Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4 Ciastkowy*


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Fruzio. napisał:

No ciastkowy, trzymaj sie :D

I wybacz, że zapomniałem o tobie. Trzymaj się rośniesz, życzę Ci powodzenia na serwerze <3 

58 minut temu, Notwel napisał:

Szkoda :/ czekam na powrót :/ 

Trzymaj sie byku <3<3<3 

Do zobaczenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yavoo napisał:

Jakby nic do Ciebie nie mam, ale dlaczego wyśmiewasz  4Life i płaczesz na grupkach o tematyce MTA a później dalej płaczesz na forum?

LsF9IZy.jpg

Gdzie jest napisane, że wyśmiewam 4LIFE’a? Nigdzie, więc nie wiem o co Ci chodzi? Po drugie jakiś chłopak się wypowiedział co dostał, więc ja też mogłem. I nigdzie nie napisałem je... 4life itp, więc nie mów, że wyśmiewam 4life, a nie wiesz o co chodzi. Fajnie by Ci było gdzie grasz 4 tygodnie w Akademii, starasz się jak najlepiej, wbijasz najwiecej minut, uczysz się dużo regulaminu, a tak na prawdę 10 minut przed egzaminem zostajesz wywalony. Fajny byś się czuł na moim miejscu? Bo chyba nie, a wiec właśnie :) 

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Gdzie jest napisane, że wyśmiewam 4LIFE’a? Nigdzie, więc nie wiem o co Ci chodzi? Po drugie jakiś chłopak się wypowiedział co dostał, więc ja też mogłem. I nigdzie nie napisałem je... 4life itp, więc nie mów, że wyśmiewam 4life, a nie wiesz o co chodzi. Fajnie by Ci było gdzie grasz 4 tygodnie w Akademii, starasz się jak najlepiej, wbijasz najwiecej minut, uczysz się dużo regulaminu, a tak na prawdę 10 minut przed egzaminem zostajesz wywalony. Fajny byś się czuł na moim miejscu? Bo chyba nie, a wiec właśnie :) 

Już tak miałem raz, więc nie pisz mi tutaj jaki ty jesteś wyjątkowy czy coś.

Autor postu od początku wyśmiewał i wyzywał serwer co też prowokowało inne osoby do tego samego, skoro skomentowałeś

ten post to raczej widziałeś co tam było i ludzie chociażby wyzywali RCON etc.

 

Komentując ten post w ten sposób tak samo wpływasz źle na opinie serwera do tego wyśmiewasz "więc XDD.." dla mnie to jest

jednoznaczne i się nie unoś bo jest to tylko twoja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, yavoo napisał:

Już tak miałem raz, więc nie pisz mi tutaj jaki ty jesteś wyjątkowy czy coś.

Autor postu od początku wyśmiewał i wyzywał serwer co też prowokowało inne osoby do tego samego, skoro skomentowałeś

ten post to raczej widziałeś co tam było i ludzie chociażby wyzywali RCON etc.

 

Komentując ten post w ten sposób tak samo wpływasz źle na opinie serwera do tego wyśmiewasz "więc XDD.." dla mnie to jest

jednoznaczne i się nie unoś bo jest to tylko twoja wina.

To, że on się wyśmiewał to nie oznacza, że ja wyśmiewałem, ponieważ na serwerze gram od 2017 roku i było wiele gorszych/lepszych momentów, więc powinienem zwyzywać już dawno temu ten serwer i cała administracje, tak? Nie, nie zwyzywałem, więc polecam trochę pomyśleć. 
 

Widzę, że Ci nie przetłumaczę no cóż, myśl jak chcesz, a ja wiem jak jest :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin