Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Artykuł z wymiany nawierzchni.


Dejw.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Ur2qS3F.png                                       

 

   


Witam wszystkich czytaczy , niedawno mogliśmy być świadkiem prac frakcji SARA którzy sumienie i na zlecenie Urzędu Miasta San Fierro podjeli się wymianie nawierzchni na jednej z ulic prowadzących przez miasto. Aby dowiedzieć się o dokładniejszych działaniach , postanowiliśmy się temu przyjrzeć z bliska i udaliśmy się na teren prac. Po krótkich oględzinach i przyjrzeniu się pracy poprosiliśmy jednego z pracowników o wywiad , oto rezultat tego co udało nam się dowiedzieć.


D : Dzień dobry czy mógłby mi Pan udzielić wywiadu na temat prac które tutaj trwają ?
L : Oczywiście, z przyjemnością.

D : Więc moje pytanie brzmi : Z jakiego powodu przeprowadzana jest wymiana nawierzchni ?
L: Nie oszukujmy się, lecz w tym miejscu nawierzchnia drogi była nieodpowiednia do poruszania się. Z tego też względu Urząd Miasta ( San Fierro ) zlecił nam zmodernizowanie nawierzchni poprzez wymianę jej.

D : Jakie koszty poniósł Urząd Miasta za ten remont ? Jeśli można widzieć.
L : Myślę, że to nie jest wielka tajemnica a obywatele i mieszkańcy miasta powinni znać prawdę. Całe zlecenie i koszty renowacji drogi wynoszą w przybliżeniu 470 tyś zł.

D : Nie są to małe pieniądze lecz remont na pewno będzie na plus. Jaki czas przewidujecie państwo na zakończenie prac ?
L : Pracy jest sporo, ale mamy zgraną drużynę i dobry sprzęt. Myślę że maksymalny czas pracy to 2 dni robocze.

D : Czyli w mieście nie powinny pojawiać się większe korki?
L : Oczywiście, wzięliśmy to też pod uwagę. Z tego względu zrobiliśmy dużo objazdów, aby uniknąć wszelkich korków oraz utrudnień w ruchu.

D : Wspomniał Pan że posiadacie dobry sprzęt. Czy mógłby Pan mi go pokazać i opisać?
L : Oczywiście, zapraszam za mną. A więc pierwszym pojazdem jest
Utility Van. Jest to pojazd w którym trzymamy wiele narzędzi niezbędnych do pracy, m.in. łopaty, taczki bądź drabiny czy też pachołki i barierki do zabezpieczania miejsca pracy


aXTUySW.png


D : Bardzo przydatny pojazd na budowie. Chodźmy dalej.
L : Oczywiście, naszym drugim pojazdem jest Flatbed. Pojazd ten wykorzystujemy do przewożenia materiałów na plac budowy.

D : Naprawdę duży pojazd.
L : Kolejny pojazd to Dozer. Jest to dosyć ciężki pojazd którego używamy np. do zrywania nawierzchni, przepchnięcia głazów i podobnych rzeczy.


gkdpgpQ.png


D : Ciężka praca ciężki sprzęt jak to mówią!
L : Tutaj mamy ostatni pojazd który wykorzystujemy do tego remontu, a mianowicie jest to Cement Truck. Jak sama nazwa wskazuje jest to pojazd w którym mieszamy cement czy tak jak w tym przypadku asfalt. Myślę, że tyle wystarczy.

D : Super ! Pojazdy mamy za sobą , jak by mógł mi Pan pokazać zabezpieczenia terenu – na pewno ciekawi to naszych czytaczy.
L: Pewnie, chodźmy! A więc do zabezpieczenia terenu przeważnie używamy pachołków, barierek i znaków. Nie jest to nic nowego i niezwykłego więc myślę że tyle wystarczy.

D : Pewnie ! Dziękuję ci za poświęcony czas. Chciałbyś kogoś pozdrowić ?
L : Super, że pytasz ! Przede wszystkim chciałbym pozdrowić moich kolegów którzy pracują ze mną przy tym remoncie a są to następujące osoby : @Pjot3req, @Siudmek777, @KoDi.


85WO56N.png

 

                                                                                                                        Wywiad przeprowadzony z graczem @lil_kasztan     

Dla Redakcji 4Life News. Wykonał Redaktor Aplikujący @Dejw.

 

 


 

                  

 

Edytowane przez Dejw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin