Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Zlot na tamie


pawelik001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



Ur2qS3F.png
 


Witam wszystkich czytelników, z tej strony Redaktor Aplikujący @pawelik001. Dzisiaj zaprezentuję Wam artykuł, w którym opiszę zlot zorganizowany na tamie, w dniu 15.05.2020. Zapraszam do przeczytania!

 

Do redakcji w godzinach wieczornych doszła informacja o zorganizowanym zlocie na tamie. Skontaktowałem się z organizatorami i pojechałem na miejsce wydarzenia. Ku mojemu zaskoczeniu, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zdziwiła mnie również obecność frakcji San Andreas Medical Department. Po wjechaniu na parking przy tamie dostrzegłem wiele pojazdów klasy premium, jak i klas niższych oraz stoisko medyczne z karetką. Gdy już zaparkowałem i rozstawiłem potrzebne mi przedmioty do przeprowadzenia wywiadu, przeszedłem się po zlocie i wykonałem parę zdjęć prezentujących auta.

Spoiler

7uSaRjN.png
paztwH9.png
6EOboUg.png
eNeYlvP.png

Następnie, aby uwiecznić wszystkich na jednym zdjęciu, spytałem się, czy mogę wykonać grupowe zdjęcie. Wszyscy się ucieszyli tą inicjatywą i zebrali się do grupowego zdjęcia, które prezentuję niżej.

XkqpPN9.png

Postanowiłem, że artykuł nie byłby ciekawy bez wywiadu, dlatego przeprowadziłem go z organizatorami.


pawelik001: Witam z tej strony Redaktor Aplikujący pawelik001 z Redakcji Prasowej 4Life News się kłania.

KuBus_2115: Witan.

FabianeQ.gg: Witam, Fabian się kłaniam nisko.

P: Jakie wydarzenie zorganizowaliście?

F: Zorganizowaliśmy zlot.

K: Dokładnie.

P: Jaki jest cel zlotu?

F: Spotaknie, zapoznanie się z innymi.

K: Żeby ludzie się bawili jak najlepiej.

P: Dlaczego wybraliście tamę jako miejsce odpowiednie?

K: Są tutaj ładne widoki.

F: Szukaliśmy miejsca, i koleżanka nam je poleciła.

P: Jakie są przewidziane konkurencje na wydarzeniu?

F: Wyścigi, ale jeszcze nad tym myślimy...

K: ...bo ten zlot powstał dość spontanicznie.

P: Dobrze rozumiem. W jakim celu jest tutaj frakcja SAMD? Nadzoruje ona bezpieczeństwo zlotu?

F: Tak dokładnie.

K: Zgadza się, chcemy, żeby zlot był jak najbardziej bezpieczny.

P: Czy jesteście zadowoleni ze zlotu i jego jakości?

K: Tak. 

F: Oczywiście.

P: Dobrze, myślę że to wszystko, dziękuję za wywiad.

F: Dziękujemy.

K: Dziękuję również.

 

Po wywiadzie zostałem poproszony przez uczestnika o przeprowadzenie z nim krótkiego reportażu na temat zlotu. Przeprowadziłem to w formie wywiadu, dość krótkiego.


pawelik001: Witam z tej strony Redaktor Aplikujący pawelik001 z Redakcji Prasowej 4Life News się kłania.

PaRyS: Witam.

PAW: Czy podoba się Panu forma wydarzenia i jego zorganizowanie?

PAR: Pewnie są to niezapomniane chwile jak i adrenalina

PAW: Czy bierze Pan bierny udział w takich wydarzeniach?

PAR: Tak,lubię takie wydarzenia można się pościgać zobaczyć inne odpicowane bryki.

PAW: Dobrze. Dziękuję za krótki wywiad. Chciałbym Pan dodac coś od siebie?

PAR: Jeżeli mogę to chciałbym powiedzieć że powninno byc więcej takich zlotów oraz więcej atrakcji dla fanów motoryzacji. Pozdrawiam prowadzącego oczywiście.

 

Gdy już kończyłem zapisywać ostatnie zdania w notatniku, ogłoszono rozpoczęcie ocen pojazdów. Wystąpiła między innymi bardzo ładnie stuningowana Manana, fioletowe Turismo, czy biały Bullet. Na najniższym podium uplasował się Huntley, a na najwyższym wcześniej wspomniana Manana. W między czasie postanowiłem, że zrobię również zdjęcie punktu medycznego i lekarzom, bo to dzięki ich pomocy zlot był bezpieczny i nikt nie ucierpiał.

Du0yOZA.png

O godzinie wieczornej gdy słońce zmierzało ku końcowi, zmierzał również koniec zlotu. Auta zaczęły wyjeżdżać, a ja zrobiłem ostatnie zdjęcie podsumowujące zlot. Możemy na nim zaobserwować róznorakie auta na tle kanionu.

DvwGC0Q.png

Pakując rzeczy do mojego vana, stwierdziłem, że był to jeden z najfajniejszych zlotów, na jakich byłem. Profesjonalne podejście, nagrody, fajnie szybkie fury i- co najważniejsze- bezpieczeństwo zapewnione dzięki frakcji San Andreas Medical Department. Dziękuję za przeczytanie tekstu i gratuluję @FabianeQ.gg oraz @KuBus_2115 za zorganizowanie świetnego zlotu. Pozdrawiam wszystkich, którzy tam byli!


Dla Redakcji Prasowej 4Life News 

Redaktor Aplikujący @pawelik001

Edytowane przez pawelik001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin