Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Sprzedam] Sabre 2.2 na unikatowych lampach << 1 z 3 >>


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sabre (475)
ID: 31820
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 11107,3km
Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1079), tablica rejestracyjna (S1 BLAKI), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, baki 35/75, Przyciemniane Szyby 20%
Cena: Oferty
Coś od siebie: Sabre na unikatowych lampach ,,malachitowe'' które nie są już dostępne. Z tego co usłyszałem od adminstracji to jest to jedna z trzech Sabre na tych lampach, a nie wiadomo jak dostępnością tamtych, więc jest to na prawdę gratka. Pojazd idealnie nadaje się do 2.4, więc jeśli żadna oferta mi się nie spodoba to jest to tylko kwestia czasu.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Hvb3rt. napisał:

Nie sa to unikatowe lampy, tylko niedostępne.

No jeśli nie można ich zamontować to jakie to są? No właśnie, niedostępne, a więc unikatowe. 

 

35 minut temu, Dudziak napisał:

500k

dalej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, veenix napisał:

Na moje to unikat to jest rzecz, która jest ciężko dostępna ogólnie, a lamp malachitowych jest bardzo dużo, dlatego średni to unikat, do tego jest możliwość dodania tego do komponentów. 

505k

Polecałbym Ci dokładnie przeczytać wszystko co napisał @XQward jest tam napisane ,,nowych”, a jak wszyscy wiemy malachity są to stare lampy, więc nie ma możliwości, że one wrócą. Nie moja wina, że tak się ,,podnieciliście” tym, że ma być nowy asortyment lamp. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, a przechodząc co do oferty to dalej :)  Tak, jest to średni unikat, że są tylko trzy Sabre na tych lampach, a nie wiadomo czy właściciele grają, a tym bardziej czy są na sprzedaż. Pozdrawiam :) 

 

@veenix dziękuje za reakcje, więcej repki dzięki tobie! <3 

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ciastkowy* napisał:

Polecałbym Ci dokładnie przeczytać wszystko co napisał @XQward jest tam napisane ,,nowych”, a jak wszyscy wiemy malachity są to stare lampy, więc nie ma możliwości, że one wrócą. Nie moja wina, że tak się ,,podnieciliście” tym, że ma być nowy asortyment lamp. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, a przechodząc co do oferty to dalej :)  Tak, jest to średni unikat, że są tylko trzy Sabre na tych lampach, a nie wiadomo czy właściciele grają, a tym bardziej czy są na sprzedaż. Pozdrawiam :) 

 

@veenix dziękuje za reakcje, więcej repki dzięki tobie! <3 

Wypadałoby się zapoznać ze słowami których się używa...

unikat «rzecz wyjątkowa, niepowtarzalna»

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ciastkowy* napisał:

Znalazł się znawca, który pozjadał wszystkie rozumy :) 

co jak co, lecz szymek ma racje. Passat b5 tez jest unikatowy bo nie jest dostepny w salonie? - nie. 

pewnie napiszesz ze ja tez tak pisze, lecz ja pisze to w ironi co mozna to zauwazyc XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, szybkixdxd napisał:

co jak co, lecz szymek ma racje. Passat b5 tez jest unikatowy bo nie jest dostepny w salonie? - nie. 

pewnie napiszesz ze ja tez tak pisze, lecz ja pisze to w ironi co mozna to zauwazyc XD

No i po co robicie tutaj spam? Jak możesz mi to napisać na priv XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, wetr0xv2 napisał:

Widzę że nikt nie napisał to ja napisze TO NIE SĄ UNIKATY TYLKO NIE DOSTĘPNE sam miałem 5 pojazdów które mają te lampki, unikaty byłyby gdyby tylko 1 (słownie jeden) pojazd na serwie je miał, tyle ode mnie.

Przy tym ze jest ponad 60k pojazdów na serwerze to unikatowe lampy mogą być nawet wtedy, kiedy posiada je np. 500 pojazdów (lecz nie są dostępne do kupna).

510k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin