne?

Milkilej: Tak, jak każdy nowy gracz nie miałem pojęcia co i gdzie jest, jak pracować, gdzie najlepiej zarabiać i tym podobne. Na szczęście wielu pomocnych graczy mi wszystko pokazało, za co bardzo im dziękuję! Pamiętam do dziś zakup pierwszego pojazdu, który posiadam do dnia dzisiejszego, był nie lada wyzwaniem, a ceny na giełdach czarną magią.

 

FragusS: Co aktualnie sprawia ci przyjemność podczas rozgrywki na serwerze?

Milkilej: Myślę, że jest to czas spędzony z ludźmi, których poznałem. Mowa tutaj oczywiście o całej SARA, z którą siedzę cały czas na Mumble, a także o ludziach z którym mam dziś mniejszy kontakt, ale nadal są z nimi wspomnienia. Można tutaj także dodać chwile z członkami organizacji, wspólne przeloty Shamalem (śmieje się), a także wiele wiele zabawnych sytuacji.

 

FragusS: Z tym się zgodzę! Jaki jest twój obecny majątek na serwerze?

Milkilej: Jak pewnie większość wie jestem posiadaczem warsztatu tuningowego w Las Venturas w dzielnicy Redsands East, a także posiadam moje pierwsze auto, czyli Manane 1.6 oraz dużą sumę gotówki na koncie bankowym. Myślę, mój aktualny majątek można oszacować na około 3.3kk

 

FragusS: Przegrałeś na serwerze ponad 1000 godzin. To bardzo dużo. Żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze?

Milkilej:  Właśnie 2 kwietnia tego roku wybiło równo 1000 godzin, który oczywiście jak to ja przegapiłem (haha). Oczywiście, sądzę że ten czas jest naprawdę mile spędzony w znakomitej ekipie, czy to z discorda, a także z frakcji.

 

FragusS: Miałeś kiedyś taki moment słabości, że chciałeś odejść z serwera, zrobić sobie przerwę? 

Milkile: Tak jak wspominałem wakacje były takim momentem, w którym nie myślałem w ogóle o MTA. Dodatkowo myślę, że jeśli wtedy, czyli na przełomie 9 i 10 miesiąca roku nie znalazłbym fajnej ekipy, to także zakończyłbym przygodę na serwerze i MTA. Na całe szczęście tak się nie stało i gram cały czas, aktualnie bez przerwy i również nie zamierzam jej robić.

 

FragusS: Należysz do organizacji Yakuza. Możesz nieco opowiedzieć o tej organizacji?

Milkilej: Neżę do organizacji Yakuza od grudnia poprzedniego roku, kiedy to ją wraz z Krystianem I Prese$em zakładałem. Oczywiście organizacja ma dłuższą kilkuletnią historię, której nie znam do końca, ponieważ w tym czasie nawet nie wiedziałem o serwerze 4Life. Aktualnie odkąd zrezygnowałem z roli V-lidera bardzo mało czasu poświęcam na organizację, ze względu na bardzo dużo obowiązków na serwerze. Choć wiem, że w organizacji panuje świetna atmosfera, a Krystian, Prese$, ninja i Broszko dobrze nią zarządzają.

 

FragusS: Czy należałeś bądź należysz obecnie do jakiejś frakcji na serwerze?

Milkilej: Tak i należę do dziś. Moją jedyną frakcją w jakiej byłem i jestem jest San Andreas Road Assistance, do której dołączyłem w listopadowej akademii, na dzień dzisiejszy jestem Inspektorem, a także szkoleniowcem nowych przyszłych pracowników.

 

FragusS: Należysz do organizacji SARA. Opowiedz trochę o tej frakcji, czym się zajmuje oraz jaka panuje w niej atmosfera.

Milkilej: Frakcja San Andreas Road Assistance głównie zajmuje się holowaniem pojazdów ze stanu San Andreas. Dodatkowo dbamy o stan dróg i infrastruktury w całym rozległym stanie. Pewnie jeszcze nie raz zobaczycie nas na drogach podczas przeróżnych i rozmaitych akcji RP takich jak: łatanie dziur na drogach, naprawa fotoradarów, wymiana żarówek, malowanie pasów, a także wiele innych. Myślę, że najbardziej kojarzycie nasze akcje, podczas wymiany drogi dojazdowej do kopalni, bo chyba wtedy jesteśmy najbardziej rozpoznawalni. Z tego miejsca przepraszam za wszelkie utrudnienie w dojazdach, ale po to jesteśmy, aby dbać o wasze bezpieczeństwo na drogach! We frakcji panuje świetna atmosfera, ludzie są bardzo ze sobą zżyci. Bardzo serdecznie z tego miejsca zapraszam do spróbowania swoich sił, to jak długopisy w dłoń! Pewnie już niedługo rekrutacja do jednej z najlepszych frakcji na serwerze.

 

FragusS: Czy praca w SARA jest trudna?

Milkilej: Praca w SARA nie jest trudna, choć taka może wydawać się na początku. Doskonale pamiętam jak sam w pierwszych dniach nie wiedziałem co do czego, a dziś jestem nawet wysoko. Bardzo szybo idzie się wszystkiego nauczyć, a wspólny czas na akcjach ze znajomymi z frakcji wszystko wynagradzają.

 

FragusS: Jakie posiadasz obowiązki w SARA?

Milkilej: Tak jak wspominałem w SARA jestem Inspektorem, jest to jedna ranga niżej od najwyższej rangi pracowniczej. Posiadam obowiązki pracownika, a także dodatkowo obowiązki szkoleniowca, który szkolił już swoją pierwszą akademię w marcu.

 

FragusS: Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia bądź cele do których dążysz?

Milkilej: Myślę, że osiągnąłem naprawdę wiele, a czasem że nawet za dużo. Tak jak pewnie część wie, jestem we frakcji, posiadam tunera, a także jestem w ekipie serwera. Jest to naprawdę wiele obowiązków. Chciałbym pomnożyć swój majątek i kupić wymarzonego Infernusa i Turismo. Myślę, że w niedługim czasie dzięki mojej uczciwej efektywnej pracy dojdę do takiego momentu, w którym osiągnę ten cel.

 

FragusS: Nie dawno dołączyłeś do ekipy serwera. Jaka była twoja pierwsza reakcja na wyniki?

Milkilej: Tak, dołączyłem do ekipy serwera 27 marca. Było to moje pierwsze podanie jakie napisałem, szczerze mówiąc nie wiem co mnie pokusiło, aby dołożyć sobie ten obowiązek. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu zobaczyłem swój nick na liście wyników. Ucieszyłem się z tego powodu, ale mam nadzieję, że tyle obowiązków mnie nie przerośnie.

 

FragusS: Jak sobie radzisz na randze? Chciałbyś awansować wyżej?

Milkilej: Odpowiedź myślę, że jest oczywista: TAK. Chciałbym awansować, jak najwyżej, ale oczywiście muszę mieć na uwadze to, że z czasem wszystko wróci do normalności, a już za rok mój egzamin dojrzałości. Na randzie początki nie są łatwe, wiele nowych rzeczy, z którymi nigdy nie miałem nic wspólnego, ale uważam że szybko się uczę i wszystko ogarnę.

 

FragusS: Jakie masz zdanie na temat graczy serwera?

Milkilej: Gracze jak ludzie są bardzo różni, ale myślę że większość graczy jest na tyle dojrzała i w porządku, dlatego jako o całości myślę, że mogę powiedzieć dobre słowa. Naprawdę wielu jest bardzo pomocnych i oby tak było jak najdłużej.

 

FragusS: Jakie są twoje relacje z innymi członkami administracji?

Milkilej: Dopiero co dołączyłem, ale osobiście sądzę iż cała administracja zasługuje na słowa uznania, ponieważ robi dobrą robotę. Mam nadzieję, że tak jak we frakcji poznam kiedyś wszystkich bliżej, a wspólnie spędzone chwile pomagając razem graczom będą także wspaniałe

 

FragusS: Świetnie się z tobą rozmawiało niestety to już powoli koniec naszego wywiadu. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Milkilej: Tak, chciałbym przede wszystkim pozdrowić całą frakcję SARA, moją organizację Yakuza, Ciebie FragusS, w podziękowaniu za wywiad ze mną, a także dawnych znajomych, z którymi kiedyś spędzałem więcej czasu, nie zapominając o nikim!


Dla Redakcji Prasowej 4Life News

Sekretarz Redakcji @FragusS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin