Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News-Wywiad z PAWELOVSKI


AksyS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ur2qS3F.png


Witam Was drodzy czytelnicy, z tej strony Redaktor Aplikujący @Majsterunio i przychodzę do Was z wywiadem z graczem @PAWELOVSKI


M-Majsterunio
P-PAWELOVSKI

M-Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący Majsterunio z 4Life News. Czy zechcesz odpowiedzieć na kilka pytań?
P-Jasne! Chętnie odpowiem na te parę pytań.
M-To świetnie! Może na początek powiesz nam coś o sobie?
P-Wiec tak, na imię ma Paweł mam 16 lat. Mieszkam w jednym z trójmiejskich miast a mianowicie w Gdańsku. Uczęszczam do szkoły samochodowej o profilu blacharz-mechanik. Moimi zainteresowaniami są rożnego rodzaju sporty oraz motoryzacja, budownictwo.

M-Okej, miło mi cię poznać.Może opowiesz nam ile masz godzin oraz jaki jest twój majątek na serwerze.
P-Powiem Ci tak, na serwerze udało mi się zdobyć 800 godzin a z majątkiem to było różnie, aktualnie na serwerze posiadam około 600K oraz swoją organizacje.

M-Czy nie szkoda ci tych przegrancych 800 godzin?
P-Absolutnie! Jestem zadowolony z mojej gry oraz nie żałuje żadnej minuty spędzonej ze znajomymi.

M-To wyśmienicie, teraz przejdziemy do kolejnego pytania. Czy należysz bądź nalezałeś kiedyś do jakiejś frakcji?
P-Tak, aktualnie należę do frakcji SARA na stopniu pracownik, parę  miesięcy temu byłem w frakcji SAFD, a przy początkach mojej gry jako pierwsza moja frakcja było SAMD.

M-Bardzo dobry wybór. Wcześniej pisałeś ze jesteś Liderem organizacji, czy jest to ciężka praca?
P-Nie należy do łatwych duzo czasu trzeba poświęcić.

M-Zapewne jak każdy gracz masz jakieś marzenie, powiesz nam jakie ono jest?
P-Tak mam duzo marzeń..hah.. Jednym z marzeń to właśnie osiągnąć wysoki stopień w SARA, zrobić w końcu 2.2 do Cometa i zakupić Bulleta. A i bym zapomniał bardzo marzy mi się supporter na serwerze.

M-Oczywiście życzę spłenienie tych wszystkich marzeń, gdy będzie rekrutacja na supportera spróbuj pisać, może akurat ci się uda.
P-Bardzo dziękuje oczywiście będę się starał.

M-Dobrze, jak napisałeś wcześniej masz 800 godzin jest to sporo czasu. Czy grasz w jakieś inne tytuły niż MTA?
P - Tak, gram w inne gry aczkolwiek zrobiłem sobie chwile przerwy, ale gram w CS:GO FIFA 20, FARMING SIMULATOR 19.


M-Grasz w bardzo sławne tytuły.Twój nick jest bardzo kreatywny może opowiesz nam jego historię?
P-Było to bardzo spontaniczne około 5 lat temu grałem sobie właśnie ma pewnym serwerze MTA, i wtedy kolega do mnie powiedział SzreQu, przez pewien czas był to mój używany nick, ale z czasem powiedział PAWELOVSKI i tak się przyjęło, że ten nick mi został.

M-Dobrze, lecz niestety dochodzimy do końca naszego wywiadu.Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
P-Tak pozdrawiam @Sedzik @Princessa* @Shaane @Domciol @Siudmek777 @Dodo_v8 @lil_kasztan @Deilo @cruzeN. @Drasiek @xWolfQ

M- Również bardzo serdecznie ich pozdrawiam oraz dziękuje za wywiad!
 


Dla Redakcji Prasowej 4 Life News

 Redaktor Aplikujący @Majsterunio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin