Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z HrazY


FragusS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KzLlt3L.png


Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony Sekretarz Redakcji @FragusS, dziś przychodzę do was z  ostatnim wywiadem. który przeprowadziłem z  z Supportem @HrazYZapraszam do czytania.


F - FragusS

H - HrazY

 

FragusS: Witaj HrazY. Czy chciałbyś udzielić dla mnie wywiadu?

HrazY: Jasne.

 

FragusS: Na początek proszę żebyś się przedstawił, opowiedział co nieco o sobie.

HrazY: Mam na imię Mateusz. Mam 16 lat. Pochodzę z województwa zachodniopomorskiego, dokładniej miasta Koszalin. Aktualnie uczęszczam do technikum w kierunku technika budownictwa. Cechuje mnie odpowiedzialność, cierpliwość oraz dokładność. Mam też swoje wady jak każdy człowiek, raczej dominuje u mnie lenistwo. Jestem osobą z poczuciem humoru, rzadko można zobaczyć mnie w ponurym Humorze.

 

FragusS: Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

HrazY: W wolnym czasie lubię sobie pojeździć na moim motocyklu w terenie, czy też majsterkować przy nim w garażu. Kolejną rzeczą
jest granie w gry komputerowe. Zamiłowanie do motocykli miałem już od urodzenia. Uczęszczam też na treningi MMA parę razy
w tygodniu. Staż treningowy, jeżeli chodzi o sztuki walki, wynosi ponad 7 miesięcy, uważam, że jest to dosyć duży staż.

 

FragusS: W co jeszcze porywasz prócz GTA?

HrazY: Aktualnie gram tylko w MTA. Wcześniej grałem w PUBG-a oraz CS'a.

 

FragusS: Skąd wziął się pomysł na twój nick?

HrazY: Pomysł na nick wyszedł dosyć spontanicznie, zaczęło się od przeglądania znajomych na Steam, nagle przeleciał mi randomowy nick. Uznałem, że jest on dosyć ciekawy, postanowiłem go zmienić, lekko go modyfikując.

 

FragusS: Jak trafiłeś na se serwer i co zadecydowało, że na nim zostałeś?

HrazY: Na serwer trafiłem przez gracza |Maczeta|, zachęcił mnie do pobrania MTA oraz zarejestrowania się na 4Life. Na początku byłem zielony. Nie znałem żadnych ulic ani nie wiedziałem, o co w tej grze tak naprawdę chodzi. Wydaje mi się, że zainteresowała mnie cała rozgrywka. W tamtym momencie była to dla mnie nowość. Jakoś tak poszło, że zostałem do dziś.

 

FragusS: Czy początki na serwerze były dla ciebie trudne?

HrazY: Oczywiście jak dla każdego. Zbieranie na pierwsze auto. Pamiętam do dziś, że był to biały Walton, którego przemalowałem na różowo i sprzedałem drożej. Dużo podpowiadał mi |Maczeta| jeżeli chodzi o start.

 

FragusS:  Co aktualnie sprawia ci przyjemność podczas rozgrywki na serwerze?

HrazY: Aktualnie sprawia mi przyjemność rozgrywki na tym serwerze atmosfera, która panuje we frakcji oraz koledzy, z którymi się zżyłem. Oczywiście też możliwość w większym stopniu pomagania graczom.

 

FragusS: Jaki jest twój obecny majątek na serwerze?

HrazY: Mój majątek szacuje się na około 6 milionów. Aktualnie na swoim koncie posiadam Infernusa oraz 2.4 miliony w bankomacie.

 

FragusS:  Przegrałeś na serwerze ponad 1800 godzin. To bardzo dużo. Żałujesz ten czas spędzony na serwerze?

HrazY: Nie żałuje żadnej spędzonej godziny na serwerze. Tyle świetnych osób, które poznałem, warte są tych wszystkich godzin.

 

FragusS: Miałeś kiedyś taki moment słabości, że chciałeś odejść z serwera, zrobić sobie przerwę?

HrazY: Tak. Miałem moment słabości w mojej karierze, postanowiłem przestać zupełnie grać. Zrobiłem sobie jakaś tam przerwę i wróciłem pełny sił.

 

FragusS: Należysz do organizacji Thug4Life. Możesz powiedzieć nieco więcej o tej organizacji? Jaka panuje w niej atmosfera etc.

HrazY: Uważam, że organizacja prosperuje bardzo dobrze. Atmosfera w niej jest bardzo przyjemna. Nie ma tam miejsca na żadną faworyzację. Zarząd dobrze prowadzi organizacje, na pewno różni się od pozostałych. Mamy dużą bazę oraz wysoki wybór aut.

 

FragusS: Czy należałeś do jakiejś frakcji na serwerze?

HrazY: Należałem do każdej frakcji na tym serwerze, w jednej dłużej w drugiej krócej. Rekord, jaki przesiedziałem w jednej frakcji, wynosi około roku. Dobrze wspominam tamten okres.

 

FragusS: Należysz obecnie do frakcji SAMD. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tej frakcji, czym się zajmuje, jaka w niej panuje atmosfera?

HrazY: Frakcja SAMD zajmuje się głównie udzielaniem pomocy osobom, które znajdują się w stanie bezpośredniego i nagłego zagrożenia zdrowia lub życia. Atmosfera w tej frakcji jest przyjemna. Można sobie pogadać oraz pożartować na różne tematy. Uważam, że zarząd dba o swoich pracowników.

 

FragusS: Opowiedz, czym dokładnie się zajmujesz, jako Ratownik Medyczny.

HrazY: Głównie zajmuje się ratowaniem życia i zdrowia naszemu społeczeństwu.

 

FragusS: Co czujesz, jadąc ratować czyjeś życie? Jakie to uczucie?

HrazY: Jest to nie do opisania. Udając się na jakiekolwiek zdarzenie mam pełną świadomość, że to ode mnie zależy jego zdrowie lub życie

 

FragusS: Który moment jako Ratownik Medyczny zapamiętasz na zawsze?

HrazY: Aktualnie jestem za krótko, aby móc ocenić. Żaden nie wszedł mi w pamięć tak mocno, bym mógł zapamiętać na zawsze. Mam nadzieje, że się to niedługo zmieni.

 

FragusS: Co sądzisz o obecnej sytuacji panującej na świecie oraz o tym, że wiele osób lekceważy zarządzenia związane z Pandemią?

HrazY: Uważam, że obecna sytuacja nie jest najlepsza. Z dnia na dzień liczba chorych diametralnie wzrasta. Jeżeli nie zostanie, szybko utworzony lek na tę chorobę może skutkować to upadkiem gospodarki na całym świecie. Aż mam ciarki na plecach, jeżeli o tym pomyśle. Oczywiście my ludzie, jesteśmy w stanie ograniczyć, do minimum rozprzestrzenianie się tego patogenu zostając w domach. Pamiętajcie #zostańwdomu.

 

FragusS: Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia bądź cele, do których dążysz?

HrazY: Można by było rzec, że już osiągnąłem wszystko. Jednak dla mnie to nadal za mało. Chciałbym awansować wyżej, jeżeli chodzi o frakcję oraz rangę w administracji. Również chciałbym stale poszerzać swój majątek.

 

FragusS: Nie dawno dołączyłeś do ekipy serwera. Jaka była twoja pierwsza reakcja na wyniki?

HrazY: 'Mamo daj mi wodę'. A tak na poważnie to się zdziwiłem. Przeglądając podania innych kandydatów, byłem pewien, że to oni zostaną wybrani.

 

FragusS:  Czy przynależność do ekipy serwera bywa męczące? Jacy są gracze?

HrazY: Uważam, że nie jest to męczące dla ludzi, którzy lubią pomagać. Gracze w większości są mili oraz wyrozumiali. Jednak są też Ci źli gracze.

 

FragusS: Na czym dokładnie polega twoja praca? Możesz ją krótko scharakteryzować?

HrazY: Polega na pomaganiu graczom w ich potrzebie oraz karaniu graczy, którzy psują rozgrywkę.

 

FragusS: Jak sobie radzisz na randze? Chciałbyś awansować wyżej?

HrazY: Na randze radze sobie bardzo dobrze, robienie reportów idzie mi gładko. Aktualnie jestem aktywny i robię reporty ponad normę. Oczywiście, że chciałbym awansować wyżej z resztą jak większość supporterów.

 

FragusS: Jakie masz zdanie na temat graczy serwera?

HrazY: Nie mam żadnego zdania, idzie dopiero drugi tydzień, kiedy jestem na randze. Jeszcze jest to za krótko, abym mógł wyrobić sobie jakieś zdanie.

 

FragusS: To już prawie koniec, miło się z tobą rozmawiało.

HrazY: Z tobą również.

 

FragusS: Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

HrazY: Pozdrawiam kumpla z tego samego miasta @beezy.. Oraz całą frakcję SAMD i organizacje Thug 4life. Piszę to zaspany, o 2:30, abyście mieli co poczytać.  :) 

 

FragusS: Również pozdrawiam oraz serdecznie dziękuje za rozmowę.

HrazY: Również dziękuje. 


Podziękowania dla czytelników.

Dziękuje serdecznie wszystkim czytelnikom za poświęcony czas na przeczytanie wszystkich wywiadów.  Proszę również o to aby każdy wyraził swoją opinię na temat całego maratonu, ewentualnych błędów, nad którymi miałbym popracować. Jeżeli podobał ci się maraton zostaw reakcję a wtedy będzie wiedział żeby było takich inicjatyw więcej. 

 

Dla Redakcji Prasowej 4Life News

Sekretarz Redakcji @FragusS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin