Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Manana Hatchback 1.6!


Wariacik*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Manana
ID: około 43k
Pojemność silnika:1.6
Przebieg pojazdu: ponad 120tys
Dodatki: Felgi, spoiler, wydechy.

Cena: offki
Coś od siebie: Sellam tylko osoba pod projekt które i tak by musiały dać ten silnik. Na serwerze jest około 5manan hatchback 1.6 z tego co wiem.
SS’y: https://imgur.com/NqsxXSO  można obejrzeć w sf Paradiso stoi na podjeździe niebieska mananka lub odezwać się do xkropus_kvam

Edytowane przez xkropus_kvam
Ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ciastkowy* napisał:

Dodaj ss, jestem zainteresowany kupnem :) 

Witam może to trochę smieszne, ale nie umiem robić ss lecz z chęcią ja pokaze dzisiaj w grze po godzinie 13 do wieczora powinienem być na serwerze. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, xkropus_kvam napisał:

Witam może to trochę smieszne, ale nie umiem robić ss lecz z chęcią ja pokaze dzisiaj w grze po godzinie 13 do wieczora powinienem być na serwerze. Zapraszam

wystarczy kliknąć F12, wtedy zrobi ci ss, potem wchodzisz na pulpit, klikasz prawym przyciskiem myszy na mta, wybierasz opcję lokalizacje pliku, następnie wchodzisz w folder "screenshoot" i tam znajdziesz ss, następnie przerzucasz go na pulpit, wpisujesz w przeglądarkę "imgur" wchodzisz na pierwszą strone, w lewym górnym rogu masz napis "New Post" klikasz go a potem już ogarniesz sam, wybierzesz screena kopiujesz link z strony i wstawiasz do posta z sprzedażą auta. Napewno przyda Ci się na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin