Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

ostatnie S4, ostatnie 10-7. kocham Was


japkooo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż Marcelu ja Ci mogę powiedzieć, fajnie że chciałeś ze mną tutaj grać. Kontakt jak zapewne wiesz nigdy nie jest w stanie się miedzy nami urwać. Eluwina jesieniaro :D 

Edytowane przez xWolfQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dziękuję ci za wszystkie meczyki w CS, pogadanki na mumblu, ale przede wszystkim dziękuję ci za szkolenia, za to że byłeś moim szkoleniowcem, jak i za to, że uczyłeś mnie jak być dobrym FTO, może krótko razem uczyliśmy, ale nauczyłem się, a przynajmniej podłapałem trochę ciekawego stylu nauczania, takiego aby zaciekawić. Trzymaj się ! :(<3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jedną z najlepszych osób, które poznałam na tym serwerze <3 rozmawiało, śmiało I współpracowało mi się z Tobą świetnie I mam nadzieję, że się to nie skończy! Chcę jeszcze nie raz usłyszeć zdumiewające koncerty Twojego wykonania na mumblu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin