Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Franczesko


Tomeczek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • Ur2qS3F.png

Witam wszystkich czytelników bardzo serdecznie. Dziś przygotowałem dla was bardzo ciekawą rozmowę, którą przeprowadziłem z @Franczesko. czyli osobą, którą wszyscy bardzo dobrze znacie. Nie tylko jako naszego Młodszego Ogniomistrza z SAFD ale i również jako Supporta. Zapraszam do czytania!


LEGENDA:

T - Tomek124

F - Franczesko

T: Cześć, Franczesko zechciałbyś udzielić mi wywiadu?
F: Cześć. Pewnie! Czego chciałbyś się dowiedzieć o mnie?

T: Świetnie! Opowiedz nam jak trafiłeś na serwer?
F: Na serwer trafiłem dość dawno. Dokładnie 30 lipca 2015 roku. Główną przyczyną rozpoczęcia rozgrywki na 4Life’ie był ban na innym serwerze. Początek swojej rozgrywki wspominam z nostalgią. Lubię wracać myślami do tych starych czasów, kiedy serwer prężnie rozbudowywał się. W swojej rozgrywce miałem dość długą przerwę. Między innymi przez tę przerwę zobaczyłem jak to wszystko, dynamicznie się zmienia.

T: Rozumiem. Nie dawno dołączyłeś do grona administracji na rangę Support. Jaka była twoja reakcja gdy otrzymałeś rangę Support'a?
F: Pamiętam, że siedziałem na kanale Mumble i oglądałem YouTuba. Nagle NVXER zaczął krzyczeć: „FRANEK DOSTAŁEŚ SIĘ!". W pierwszej chwili myślałem, że to żart. W tempie żółwia wbiłem na forum i moim oczom ukazał się komunikat, że ZbyK.gg wspomniał o mnie w temacie. Na mojej twarzy zaczął rysować się uśmiech. Dostanie się do ekipy, przyjąłem dość spokojnie, bo wiedziałem, że do czasu spotkania wszystko może się zmienić. Im bliżej spotkania, tym bardziej byłem zestresowany. Całe szczęście po krótkiej chwili od rozpoczęcia spotkania rozluźniłem się.

Spoiler

Azu4YTj.jpg

T: Opowiedz, nam proszę jak, wygląda twoja praca i obowiązki na serwerze.
F:  Moje obowiązki traktuje jako przyjemność, a nie jak coś, do czego muszę się zmuszać. Jeśli chodzi o rangę ekipy, to do moich zadań należy pomoc innych graczom. Lubię nieść pomoc innym w rozwiązywaniu ich problemów, które nie rzadko wymagają dłuższego czasu na ich rozwikłanie.

T: Co uważasz o społeczności 4Lif'a? Jakie spotykamy tutaj osoby?
F: Patrząc na, ogół sądzę, że społeczność serwera jest sympatyczna i zorganizowana. Gracze potrafią się sami zmobilizować i tworzyć różne eventy bądź zloty, które są mile odbierane przez innych. Wiadomo, że w każdym stadzie znajdzie się czarna owca. W tym przypadku są to gracze, którzy łamią regulamin serwera i przyjęte normy. My jako administracja staramy się o to, aby uświadomić tych graczy, że swoim zachowaniem mogą wyrządzić szkodę innym bądź samym sobie. Myślę, że nasza serwerowa społeczność jest najlepsza na scenie MTA.

T: Jak wiemy obecnie przegrałeś na serwerze 2328 godzin pochwal się swoimi osiągnięciami oraz zdradź nam proszę swój przepis na sukces.
F: Na serwerze osiągnąłem wszystko co tylko mógłbym chcieć. Jestem członkiem ekipy serwera co jest sporym wyróżnieniem i odpowiedzialnością. Poznałem sporo ludzi z którymi codziennie gram, śmieje się, rozmawiam i przebywam. Ponadto byłem członkiem frakcji: SARA i TSA, które bardzo miło wspominam. Aktualnie jestem członkiem frakcji SAFD dzięki której zacząłem bardziej się interesować służbami mundurowymi. Moim przepisem na sukces jest nieustanne dążenie do postawionych sobie celów. Swoją pracę zawsze wykonuję najlepiej jak mogę co zazwyczaj daje długo wyczekiwane rezultaty.

T: Świetnie! Pełnisz funkcję Młodszego Ogniomistrza i szkoleniowca we frakcji SAFD. Możesz zdradzić nam kilka szczegółów o tej frakcji? Czym się zajmuje oraz jak się w niej pracuje?
F: Frakcja SAFD jest frakcją, w której możemy wcielić się w rolę strażaka. Serwerowa straż jest stylizowana na wzór PSP, dzięki czemu wiedza nabyta w grze ma przełożenie w rzeczywistości. Mój aktualny stopień to Młodszy Ogniomistrz. Dodatkowo od niedawna jestem szkoleniowcem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Do moich zadań należy przeprowadzanie szkoleń oraz przekazywanie wiedzy dla młodych strażaków co sprawia mi przyjemność.

Spoiler

WY5qnW6.png

T: Czy udaje Ci się w pełni pogodzić frakcję z rangą serwerową?
F: Jak na razie udaje mi się pogodzić przynależność do frakcji wraz z obecnością w ekipie serwerowej, aczkolwiek czasami trzeba odpuścić jedno na rzecz drugiego. Próbując swoich sił w rekrutacji na supporta, liczyłem się z tym, że jeśli się dostanę na to stanowisko, to nie będzie łatwo pogodzić to z frakcją.

T: Jaki osiągnąłeś majątek dotychczasowo?
F: Nigdy nie grałem pod majątek, ale swój majątek wyceniam na około 4,5kk. Z aut, które są godne uwagi, posiadam: FBI Ranchera 2.2, Elegy 2.2, Sultana 2.2 i parę tańszych złomków.

T: Jak można zauważyć, jesteś w organizacji OLIMP, opowiedz może o atmosferze tam panującej.
F: W organizacji jestem dość krótko, ale wyrobiłem sobie o niej zdanie. Organizacja posiada wiele różnorodnych samochodów i bazę w ciekawej lokalizacji. Atmosfera panująca w niej jest fajna i „swojska”. Dość często użytkowany jest czat organizacji, przez co zawsze można z kimś pogadać.

T: Co sądzisz o Redakcji 4Life News? Możesz przedstawić nam swoje zdanie o tym biznesie?
F: Działalność Readkcji 4Life News odbieram pozytywnie. W wolnym czasie lubię sobie poczytać gazetkę lub wywiady, które dość często się ukazują. Z perspektywy czytelnika sądzę, że redakcja działa sprawnie, a ludzie do niej należącej kompetentnie wykonują swoje obowiązki.

T: A więc teraz standardowe pytanie opowiedz nam coś o sobie w życiu prywatnym.
F: Mam na imię Wojtek i mam skończone 18 lat. Mieszkam w Zielonej Górze, gdzie uczęszczam do drugiej klasy technikum o profilu-technik informatyk. Z charakteru jestem spokojny i kulturalny. Cechuję się sporym, dystansem do siebie, przez co często żartuje o sobie. Do moich zainteresowań należy: motoryzacja a bardziej mechanika i hardware komputerowy. Swoją przyszłość zawodową chciałbym połączyć ze swoimi zainteresowaniami. Wolny czas spędzam na jeździe rowerem i graniu w gry komputerowe.

T: Skąd wziął się pomysł na twój nick?
F: Ze swoje obecnego nicku korzystam od powrotu na serwer. Wcześniej grałem pod nickiem Polsky84. Dlaczego? Na to pytanie nikt (włącznie ze mną:P) nie zna odpowiedzi. Pomysł na aktualny nick narodził się dość szybko. Moim drugim imieniem jest Franciszek, więc postanowiłem to wykorzystać, nadając mu włoskiego brzmienia.

T: Czy grasz w jakieś inne gry poza MTA?
F: Tak oczywiście. Głównie zdarzy się pograć w jakieś samochodówki np. Assetto Corsa lub Forza Horizon. A z innych to lubię popykać w: Raft’a, Sapera (Tak ten co był na windowsie XP :D ), My Summer Car. Postal 2 i wiele wiele innych.

T: Świetnie się prowadziło z tobą wywiad i dziękuje Ci za udzielenie mi jego.
F: Dziękuje bardzo za zaproszenie do wywiadu. Pozdrawiam Redaktorka Tomasza i cały serwer.


Wykonał Redaktor @Tomek124,
Dla Redakcji 4Life News

Edytowane przez Tomek124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin