Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem KropsoN


Tomeczek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KzLlt3L.png


Witam wszystkich czytelników, Z tej strony Młodszy Redaktor @Tomek124, dzisiaj chciałbym przedstawić wam mój kolejny wywiad tym razem z Support @KropsoN. Proszę siadać wygodnie i zapraszam do czytania!


T- Tomek124
K - Kropson
 
T: Witaj KropsoN. Czy zechcesz udzielić odpowiedzi na kilka pytań?
K: Jasne, chętnie. Wal śmiało.
 
T: Świetnie! Więc tak jak zazwyczaj opowiedz nam coś o sobie żebyśmy mogli cię lepiej poznać.
K: Nazywam się Marcin, mam 19 lat. Pochodzę z województwa Mazowieckiego, dokładniej z miasta Kozienice. Uczęszczam do 3 klasy licealnej na profilu Mat-Fiz. Interesuje się głównie motoryzacją i to jest jedna z moich pasji, którą wykonuje na co dzień.

T: Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?
K: Wiadomo, jedną z moich pasji jest motoryzacja, tak jak wspomniałem w odpowiedzi wyżej, także łatwo domyślić się co robię w wolnym czasie :D, głównie pracuję przy swoich autach i staram się je jak najbardziej dopieszczać oraz jak wiadomo również, spędzam sporo czasu w grach.

T: W co jeszcze pogrywasz prócz GTA?
K: Poza MTA gram głównie w CS:GO, Forze Horizon 4, GTA V, Hurtworlda i zdarzy się również zagrać z kimś w Farming Simulator 19 czy Euro Truck Simulator 2

T: Skąd wziął się pomysł na nick KropsoN?
K: Mój nick powstał na totalnym spontanie, bardzo dawno temu ustawiłem sobie nick związany z aktualnym, wtedy każdy mówił do mnie Kropson i jakoś tak zostało, że korzystam z owej nazwy do obecnej chwili.

T: Jak trafiłeś na serwer i co zadecydowało, że na nim zostałeś?
K: Na serwer trafiłem z polecenia znajomego, na początku grałem dosłownie tylko w wolnym czasie, czyli bardzo krótko. Pewnego dnia po długiej przerwie stwierdziłem, że wrócę na serwer zobaczyć czy coś się zmieniło, pojawiła się wtedy rekrutacja do frakcji SARA, stwierdziłem, że spróbuję napisać podanie i się dostałem, tam poznałem bardzo fajną ekipę, dzięki której gra zaczęła być o wiele ciekawsza i tak się stało, że gram do obecnej chwili.

T: Pochwal się swoimi osiągnięciami na serwerze.
K: Na serwerze osiągnąłem bardzo dużo, między innymi poznałem wielu znajomych, z którymi głównie spędzam czas. Byłem we frakcji San Andreas Road Assistance a następnie w Transport of San Andreas oraz aktualnie San Andreas Police Department, w której czuje się najlepiej. Odchodząc od tematu frakcji - zdobyłem bardzo duży majątek, stanowi on ponad 5 milionów. Moim największym celem na serwerze było dołączenie do ekipy administracji, udało mi się to i aktualnie jestem na randze Support.

T: Jaki jest twój obecny majątek?
K: Tak jak wspomniałem w odpowiedzi wyżej, mój majątek to ponad 5 milionów. Posiadam między innymi pojazdy takie jak Turismo oraz Rancher Long.
Spoiler

rnuZF7y.png

WSXXQr1.png

 ( Jedne z aut Kropsona )

T: Czy chciałeś już kiedyś odejść? W skrócie czy miałeś chwile słabości.
K: Jasne, że tak, jak większość graczy chociaż raz miałem taką myśl, by zakończyć swoją rozgrywkę, aczkolwiek nie zrobiłem tego i nie żałuje ani jednej przegranej godziny. Long.

T: Należysz do organizacji Olimp.Opowiedz o niej coś więcej?
K: Zgadza się, aktualnie jestem w organizacji Olimp, w której jestem na stanowisku V-Lidera i zajmuje się jej prowadzeniem. Jest tutaj wszystko na najwyższym poziomie, członkowie są bardzo mili i pomocni, atmosfera jest bardzo przyjazna. Mamy wiele ciekawych pojazdów, dużą i przytulną bazę w Las Venturas. Jeżeli ktoś poszukuje organizacji i nie wie gdzie się wybrać, to śmiało polecam naszą organizację.

T: Jak można zobaczyć jesteś też w SAPD. Opowiedz coś o niej.
K: Oczywiście, jestem we frakcji San Andreas Police Department. Dnia 8 lutego ukończyłem egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym i zostałem awansowany na rangę Police Officer I. Aktualnie moja obecna ranga to Police Officer II. Każdemu gorąco polecam spróbowania swoich sił w SAPD, ekipa oraz atmosfera jest niesamowita!

Spoiler

SKRKRwm.png

T: Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia bądź cele do których dążysz?
K: Aktualnie moim głównym celem jest awansowanie na rangę Moderator, oraz zdobywanie wyższych rang we frakcji SAPD. Poza tym chciałbym dokupić jeszcze kilka ciekawych pojazdów do mojej obecnej kolekcji pojazdów.

T: Co sprawia Ci teraz największą przyjemność z gry?
K: Największą przyjemność z gry sprawia mi ranga Support, dzięki której jestem w stanie pomagać innym graczom. Dużo zawdzięczam również całej mojej ekipie znajomych, frakcji oraz organizacji, w której jestem.

T: Jaka była twoja reakcja na dostanie się do ekipy serwera?
K: Moja reakcja była bezcenna, wydarłem się na cały dom i nie wiedziałem co ze sobą zrobić, przez całą noc myślałem tylko o tym i nie mogłem zasnąć. Była to jedna z najlepszych chwil związanych z serwerem, które przeżyłem.

T: Jak myślisz jako „Gracz” kiedy masz największą szansę dostania się?
K: Myślę, że jako gracz trzeba się wykazać z dobrej strony, posiadać mało kar na swoim koncie i co najważniejsze być pomocną i uczciwą osobą, wtedy łatwo wyrobić sobie dobrą opinię wśród graczy oraz członków administracji i każdy patrzy na Ciebie z dobrej strony.

T: Jak sobie radzisz na randze? Chciałbyś awansować wyżej?
K: Na randze radze sobie bardzo dobrze, moim zdaniem myślę, że jestem jedną z osób, które bardzo przykładają się do powierzonych obowiązków związanych z rangą. Oczywiście, chciałbym awansować wyżej by móc jeszcze bardziej przyczynić się do rozwoju serwera.

T: Obyś awansował wyżej! Kim jest dla ciebie „Gracz"?
K: Dla mnie gracze są bardzo ważni, bez nich oraz administracji RCON serwer nie byłby tak doskonały.

T: Jakie masz relacje z członkami administracji i jakie masz o nich zdanie?
K: Jako członek administracji mam bardzo dobry kontakt z innymi. Są to osoby bardzo pracowite i przykładające bardzo duże starania do swojej pracy. Z nikim nie ma najmniejszego problemu, z każdym da się pogadać lub pożartować jak z własnym znajomym. Z tego miejsca pozdrawiam całą administrację!

T: Dobrze. Więc jest to już koniec wywiadu. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
K: Również dziękuje Ci za wywiad, była to dla mnie czysta przyjemność. Oczywiście, chciałbym pozdrowić moich znajomych @Aksiu, @Franczesko., @BlackSTAR, @LuKi16@NVXER@Matias2525, @Bilu., @Tomek124@K4nciasty, @Wiesi3k.@13karoy, @StivGamer, @D@mian, @AcoreQ, @MrokuPlay, @Wiesi3k., @WujekKruk, @PontoniastY.@RemV - nie wypisuje tutaj każdego, bo jest tych osób zbyt wiele oraz zapewne i tak o wielu osobach zapomnę, aczkolwiek z tego miejsca dziękuje za wszystko i pozdrawiam każdego! :D

T: Dziękuje Ci za poświęcony mi czas oraz życzę dalszych sukcesów!
 


Młodszy Redaktor @Tomek124

Dla Redakcji 4Life News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin