Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Wywiad z Matias2525


pawelik001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ur2qS3F.png
 


Witam wszystkich czytelników, z tej strony Redaktor Aplikujący @pawelik001. Dzisiaj zaprezentuję Wam wywiad który przeprowadzę z Supportem i Zastępcą Kierownika SARA, @Matias2525. Zachęcam do przeczytania!



pawelik001: Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący pawelik001, kłaniam się nisko.

Matias2525: Witam z tej strony Matias2525 Zastępca Kierownika z S.A Road Assistance.

P: Opowiedz coś o sobie naszym czytelnikom.

M: Dobrze, a zatem mam na imię Mateusz, mam 26 lat i mieszkam w województwie Małopolskim, a dokładniej niedaleko Wieliczki. W ciągu dnia pracuje jako kurier w firmie kurierskiej DHL, ale już niedługo, bo od czerwca, przechodzę do DPD.

P: Dlaczego masz w planach przejście do innej firmy?

M: Hmm, ponieważ szukam nowych wyzwań, oraz kolega mnie zachęcił do współpracy.

P: Dobrze, rozumiem. Jak i kiedy poznałeś serwer 4life?

M: Ciekawe pytanie w sumie, bo zacząłem grać dzięki mojemu bratu, dokładniej znanego jako @LuKi16, który mnie zachęcił w zagranie na serwerze, oraz pomógł się rozwinąć.

P: Jak wygląda Twoja "kariera" na serwerze 4life?

M: Moja kariera nie jest jakaś duża. Na ten moment dorobiłem się poza frakcją to rangi supporta, z której jestem zadowolony oraz że dano mi szansę powrotu. Następnie, mój majątek jest znikomy. Posiadam raptem 2 pojazdy 2.2 prawie FT, reszta nie jest warta wzmianki.

P: Czy obecna ranga we frakcji sprawia Ci kłopoty? Czy jesteś z niej zadowolony?

M: Oczywiście jestem z niej zadowolony oraz jestem wdzięczny, że dostałem niedawno szansę wstępu do szeregu zarządu SARA, co do kłopotów, bądź innych utrudnień związaną z tym stanowiskiem, to myślę, że na razie daję sobie radę.

P: Jak przyjęło się otwarcie stacji kontroli pojazdów?

M: Otwarcie Stacji Kontroli Pojazdów wyszło znakomicie, było dużo atrakcji dla graczy, oraz panowała miła atmosfera podczas otwarcia.

P: Jakie najczęściej wykonujesz czynności, będąc na służbie? Jest to holowanie pojazdów jak każdy myśli?

M: Na służbie głównie holujemy pojazdy, ale zdarzają się często wezwania do wypadku. Co więcej, często wyjeżdża się na różnego rodzaju akcje RP czy też do pomocy w celu odholowania większego pojazdu lawetą Oversize.

P: Wspomniałeś, że jesteś Supportem. Jaka była Twoja reakcja, gdy dostałeś się do zarządu serwerowego?

M: Moja reakcja była normalna. Nie jestem typem człowieka, co cieszy się jak dziecko (oczywiście nikogo tutaj nie obrażam), ale- jak wspomniałem- mam 26 lat i po prostu przyjąłem jako nowe wyzwanie dla mnie i motywacje dla mnie.

P: W jakich frakcjach na serwerze byłeś poza SARA? Którą wspominasz najlepiej, a którą najgorzej?

M: Poza frakcją SARA byłem we frakcji TSA, którą wspominam dobrze, ale przez moje nieprzygotowanie nie zdałem egzaminu. Następnie byłem we frakcji SAFD. Co do niej, to miło wspominam czasy w owej frakcji, ale wyszło inaczej. Po prostu nie znalazłem dla siebie miejsca w tej frakcji.

P: Jak prezentuje się Twoja historia związana z organizacjami?

M: Dobrze, myślę, że nie będę mówił o organizacjach, w których byłem krótko, bo to nie ma sensu. Także swoją dłuższą przygodę zacząłem w Thug 4Life, doszedłem tam na rangę Vlidera, ale po łącznie roku odszedłem. Moją drugą organizacją, w której też dostałem się na Vlidera była organizacja prowadzona przez rvbnx, nazwy niestety nie pamiętam. Moją ostatnią organizacja jest to ta, w której jestem obecnie. Założyłem ją z innymi kolegami, jednym z nich jest pawelik, z którym obecnie rozmawiam.

P: Nawiązując do ostatniej aktualizacji na serwerze, jak oceniasz pracę kuriera?

M: Co do ostatniej aktualizacji to jestem mocno zaskoczony tymi zmianami oczywiście na lepsze i to dużo lepsze, bo jest kolejna ciekawa zmiana dla graczy na serwerze i jakieś nowe wyzwanie w celu osiągnięcia najwyższego poziomu w owej pracy.

P: Jakie było Twoje główne źródło dochodu? Handel autami, czy może praca we frakcjach?

M: Na początku moim głównym źródłem było zarabianie na lawetach i na kurierze, a w późniejszym czasie było trochę kopalni, ale jak osiągnąłem wyższą rangę we frakcji, to była ona moim głównym źródłem dochodów.

P: Czy jesteś zadowolony z obecnego stanu serwera? Głównie chodzi mi o społeczność oraz całokształt.

M: Tak, jestem zadowolony, bo coraz więcej pojawia się nowych prac, bądź innych atrakcji dla graczy, czy to dla graczy, czy we frakcjach.

P: Jakie masz plany serwerowe- co osiągnąłeś, a co jeszcze chcesz osiągnąć?

M: Hmm, co do planów na serwerze to nie mam jakiś szczególnych, ponieważ gram bardziej na serwerze po to, aby miło spędzić czas ze znajomymi, a nie pod zarobek. Głównie kupuje pojazdy tzw. czyste, czyli 1.4 i robie na 2.2 FT. Jeden taki pojazd już posiadam, a jest nią Mesa. Pojazdem, nad którym obecnie pracuję to Nebula. Posiadam też pojazd marki BF Injection 2.2, którego kupiłem już FT.

P: Nasz wywiad powoli dobiega końca. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

M: Tak chciałbym pozdrowić na początek Ciebie, wszystkich graczy na serwerze, całą frakcję SARA i organizację Son's of Anarchy.

P: Dziękuję Ci za wywiad, dołączam się do pozdrowień.

M: Również dziękuje za miło spędzony czas.


Dla Redakcji Prasowej 4Life News 

Redaktor Aplikujący @pawelik001

Edytowane przez pawelik001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelik001 napisał:

P: Jakie najczęściej wykonujesz czynności, będąc na służbie? Jest to holowanie pojazdów jak każdy myśli?

M: Na służbie głównie holujemy lawety, ale zdarzają się często wezwania do wypadku. Co więcej, często wyjeżdża się na różnego rodzaju akcje RP czy też do pomocy w celu odholowania większego pojazdu lawetą Oversize.
 


 

Myślałem że SARA holuje auta a nie lawety. Tak to spk <3

Edytowane przez FullaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin