Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnajcie panie i panowie 4L na zawsze w <3


xHyper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oraz żegnam wszystkich naprawdę ciężko jest mi odejść lecz już nie mam po co wracać. Dziękuję wam wszystkim za grę 3majcie się, a teraz wymienie tutaj „kilka” osób bez których życie na 4l nie byłoby takie piękne  Filmiki na dole :*

Zaczynając od @Arrow (nie mg cię znalezć i wiem czemu :P) Gdyby nie ty oraz @AroM2K and @Beenett nie było by tego wszystkiego moja pierwsza organizacja, pierwsze błędy oraz pierwsze pojazdy dziękuję wam za to wszystko

@WhiteNigga* Najlepsza mordka kontakt mamy do dziś i oby tak było dalej. Jedyne piękne wspomnienie z 4l to gdy zapie*dalałem na lawetach z kilka h za każdym razem kiedy rozpoczynałem i kończyłem kurs widziałem tego pięknego szopa na murku

@Kubociak Spoko morda jesteś / byłeś nie wiem co się stało... Tak czy siak dzięki za wszystkie chwile, a najbardziej za wspólne upie*dalanie syfika na światłach z subuferem. Ps. Mam nadzieje, że kiedyś jeszcze zaśpiewamy żaluzje :D

@kbsx;]] To samo co wyżej nie ma sensu się powtarzać również dzięki za grę tune zapamiętam oraz te prawko na 3 miechy od pewnego no tu nie dokończę, ale wiesz co chcę powiedzieć

@SoCz3Q  Spoko morda jesteś kontakt jest. Jak cię odbanują ratuj org szczerze nie wiem jakim cudem ona dalej żyje haha

@Fl0dy.. Jak kiedyś sprzedasz hota to cie znajde i dojade pamiętaj

@LucKy'' Spoczko owieczka z Ciebie. Piękny zbieg okoliczności, że spotkaliśmy się na tym serwerze i razem odpierd*laliśmy w lostach

@Kozixon Wracaj na suppa i ustawiaj do pionu tych lamusów 

@Dominik' Spoko mordka pięknego rancherka miałeś

@Mihau.. za******a mordeczka pamiętaj 2JZ z nami

@Heliox Kontakt mamy myślę, że się jeszcze pobawimy na serwerkach

@Mamlagga za******a mordeczka może kiedyś gdzieś się poganiamy elegy rb26dett

@Alpaka* Spoczko mordka z Ciebie myślałem, że turek mnie zatrzyma na serwerze, ale niestety nie. Wielkie dzięki za moje małe marzenie

@CypeKK Pewnie myślałeś, że zapomniałem o Tobie nie? Nigdy! Kontaktu specjalnego nie mieliśmy, ale zawsze cię będę pamiętał. Dzięki za moją kochaną pszczółkę

@_Klocek_ Super mordka z Ciebie nie sellaj stalliona chociaż ty nie popełniaj mojego błędu...

@DeltaRon Opiekuj się moim stallionem i na następny raz nie wyzywaj nikogo jak cię o coś ładnie proszą

@Filip_* Niewidzialne zderzaki. Dzięki, że dałeś mi tyle radości przez cały dzień haha

@Siver Spoko mordka, ale za bardzo trułeś du**ę o manane haha. Dzięki za tą perełkę

@SpinneR za******a mordka. Wiesz co chciałbym napisać sardyna była piękna

@NanditoZlomiarz za******a mordka super się grało. 

@[Sw0jaK] Nie wiem czemu kontakt się urwał, ale za******a morda z Ciebie była piękne czasy exiled

@Eryk55 Dzięki za grę w TBD trochę spin było niepotrzebnych

@Pitu_112 Dzięki za danie mi szansy po banie

@DzapstaYT Dbaj o merita szkoda, że nie sprzedałeś mi go

@wetr0xv2 Spoko mordka bobik jest na koncie cały czas heh

@Xeon1337. Spoko morda ps. proszę nie montuj nigdy więcej zderzaków do elegy

@Patyczeq Konfident

@Brodziaty_Skvrwiel.JK Spoko mordka niestety wszystko się spier*oliło...

Jeśli kogoś nie wymieniłem przepraszam, ale trochę się tego nazbierało. Jeszcze raz Dzięki wszystkim za grę. Siemka!

A o to piękne wspomnienia na filmikach <3

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin