Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z PLojTEk


Damianuuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   maGnqqa.png

                                                                                                         


Witajcie ponownie! Kłaniam się z tej strony Redaktor Aplikujący @Damianuuu. Tym razem przeprowadziłem wywiad z graczem @PLojTEk pracownikiem frakcji San Andreas Road Assistance.

 

 

 

  1ubRLei.jpg


 

D- Damianuuu

P- PLojTEk

D: Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?

P: Oczywiście, z wielką chęcią.

D: Przedstaw się krótko.

P: Mam na imię Mikołaj, w grze jestem znany pod nickiem PLojTEk, pochodzę z niewielkiej miejscowości na dolnym śląsku. Interesuję się przede wszystkim informatyką, oraz wszelkiego transportem miejskim, dlatego uwielbiam grać w OMSI 2.

D: Czy podoba ci się frakcja do której należysz?

P: Uważam, że w SARA panuje rodzinna atmosfera. Jednakże frakcja nie jest dla każdego, na pewno nie dla tych co nie lubią monotonni. W tym miejscu również chciałbym pozdrowić całą frakcję, tych ludzi którzy tą frakcję budują, a szczególnie chciałbym pozdrowić cały zarząd SARA.

D: Zamierzasz w najbliższym czasie opuścić tą frakcję?

P: W najbliższym czasie na pewno nie, lecz również nie można stać w miejscu. Planuję kiedyś pójść do frakcji SAPD, gdyż również i tam chciałbym spróbować swoich sił.

D: Co nie podoba ci się w tej frakcji i co byś zmienił?

P: Myślę, że we frakcji jest wszystko prawidłowo oraz jest dobrze prowadzona. Na ten moment nie odczuwam potrzeby zmian we frakcji.

D:  Dlaczego wybrałeś właśnie San Andreas Road Assistance?

P: Znudziłem się zwykłymi pracami dorywczymi na 4life, potrzebowałem jakiegoś źródła gotówki. Frakcja wówczas wydawała mi się krokiem milowym, który mogłem zrobić na serwerze.

D: Co najbardziej lubisz robić w SARA na służbie?

P: Rozmawiać z innymi pracownikami na Mumble, oraz odgrywać RP. Wydaje mi się, że moją ulubioną akcją RP jest łatanie dziur zimnym asfaltem.

D:  Dziękuję, że udzieliłeś mi wywiadu. Do zobaczenia!

P: Mogę jeszcze kogoś pozdrowić?

D: Tak, oczywiście.

P: Chciałbym pozdrowić całą moją organizację Silver Hawk, a szczególnie @Polixon @deluXe @WerkaGamerka @kikik @fs_SEBIX oraz @DEXAN.   Miło mi było tobie udzielić wywiadu, do zobaczenia w grze.

 

 


 Wykonał Redaktor Aplikujący @Damianuuu dla Redakcji 4Life News.


 

Edytowane przez Damianuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin