Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

L4MP3K - Modeling Projects


L4MP3K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Dawno nic tu nie wrzucałem, więc czas to zmienić
Ostatnimi czasy mam co raz większą ochotę na tworzenie aut, więc chciałbym wam przedstawić 2 z nich:
(niektórzy mogli już je widzieć wcześniej w moich statusach :) )


Annis Elegy (Pomysłodawca - @Avenged ) 
(Warianty - klatka)

 

Spoiler

ylUfUVL.png
2rTfycU.png
4HlCt6p.png
sDEqUrt.png
5dtuEzI.png


Pfister Comet(Pomysłodawca - @Ecstasy ) 
(Warianty - wersja cabrio - zamknięty oraz otwarty dach/wersja całkowicie zabudowana/wersja zabudowana z szyber dachem - otwarty/zamknięty)

Spoiler

sIrOCCU.png
T1dI2Uf.png
Hvyyhs0.png
e7wpuir.png
NGmMNtw.png

Aktualnie jestem też w fazie tworzenia Buffalo
(Warianty - dodatkowy spojler)
 

Spoiler

SNc099v.png



4eLUgZq.png

W pierwszym moim poście, który miał tematykę modeli były głównie budynki i tym razem również nie mogło ich zabraknąć.

Koszary PSP (autor mapy: @Vixu)
Model nie jest jeszcze skończony, czekają go m.in. zmiany tekstur czy poprawa tzw. "światła modelu"
(Pojazdy nie są mojego autorstwa, dodałem je tylko dla "klimatu")

 

Spoiler

fzbOy25.png
12TzSmj.png
q8P8owi.png
voFgL5W.png

 

Salon Motocyklowy
 

Spoiler

qN619JR.png

EmzRfvr.png
5ppqxb4.png

#edit

Mogłem to dopisać wcześniej a tak stworzyłem tylko nie potrzebną. W pełni przyznaje się do błędu.

Elegy jest pojazdem, który jest autorski w 100%


Comet natomiast jest autorski w około 50%, w przyszłości myślę, że ograniczę to do jakiś 10-20%
Nie jestem autorem tyłkiem części karoserii oraz przedniego zderzaka. Reszta części jest wzorowana na porsche, innych podmiankach lub po prostu moim wymysłem.

Buffalo jest stworzone przeze mnie również w 100%, oczywiście nie licząc rybiego zderzaka który został odtworzony w 90% podczas procesu tworzenia zostały poprawione błędy jak się teraz okazało nie wszystkie, po ukończeniu tego projektu myśle, że już każda cześć będzie autorska.


Co do ciebie @Frixo dzięki, że poświęciłeś tutaj trochę czasu i troszkę przemówiłeś mi do rozum.

Mam nadzieje, że doczekam się twojej odpowiedzi w wiadomości prywatnej bo chciałbym ulepszyć swoje umiejętności.

Edytowane przez L4MP3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin