Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z Supportem gibipl


ziomtrio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png


Witam, z tej strony  Redaktor @ziomtrio W dzisiejszym dniu przychodzę do was z wywiadem @gibipl Życzę miłego czytania.


ziomtrio: Cześć, @gibipl chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na parę pytań?
gibipl: Tak, z chęcią.


ziomtrio: Świetnie! Opowiesz nam coś o sobie na początek?
gibipl: Mam na imię Miłosz, mam 18 lat. W MTA gram od 6 lat, podobnie jak na serwerze. Uczę się w Kołobrzegu, jako mechanik okrętowy w szkole morskiej.


ziomtrio: Miło mi Ciebie poznać. Może opowiesz co lubisz robić w wolnym czasie?
gibipl: Wolny czas spędzam ze znajomymi bądź dziewczyną, nie mam żadnego hobby, lecz interesuję się motoryzacją w okrojonym stopniu.


 ziomtrio: Ciekawe. Grasz może w coś jeszcze oprócz GTA SA?
gibipl: Raczej nie, jak znajomi mnie zaproszą do innych gier to czasami się zdarzy, zazwyczaj jest to minecraft bądź  coś na telefonie.


ziomtrio: Może opowiesz jak wyglądał twój początek na serwerze.
gibipl: Pewnie jak każdego gracza, poznawałem serwer, pracowałem na pracach dorywczych, oczywiście wcześniej zrobiłem prawo jazdy. Przy około 40 godzinach dostałem się do frakcji SAPD i dalej piąłem się w górę.


ziomtrio: Na serwerze jesteś supporterem. Powiedz nam jakie wiążą się z tą rangą przyjemności oraz obowiązki.
gibipl: Tak, od niedawna jestem z powrotem supporterem. Przyjemności jest wiele, akurat jestem taką osobą, która lubi pomagać, jak i przywiązywać się dla dobra czegoś, mamy również dużo ułatwień jak naprawianie pojazdów, teleporty, czy jetpack. Tak samo dużo jest obowiązków, pomoc graczom oraz pilnowanie porządku na serwerze nie zawsze jest łatwa, a użeranie się z niektórymi uparciuchami czasami przerasta.

ziomtrio: Ile godzin przegrałeś na serwerze? Nie żałujesz tych spędzony godzin?
gibipl: Na serwerze mam blisko 1500 godzin, poznałem przez ten czas wiele osób, z którymi utrzymuje kontakt do dziś. Czy żałuję  tego, że tyle czasu spędziłem na tym serwerze? Szczerze, to nie, zawsze wracałem, miałem gdzieś z tyłu głowy, że przyłożyłem się do jego rozwoju i pewnie pozostanie mi w pamięci jeszcze długo.


ziomtrio: Skąd wziął się twój nick gibipl?
gibipl: W sumie sam nie wiem, wiele osób śmieje się, że wziąłem to z serialu iCarly, lecz nick wymyśliłem  dawno temu, na poczekaniu i tak już zostało do teraz.


ziomtrio: Należysz do organizacji The Lost. Możesz  powiedzieć nieco więcej o tej organizacji?
gibipl: Jest to organizacja, do której dostałem się totalnie przypadkowo. Jesteśmy zgraną ekipą z pozytywnym poglądem na życie, jest w niej wiele osób, które są naprawdę świetne, tak jak założyciel tejże organizacji  @Fl0dy., czy osoba, która mnie "wkręciła", czyli @CzlowiekWidmo37. Może nie przywiązuję się za bardzo do naszego rozwoju, lecz na pewno dostarczam dawkę humoru i śmiechu.


ziomtrio: Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia?
gibipl: Mam wiele celów, jednym z nich jest skończenie mojego Infernusa, no i pewnie jak każdy członek ekipy - pięcie się w górę, aż do najwyższej możliwej rangi w administracji.


ziomtrio: Życzę Ci oczywiście powodzenia w dążeniu do spełnienia tych celów.
gibipl: Dziękuje bardzo, miło się rozmawiało. Również życzę powodzenia, no i zdrówka w tych ciężkich dla nas czasach.


ziomtrio: Zbliżamy się powoli do końca naszej rozmowy. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
 gibipl: Tak, chciałbym pozdrowić całą organizację The Lost, @HiTTY oraz wszystkich czytelników.

ziomtrio: Również bardzo serdecznie pozdrawiam oraz dziękuję za rozmowę!


Wykonał  Redaktor @ziomtriodla Redakcji 4Life News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin