Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Budowa nowego centrum handlowego.


Deilo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ur2qS3F.png


Witam wszystkich czytelników, z tej strony Redaktor Aplikujący @Deiloprzychodzę do Was z artykułem dotyczącym budowy nowego centrum handlowego w San Fierro. 


Na etapie wykończeniowym jest nowy budynek centrum handlowego, który zostanie otwarty na przełomie lipca i sierpnia. Centrum handlowe "ZIP" zostanie wybudowane obok starego marketu "RONDO", które zostało wyburzone w celu wybudowania parkingu. Inwestor, czyli spółka M-J zaprezentował koncepcję nowego centrum handlowego. W ramach inwestycji "Galeria Handlowa ZIP" wybudowany zostanie wielofunkcyjny  kompleks o powierzchni 44 tys. m². Powstanie około 50 sklepów, a także pomieszczenia na rozrywkę i odpoczynek. Będzie w niej m.in. duża strefa kulinarna oraz relaksu, kino z 4 salami, nowoczesny klub fitness. Na terenie kompleksu ZIP powstanie również stacja benzynowa oraz restauracja typu drive-thru.


46934fc89cf0c.png


Rodzinny park rozrywki w centrum handlowym - wywiad


D - Deilo

I - Inwestor

D: Dzień Dobry, Jestem z redakcji prasowej 4 Life News. Chciałbym dowiedzieć się skąd pomysł na budowę centrum handlowego akurat w San Fierro?

I: Witam, wraz z grupą M-J wyszliśmy z inicjatywą wybudowy centrum handlowego ZIP akurat w San Fierro, gdyż nie ma w najbliższej okolicy tak dużej galerii. Cieszymy się, że wspólnie z grupą M-J rozszerzamy naszą działalność w stanie San Andreas i będziemy mogli zbudować kolejny rodzinny park rozrywki. W zasięgu tej inwestycji będzie kilka milionów osób. Park rozrywki "TOMALAND" ma nawiązywać do bajki Tomek i Przyjaciele, jest to bajka o lokomotywie, która jest znana i lubiana przez dzieci. 

D: Ile wyniósł koszt budowy całego obiektu?

I: Koszt inwestycji wyniósł około 985 tys. złotych, do tego należy doliczyć zakup placu pod budowę budynku, ekipę budowlaną i wyburzeniową. Trzeba brać pod uwagę, że koszt całej inwestycji wyniósł ponad 1 mln złotych. 

D: Czy mieszkańcy są zadowoleni z tej inicjatywy? 

I: Ludzie na początkowym etapie budowy byli źli i składali skargi do urzędu, ponieważ wszystkie pojazdy z budowy, które przyjeżdżały z materiałem oraz wyjeżdżały z placu korkowały miasto, lecz w późniejszym terminie przyzwyczaili się do tego, a gdy dowiedzieli się co tutaj powstanie, pisali wiele pochwał, a pracownikom przynosili różne ciasta, kawę i herbatę. To bardzo miło z ich strony.

D: Co ze starym marketem? 

I: W miejscu starego marketu powstanie parking na około 250 samochodów osobowych, a także 10 autokarów, dla grup zorganizowanych, między innymi wycieczki szkolne. Wykupiliśmy plac po starym markecie, sklep upadł, a budynek i tak był stary. Dlatego mamy tutaj powstanie właśnie parking

D: Dziękuję za udzielenie mi wywiadu.


Postanowiłem popytać przechodniów, jaką mają opinie na temat powstającego obiektu


Pan Karol

Aaa dla mnie to jedna wielka głupota... Po co budować tak duży budynek, wystarczy zbudować kilka małych w innych miejscach, poza tym śpieszę się. Do widzenia.

Pani Janina

Bardzo się cieszę, że taki budynek powstanie i  to niemalże 3 ulice ode mnie. Trochę panowie hałasują, bo słychać u mnie w domu, ale jak ma powstać coś bez żadnych hałasów? Przynoszę im ciasteczka. Nie mogę się doczekać naszego nowego centrum handlowego.

Pani Krystyna

Mnie to wszystko obojętnie, powstanie to będzie, nie powstanie to nie będzie, proste... 

Pan Jacek

Cieszę się, że inwestycja dobiega końca, wreszcie będzie coś nowego w tym mieście, Bo dawno nic tutaj nie powstało.


Jak widzimy, zdania są podzielone, są tacy co nie mogą doczekać się nowego budynku, są też tacy których to centrum mało interesuje. My trzymamy kciuki za szybkie ukończenie budowy, Poniżej zdjęcie, jak wygląda budynek nowego centrum handlowego z zewnątrz.


7daa8331d1162.png


Dla Redakcji Prasowej 4 Life News

Redaktor Aplikujący @Deilo

Edytowane przez Deilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin