Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na @Kelly - oskarżony przez [BOT]_Matiii1234 -


L0AD1NG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Kelly
Data i godzina zdarzenia: 18.05.2020 godzina 19:35 około
Pełen opis sytuacji: Stałem sobie przy Dm i była akcja SAPD i stoję przy radiowozie rozmawiam z innymi graczami i nagle Policjant @Kelly zastrzelił mi kulkę w głowę a nic nie zrobiłem i mam nawet świadków który teraz oznaczę @Ciastko . Gracz Powinien dostać zawieszkę z frakcji :) Pozdrawiam Mateusz
Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/ppH9zBO


                                                                                                                                                              
Ja, [BOT]_Matiii1337 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez [BOT]_Matiii1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer III+1 Kelly, San Andreas Police Department.

Proszę o zaprzestanie spamu z Twojej strony w prywatnych wiadomościach na forum do mnie, "wypowiedział się w skardze bo dostaniesz zawieche".

Szkalowanie oficera departamentu na chacie /g po napisaniu skargi, grożenie mu banem, wezwaniem administracji RCON oraz wydaleniem z frakcji nie jest na miejscu.

gzsNuWk.png

Jako Patrol Division prowadziliśmy działania na strefie DM wraz z drużyną SWAT. Byliśmy pod ciągłym ostrzałem wielu napastników. Osoba w takim skinie dokonywała ostrzału na jednostkach PD z tego też powodu zostałeś zabity, prowadziliśmy ostrzał do wszystkich osób mogących zagrażać nam w jakiś sposób. Gdy staliśmy na DM mogłeś w każdej chwili wejść na strefę z powodu stania na jej granicy i próbować nas zabić. To że wychodzisz ze strefy nie znaczy że unikniesz odpowiedzialności. Niestety, nie miałem jednak jasnego dowodu na Twój ostrzał, więc zostałeś zabity a nie zatrzymany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kelly napisał:

Witam Police Officer III+1 Kelly, San Andreas Police Department.

Proszę o zaprzestanie spamu z Twojej strony w prywatnych wiadomościach na forum do mnie, "wypowiedział się w skardze bo dostaniesz zawieche".

Szkalowanie oficera departamentu na chacie /g po napisaniu skargi, grożenie mu banem, wezwaniem administracji RCON oraz wydaleniem z frakcji nie jest na miejscu.

gzsNuWk.png

Jako Patrol Division prowadziliśmy działania na strefie DM wraz z drużyną SWAT. Byliśmy pod ciągłym ostrzałem wielu napastników. Osoba w takim skinie dokonywała ostrzału na jednostkach PD z tego też powodu zostałeś zabity, prowadziliśmy ostrzał do wszystkich osób mogących zagrażać nam w jakiś sposób. Gdy staliśmy na DM mogłeś w każdej chwili wejść na strefę z powodu stania na jej granicy i próbować nas zabić. To że wychodzisz ze strefy nie znaczy że unikniesz odpowiedzialności. Niestety, nie miałem jednak jasnego dowodu na Twój ostrzał, więc zostałeś zabity a nie zatrzymany. 

 

yyyy... Ja stałem przy policjancie z Graczem @Ciastko ale przyznam się miałem z kolegami iść zrobić na was akcje ale ja odpuściłem, po drugie mogłeś pomylić mnie z innym gracz bo jakiś gracz ma taki skin TAKI SAM jak ja, Wypowiem się teraz przy tym stania przy krawędzi DM, nie miałem ochoty was zabijać bo nie chciałem iść do więzienia bo chciałem popracować i czekałem aż wy pojedziecie, i żeby mnie inni gracze zabili bo chciałem wrócić do Angel Pine. Nie miałeś dowodu no właśnie łaziłem po DM ale nikogo z was nie zabijałem. Dodatkowo odniosę się do tego tekstu z szkalowaniem. Grozisz mi czy co ? 

                           Pozdrawiam :) 

Edytowane przez [BOT]_Matiii1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kelly napisał:

Witam Police Officer III+1 Kelly, San Andreas Police Department.

Proszę o zaprzestanie spamu z Twojej strony w prywatnych wiadomościach na forum do mnie, "wypowiedział się w skardze bo dostaniesz zawieche".

Szkalowanie oficera departamentu na chacie /g po napisaniu skargi, grożenie mu banem, wezwaniem administracji RCON oraz wydaleniem z frakcji nie jest na miejscu.

gzsNuWk.png

Jako Patrol Division prowadziliśmy działania na strefie DM wraz z drużyną SWAT. Byliśmy pod ciągłym ostrzałem wielu napastników. Osoba w takim skinie dokonywała ostrzału na jednostkach PD z tego też powodu zostałeś zabity, prowadziliśmy ostrzał do wszystkich osób mogących zagrażać nam w jakiś sposób. Gdy staliśmy na DM mogłeś w każdej chwili wejść na strefę z powodu stania na jej granicy i próbować nas zabić. To że wychodzisz ze strefy nie znaczy że unikniesz odpowiedzialności. Niestety, nie miałem jednak jasnego dowodu na Twój ostrzał, więc zostałeś zabity a nie zatrzymany. 

 

Panie Officerze. Rozumiem że pan mógł się pomylić w sprawie zabicia kolegi, ale no nie bawmy się w dzieci. Mordko chłop stał obok dm i rozmawiał z innym graczem, nie musiałeś go zabijać. Załóżmy że w realu istnieje strefa bezprawiam, możesz zabijać osoby stojące w niej, nie kogoś kto stoi za. Przepraszam nie mam nic do policji, ale to było 0 rp. w realu  w realu też byś tak nie zrobił. Nie rób z siebie niewinnego. Pozdrawiam syn [BOT]aWhiteShadow [BOT]Inaf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, [BOT]_Matiii1234 napisał:

ale przyznam się miałem z kolegami iść zrobić na was akcje

 

Godzinę temu, [BOT]_Matiii1234 napisał:

łaziłem po DM ale nikogo z was nie zabijałem.

To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że padły strzały od Twojej osoby w naszym kierunku. Nie mam nic więcej do dodania, czekam na Command Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kelly napisał:

 

To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że padły strzały od Twojej osoby w naszym kierunku. Nie mam nic więcej do dodania, czekam na Command Staff.

No dobra mówię poszedłem na to DM bo dostałem wiadomość że wy tam jesteście, ale nie zabijałem od was i to najwyraźniej ktoś ode mnie strzelał. Ale ja Nie strzelałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin