Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Nowy TransMax Express


Deilo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ur2qS3F.png


Witam Was drodzy czytelnicy ponownie, z tej strony Redaktor Aplikujący @Deilo i przychodzę do Was z kolejnym artykułem. W tym artykule zaprezentuję Wam odświeżoną pracę TransMax Express. W tym artykule również trzy krótkie wywiady z graczami @co?,@DzapstaYT , a także @kubi245


22b07957450c8.png


W poniedziałek, 11 maja br. gracze doczekali się nowej odświeżonej pracy TransMax Express polegającej na rozwożeniu paczek do wyznaczonych punktów na mapie. Praca ta została napisana od nowa, wzorując się na starym kurierze, zostały dodane do niej 3 poziomy, który można uzyskać poprzez spełnienie wymogów na poprzednim poziomie. O tym jakie wymagania należy spełnić przedstawię Wam poniżej. Praca jest w fazach testowych jeszcze, a właściciel serwera @ZbyK.gg będzie zbierać dane, co później może wiązać się ze zmianą zarobków i wymagań, gdy uzna, że są zbyt niskie lub zbyt wysokie. W przypadku uszkodzenia pojazdu pracy pracodawca zabierze z pensji do 20% pensji (w przypadku stanu sprawności 30%). W nowej pracy została dodana możliwość zakończenia pracy przed dostarczeniem wszystkich przesyłek poprzez wrócenie pojazdem do bazy firmy, lecz za zakończenie wcześniej pracy nakładana jest kara w wysokości 20% wynagrodzenia, Istnieje również możliwość zakończenia pracy w dowolnym momencie poprzez komendę /zakonczprace. Wtedy nie ma żadnego wynagrodzenia za swoją pracę. Natomiast jeżeli zostanie zakończona praca bez dostarczenia żadnej przesyłki, zostaje nałożona kara w postaci zmniejszenia liczby Life Points gracza o 10. Liczba pojazdów ograniczona jest do 55, to oznacza, że w jednym momencie może pracować 55 osób. 


1 poziom - opis i wywiad z @DzapstaYT


0bf8f0cc9c359.png


Jak widzimy na powyższym zdjęciu, na pierwszym poziomie, można zabrać jednocześnie 10 przesyłek, Szef firmy nie chce narażać swojego towaru, dając paczki kurierom bez doświadczenia. Kurier na poziomie pierwszym otrzymuje najcięższe paczki, to oznacza, że po wyciągnięciu paczki z auta nie można z nią biegać. No cóż... początki bywają trudne. Żeby rozpocząć pracę kuriera na pierwszym poziomie należy posiadać prawo jazdy kategorii C, a także minimum 300 LP (Life Points).


D - Deilo

Dz - DzapstaYT

D: Witam, jestem z Redakcji Prasowej 4 Life News, tworzę artykuł na temat odświeżonego kuriera. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań?

Dz: Z przyjemnością.

D: Super, w takim razie, opowiedz nam graczom, a zarazem czytelnikom, Czy praca w TransMax Express jest mocno wymagającą pracą?

Dz: Zależy dla kogo. Dla mnie nie jest wymagającą lecz dla innego gracza już tak. Wystarczy mieć chęci do tej pracy.

D: Jakie zarobki są na pierwszym poziomie, jak daleko oddalone są kursy od magazynu?

Dz: - Zarobki są porównywalne do pracy przed modernizacją czyli jakieś 850PLN za kurs. Po wycofaniu oddziału na Fallen Tree został tylko oddział na  Dokach w LS które są w rogu mapy więc jest daleko np do Bayside Marina czy do El Quebrados.

D: Dziękuje za udzielenie mi wywiadu, życzę powodzenia w zdobywaniu kolejnych poziomów w pracy.

Dz: Również dziękuje.


2 poziom (średni) - opis i wywiad z @co?


d2c89f3c182ac.png


Po rozwiezieniu 1800 paczek i wbiciu 1800 LP, odblokowuje się kolejny poziom. Na tym poziomie można pracowniku magazynu może załadować maksymalnie 12 paczek, które musimy rozwieźć w różne miejsca na mapie. Ponieważ paczki, nie są już tak ciężkie jak na pierwszym poziomie, odblokowuje się wraz z nowym poziomem możliwość biegania z paczką, lecz bez sprintu.


D - Deilo

C - co?

D - Witam, jestem z Redakcji Prasowej 4 Life News, tworzę artykuł na temat odświeżonego kuriera. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań?

C - Cześć, chętnie odpowiem na pytania.

D - Jesteś jednym z niewielu tych, którzy są już na 2 poziomie kuriera. Czy możesz nam powiedzieć jak długo zajęło ci to osiągnięcie?

C - Zgadza się. Prawdę mówiąc nie jestem w stanie dokładnie określić ile mi to zajęło gdyż nie zwracałem na to specjalnie uwagi, ale myślę około 40 godzin. 

D - Opowiedz nam czytelnikom, jakie obecnie są zarobki za jeden kurs, ile paczek otrzymuje się, a także jak daleko od magazynu oddalone są kursy?

C - Według moich obserwacji minimalnie za kurs możemy dostać ~990PLN, natomiast najwięcej ~1100PLN (Oczywiście z aktywnym kontem Premium+) a paczek możemy załadować 12. Co do kursów to są porozrzucane po całej mapie tak samo jak były przed odświeżeniem kuriera. 

D - Rozumiem, Czy będziesz dążyć do wbicia kolejnego poziomu?

C - Jak najbardziej. 

D - Dziękuję za udzielenie mi wywiadu. Pozdrawiam  

C - Również pozdrawiam.


80e7edc0781f7.png


3 poziom (lekki) - opis i wywiad z @kubi245


c99f6a4ed8c31.png


Nareszcie... Rozwieźliśmy 4500 paczek, uzyskaliśmy 6000 LP, rozpoczynamy nowy - trzeci poziom. Przy tym poziomie odblokowują się lepsze możliwości. Pracodawca nam tak zaufał, że przydzielił nam najlżejsze paczki, dlatego po wyciągnięciu owej paczki z auta można z nią biegać na sprincie (najszybszym tempem). Kolejnym plusem na tym poziomie jest to, że można jednocześnie zabrać 15 paczek. Zarobek to około 68.30 PLN  a 77.00 PLN za jedną paczkę. 


A

K - kubi245

D - Witam, jestem z Redakcji Prasowej 4 Life News, tworzę artykuł na temat odświeżonego kuriera. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań?

K - Jasne! Z wielką chęcią

D - Dziękuję. Jesteś chyba pierwszą osobą, która uzyskała poziom trzeci w nowym odświeżonym kurierze. Czy długo musiałeś zdobywać ten level?

K - Zgadza się. Poziom 3 udało mi się zdobyć równo tydzień po dodaniu nowego kuriera. Nie jestem w stanie powiedzieć ile godzin dokładnie mi to zajęło - ale śmiało mogę rzec że dziennie przekraczałem próg 10 godzin spędzonych na serwerze.

D - To bardzo długo, nie znudziła Ci się jazda tym kurierem? Trzeba wziąć pod uwagę, że jest otwarty tylko jeden oddział TransMax Express i kursy są oddalone od siebie bardzo daleko.

K - Fakt. Myślę, że każdemu ta praca już dawno by się znudziła, lecz ja miałem jeden główny cel przez który nie poddałem się i brnąłem dalej aby uzyskać poziom 3 - chciałem mieć po prostu ten stopień jako pierwszy na serwerze. I chociaż nie ma za to żadnej szczególnej nagrody, dla mnie liczy się satysfakcja z osiągnięcia tego celu.

D - Rozumiem, powiedz nam czytelnikom, czy zarobki na tym poziomie są większe niż na poziomie 1 i 2?

K - Analogicznie - im wyższy poziom, tym większe zarobki - ponieważ zwiększa się ilość paczek którą możemy przetransportować podczas jednego kursu. Na poziomie drugim mamy tych paczek o 2 więcej w stosunku do poziomu pierwszego, a na poziomie trzecim o 3 więcej względem drugiego poziomu. Można więc łatwo sobie policzyć ile średnio jesteśmy w stanie zarobić na danym poziomie, i tak na poziomie 3 jesteśmy w stanie zarobić średnio 1300 PLN za jeden kurs.

D - Jako, że jesteś raczej pierwszym graczem, który osiągnął 3 poziom, czy dla tych co zaczynają przygodę z nowym kurierem lub dla tych co poddają się powoli masz jakąś przesłankę?

K - Wiem, że wiele osób po kilku pierwszych kursach rzuca tą pracę ze względu na dość powolne chodzenie z paczką - niestety te pierwsze 180 kursów będziecie musieli przeboleć, ale uwierzcie mi, że gdy tylko uda wam się zdobyć poziom 2 - a zarazem dostęp do biegania z paczką, nie tylko poczujecie satysfakcje z osiągnięcia poziomu, ale także ulgę spowodowaną szybszym roznoszeniem paczek, nie wspominając już o poziomie 3, na którym dostajemy możliwość sprintowania. Powodzenia dla wszystkich tych którzy brną i jeszcze się nie poddali!

D - Dziękuję za udzielenie mi wywiadu, a także gratuluję zdobycia nowego osiągnięcia na serwerze. Życzę również powodzenia w kolejnym spełnianiu swojego upragnionego celu.

K - Również dziękuję.


Dla Redakcji Prasowej 4 Life News

Redaktor Aplikujący @Deilo

Edytowane przez Deilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin