Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

3majcie się


Spider_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak pewnie się domyślacie, zamierzam odejść z serwera. Nie dlatego, że straciłem tune, czy przegrałem grube $$ w kasynie. Po roku grania w MTA na jednym serwerze, po prostu przestało mieć to dla mnie sens. Muszę się ogarnąć w realu. Oto osoby, z którymi mi się najlepiej grało:
- PiotreG - Spędziliśmy razem prawie cały rok. Mamy dużo przezajebistych wspomnień. Będziemy w kontakcie
- Karny - Nie wiem czy pamiętasz, ale poznaliśmy się rok temu w gangu Grove. Nie wiem czy pamiętasz np. TheMichera oraz HumidManga. Dzięki za ponad pół roku wspólnej gry, może kiedyś jeszcze sobie w coś popykamy ;)
- GTKris85 - Ty zapoznałeś mnie z Piotregiem. Dziękuję za pół roku wspólnej gry, może kiedyś jeszcze sobie gdzieś pogramy.
- MRpompom - Wszystko zaczęło się od dania mi śmiesznej oferty za samochód podczas licytacji. To na giełdzie narodził się pomysł na wspaniałą organizację Fast & Furious, którą razem rozwinęliśmy. Mam nadzieję, że podołasz zadaniu i cały serwer o niej usłyszy. Dziękuję Ci serdecznie za grę. (#nohomo)
- BezCenzury - Pamiętam. :) Dzięki Tobie, w jednej z pierwszych rekrutacji dostałem się do frakcji taksówkarskiej. Dzięki za wspólną służbę :)
- BylemTu - Świetnie prowadziłeś frakcję TSA. Dziękuję Ci za to bardzo :)
- ZbyK - Również świetnie prowadziłeś wymienioną wyżej frakcję i postawiłeś ją na nogi. Nie zapomnę Ci tego :)
- Michaler - Chyba od nadmiaru hajsu trochę ci odwalało xD. Mimo to fajnie się z tobą grało. Dziękuję.
- KNX - Za starych lat byłeś za*******m supporterem. Walcz o to stanowisko ! :D
- Master - Kiedyś nagrałem z Tobą failowy odcinek na motocyklu xD. Miałeś fajną chatę i sporo $$. Nie wiem czy tu jeszcze grasz i czytasz ten wątek, ale dziękuję Ci za wspólną grę :)
- Galaxy - Dziękuję za miłe chwile spędzone w SAMD. Nie zapomnę ci tego :)
- Angel - Dzięki za wspólny taniec na phoenixie oraz deale za starych czasów. Dzięki za wspólną grę.
- Cyngiel - Nie wiem czy czytasz ten wątek, ale dziękuję Ci za nasz przegadany czas oraz eventy G1.
- BlobsoN* - Dziękuję za dawne wspólne eventy G1.
- SprinteR10 - Dzięki za Twój rygor. Wiesz o co chodzi :)
- Paul_Powelll - Dzięki za przyjęcie do TSA w jednej z pierwszych rekrutacji. Fajnie się z Tobą grało. Będziemy w kontakcie.
Przepraszam, jeśli o kimś zapomniałem. To by było na tyle, żegnam się ze wszystkimi ! Cześć !
Nutka dla was :
https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Master - Kiedyś nagrałem z Tobą failowy odcinek na motocyklu xD. Miałeś fajną chatę i sporo $$. Nie wiem czy tu jeszcze grasz i czytasz ten wątek, ale dziękuję Ci za wspólną grę "

 

po tylu miesiącach ktoś o mnie pamiętał,

dzięki Ci za te miłe słowa i mam taką nadzieję że wrócisz na serwer i nagramy jakiś zajefajny odcinek.3maj się kocie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin