Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Cudowne Buffalo 2.2 z Nitrem <3


krystek202
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Buffalo
ID: 28102
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 44 k
Dodatki: 
atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (D2 Szado), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Przyciemniane szyby 60%, instalacja LPG 25dm3, Bak benzyny 75dm3, Dodatkowy klucz, Instalacja Nitro <3
Cena: Offki
Coś od siebie: Czekam na wasze oferty każdą z nich rozpatrze, chetnie wymienie sie wymienie za inny pojazd z moją dopłatą lub twoją (( jestem w stanie doplacic 200 k ))
SS’y: https://imgur.com/a/lvpka0m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mariuszek2k20 napisał:

XDDD za 600 k to wątpie ze kupisz 2.2 bez nitra i szyb i bakow a co dopiero z nitrem total ft a poza tym pal wroty kiddo ;D

mój kolega sprzedawał 2.2 ft bez Nitra za 520k :) widac że miałeś przerwę na serwerze więc sam pal wroty :)

Edytowane przez Krzzzysiek_*BBG*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mariuszek2k20 napisał:

XDDD za 600 k to wątpie ze kupisz 2.2 bez nitra i szyb i bakow a co dopiero z nitrem total ft a poza tym pal wroty kiddo ;D

Total FT - Full TUNE, więc wszystkie części powinny być ulepszone maksymalnie, a ty posiadasz LPG 25, Bak 75 oraz Przyciemniane Szyby 60%, więc zmiana szyb 75k, bak 45k + lpg 51k - do wpakowania jest około 170k. Zgadza się, jest to FT ale nie totalne. Żeby nie było, że nie dałem oferty to proponuje Ci 700 tyś. PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Total FT - Full TUNE, więc wszystkie części powinny być ulepszone maksymalnie, a ty posiadasz LPG 25, Bak 75 oraz Przyciemniane Szyby 60%, więc zmiana szyb 75k, bak 45k + lpg 51k - do wpakowania jest około 170k. Zgadza się, jest to FT ale nie totalne. Żeby nie było, że nie dałem oferty to proponuje Ci 700 tyś. PLN

Paanie malo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin