Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sultan 2.2


Flecik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:Sultan 
ID:44437
Pojemność silnika:2.2
Przebieg pojazdu:ok.300
Dodatki:
progi (1027), wlot -dach (1033), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), wydech (1029), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75, Szyby 20%, jest to 2.2 ft bez nitra baku up2
Cena:Offki
Coś od siebie:Fajna Furka, jeśli cena mi się spodoba to sprzedam , tylko Kasa chyba że wymiana na bullet 2.0 lub elegy 2.2

Edytowane przez Magusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Magusz napisał:

Model:Sultan 
ID:44437
Pojemność silnika:2.2
Przebieg pojazdu:ok.300
Dodatki:
progi (1027), wlot -dach (1033), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), wydech (1029), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75, Szyby 20%, jest to 2.2 ft bez nitra baku up2
Cena:Offki
Coś od siebie:Fajna Furka, jeśli cena mi się spodoba to sprzedam 

chlop co mnie tak błagał a teraz sella XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana na Sentinela? 1.6 - FUP, LPG 25, podświetlany licznik, Wydech, Malowane Felgi. Wartość około 180/190k - jestem w stanie Ci dopłacić 570k + mój Sentinel, którego liczę 190k to masz jakieś 760k. Jest to moja maksymalna oferta :) 

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Zamiana na Sentinela? 1.6 - FUP, LPG 25, podświetlany licznik, Wydech, Malowane Felgi. Wartość około 180/190k - jestem w stanie Ci dopłacić 570k + mój Sentinel, którego liczę 190k to masz jakieś 760k. Jest to moja maksymalna oferta :) 

Tylko kaska, dalej 

Edytowane przez Magusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin