Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

WALTON 2.2 FT z NITRO! *unikatowe lampy!*


ferdeks.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ID pojazdu: 5144
Model: Walton 
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg: 112308km

Modyfikacje pojazdu: KOMPLETNE FT z NITRO! Brakuje tylko up2, ktore jest niezbędne ponieważ posiada 4x4 .wlot -maska (1012), wlot - maska (1005), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1080), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( WALDEK ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, 5 kluczy, baki: 75/90, szyby40%

Cena: Czekam na oferty.
Coś od siebie: Fajny walton, posiada bardzo unikatowe lampy o rgb 255, 63, 255 | Nazwa ich jest mi nieznana | (nie są to rubiny, karmazyny, maliny)
SS’y: Dam potem

Edytowane przez ferdex.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adus12135 napisał:

Nie są to unikatowe lampy,powiem więcej nie są to nawet maliny,tylko rubiny. Maliny wyglądają tak - (███)

To nie sa rubiny XDD ale tez nie są maliny

Edytowane przez DJSzymUs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, adus12135 napisał:

Nie są to unikatowe lampy,powiem więcej nie są to nawet maliny,tylko rubiny. Maliny wyglądają tak - (███)

Mylisz się. Rubiny ma pojazd o np. ID 22291. Maliny ma pojazd o np. ID 574. Nie są to maliny ale dalej unikaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 13karoy napisał:

Mylisz się. Rubiny ma pojazd o np. ID 22291. Maliny ma pojazd o np. ID 574. Nie są to maliny ale dalej unikaty. 

 

2 minuty temu, Szymrek7 napisał:

To nie są maliny,rubiny ale i tak unikaty.

 

1 godzinę temu, DJSzymUs napisał:

To nie sa rubiny XDD ale tez nie są maliny

Być może na pierwszy rzut oka wydawało mi się,że to rubiny,ale byłem przekonany że nie są to maliny,bo mam je w jednych ze swoich aut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, adus12135 napisał:

 

 

Być może na pierwszy rzut oka wydawało mi się,że to rubiny,ale byłem przekonany że nie są to maliny,bo mam je w jednych ze swoich aut :)

KropsoN na serwie pisal ze ten waldek ma Fuksje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin