Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Opinie graczy nt. remake'u kuriera


pawelik001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png


Witam wszystkich ciepło w te trudne dni, z tej strony Redaktor @pawelik001, a w dzisiejszym artykule dowiedzie się, co sądzą o nowej aktualizacji kuriera gracze, oraz administracja serwera. Zapraszam do przeczytania!


Na wstępie zaznaczę, że jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o nowej aktualizacji, zapraszam do artykułu opracowanego przez Młodszego Redaktora @Deilo (https://mta4life.pl/forums/topic/194783-4-life-news-nowy-transmax-express/) oraz do artykułu na stronie głównej (https://mta4life.pl/news/transmax-express-remake-r59/). Tak więc jak wskazuje temat, przejdźmy do opinii innych użytkowników.


Opinie administracji


Pierwszy swoją opinię przekazał mi Kapitan @Artizo, członek zarządu SAFD, jednocześnie była to najbardziej wyczerpująca opinia, jaką dostałem. Określił on aktualizację jako rzecz bardzo fajną. Jego zdaniem poprawi ona gospodarkę serwera, zarobki są bardzo dobrze rozdysponowane. Jedyny minus, o jakim wspomina, to lokalizacja samego kuriera, ale z pewnością powstanie więcej dyspozytorni.

Spoiler

"Witam,

Z tej strony Kapitan Artizo, Członek zarządu SAFD

Dla mnie aktualizacja kuriera jest świetna. Ludzie którzy pracowali na kurierze dostali teraz szansę wykazania się, i to że mogą się wyspecjalizować w tejże pracy. Dla starszych wyjadaczy serwera dodało to chęci do pracy na nim aby po prostu "wymaxować" tego kuriera jak wszystko inne. Jeżeli chodzi o zarobki też fajnie że się zwiększyły, nie będzie to niesamowicie psuć gospodarki. Nie są one ani za wysokie ani za niskie. Co do wymagań na poziomy pracy. Podoba mi się że trzeba trochę czasu poświęcić na serwerze żeby zrobić bodajże te 6 tysięcy lp, ludzie będą bardziej aktywni, a starzy wyjadacze mają nagrodę za czas spędzony za serwerze i nie muszą już tego robić 

Naprawdę super aktualizacja, wykonanie pracy też, do tych złych rzeczy bym dał lokalizacje kuriera, ponieważ kurs do Bayside Marina zajmuje chwilę, i to że niektóre punkty są na zamkniętych bazach organizacji przez co trzeba kawałek iść (mowa tutaj o 1 poziomie pracy).

Dzięki, również pozdrawiam."

Drugą osobą był Administrator @Wiesi3k.. Myślę, że nie ma co tutaj streszczać, zachęcam do zapoznania się z jego opinią.

Spoiler

"Witam.
Zaktualizowaną pracę kuriera uważam za bardzo udany projekt ostatnich miesięcy i myślę że z czasem będzie ona coraz bardziej rozwijana i udoskonalana. Dla graczy najważniejsze jest żeby praca sprawiała przyjemność i oczywiście pieniążki i tak  myślę że jest."

Dodatkowo zapytałem go, co sądzi o wpływie na gospodarkę serwera. W odpowiedzi otrzymałem "Praca pod względem zarobków jest dość dobrze zoptymalizowana i nie sądzę"żeby pogorszyła jakoś gospodarkę serwera.".


Trzecią z kolei opinię przekazał mi Supporter @Alpaka*, który zaznaczył, opierając się na opiniach znajomych, że odnowienie kuriera jest na plus.

Spoiler

"Hej, moja opinia jak na razie opiera się tylko na słowach znajomych. Ponieważ jeszcze nie miałem przyjemności pracować na owej pracy. Po słowach znajomych, mogę jedynie stwierdzić, że " odnowienie " kuriera jest jak najbardziej na duży plus."

 Czwarta wypowiedź jest od Supportera @Shaane. W swojej wypowiedzi uznał, że kurier został fajnie zrobiony. Dodano poziomy, co czyni go ciekawszym, a noszenie paczek jest fajnie “napisane”.

Spoiler

"Moim zdaniem nowy kurier jest bardzo fajnie zrobiony. Jak większość prac posiada poziomy i to jest w nim ciekawsze niż to było wcześniej. Noszenie paczek też jest fajnie zrobione. Ogólnie to praca jest super."

Następną wypowiedź przekazał mi @Xsardes. Z plusów wylicza dobre zarobki i poziomy, a z minusów złe położenie niektórych punktów, oraz wolną prędkość pojazdu. Załącza on pozdrowienia dla graczy i redakcji, za co serdecznie dziękujemy.

Spoiler

"Witam serdecznie! Jestem słaby w pisaniu opinii co prawda, ale coś tam napiszę.. Miałem okazję chwile popracować na tym nowym kurierze i jestem zadowolony z tego, że ta praca została ulepszona o poziomy, zarobki zostały dostosowane całkiem solidnie, ale jak każda praca i ta ma swoje minusy, a konkretnie chodzi mi o to, że mimo wszystko ten pojazd mógłby być troszkę szybszy, ale nie żeby zaraz jechał 180 tylko tak minimalnie te 130-40 by było w porządku, niektóre punkty też są dosyć trudno dostępne i przykładowo są położone na jakimś zamkniętym terenie i z dala od drogi, przez co dojście do takiego punktu trochę czasu zajmuje.. 
Ale suma summarum praca jest na pewno bardzo fajna pod względem zarobkowym i jestem z niej jak najbardziej zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie reakcje oraz graczy//Xsardes"

Kolejną z kolei wypowiedź przesłał mi administrator @VENOMEQ. Podkreśla on, że system poziomów zachęci innych do pracy.

Spoiler

"Pewnie, moim zdaniem zmodernizowana wersja pracy kuriera z pewnością odbierana jest przez graczy pozytywnie. System poziomów zachęcił graczy do częstszego pracowania właśnie na tej pracy."

Następną opinia podzielił się Administrator RCON @XQward.

Spoiler

Witam, szczerze mówiąc to ciężko wyrazić opinię na ten temat skoro jestem RCON i nie pracuje na niej :D Ale jak już chcesz wiedzieć naprawdę to z mojego punktu widzenia kurier został bardzo dobrze zaktualizowany. Może na początku jest ciężko, lecz jak to się mówi "początki nie są proste".

Pozdrawiam i życzę miłego dnia."

Ostatnią wypowiedzią podzielił się z nami administrator @LuKi16. Streszczając- aktualizacja zoptymalizowała serwer, ładny wygląd i dodanie poziomów.

Spoiler

"Witaj, według mnie aktualizacja kuriera jest naprawdę fajna, ponieważ nie dość, że pomogła ona optymalizacji serwera, bo jak sam ZbyK pisał, poprzednia wersja była mocno niezoptymalizowana, to do tego dochodzi ładny wygląd całej pracy, mianowicie chodzi mi tutaj o interfejs i nie tylko. Samo to, że do pracy zostały dodane poziomy jest ciekawe, ponieważ w tym momencie musimy trochę spędzić na tym kurierze żeby wbić ten kolejny poziom."


Tutaj można zobaczyć, jak prezentuje się owa praca.

Spoiler

iDjA218.png
3YBK2uG.png


 

Opinie graczy serwera


Pierwszym graczem, którego spotkałem, był gracz @klejmon. Napisał on, że zarobki są wyższe, jest więcej pojazdów, ale jednak mogli zostawić tamtego. Pełna wypowiedź w spoilerze.

Spoiler

"Zarabia się lepiej niż na poprzednim, jest więcej furgonetek, ale mogli tamtego kuriera zostawić. Robi się tu bardzo dobrze."

Drugim graczem był @McOwiec. Jak większość aktualizacji, są plusy i minusy. Na plus- kolory furgonetek, wyższe zarobki. Na minus- małe bugi z kolorami, a punkty są przypisane pod użytkownika. Standardowo, w spoilerze znajduje się jego wypowiedź.

Spoiler

"W pierwszych dniach było piekło, teraz jest już lepiej. Ogólnie na plus możliwość zabierania pasażerów, nie żeby używać ciężarówek jako ubera, ale czasem się zdarzy zabrać kogoś z rozbitego dodo czy coś. Denerwuje powolne chodzenie, ale rozumiem zmianę, fajnie że idzie to w parze z wyższymi zarobkami. Kolory fajne, zawsze to urozmaicenie. Podmianka się ścina jak się jest daleko, paka jest fioletowa, a potem biała nagle, w przypadku tych co stoimy obok. A, jeszcze na minus według mnie fakt, że cele są przypisane pod użytkownika i jak się zrezygnuje, bo daleko, to nawet po przelogowaniu się nie zmienia celu i trzeba tam jechać."

Trzecia wypowiedź była od @zefel'a, który uważa, że oddział w Fallen Tree był po prostu lepszy- najpewniej chodzi mu o lokalizację.

Spoiler

"Powiem tak, lepsza była w Fallen Tree. Minusem, są bardzo dalekie kursy oraz wolne poruszanie się z paczką."

Czwartą wypowiedział podzielił się @Ciapci4k.

Spoiler

"Praca dobra, ale czasem kursy są za daleko. Lagi sa mniej odczuwalne. Praca jest dobrze wykonana i solidna, widać ze Pan Zbyk.gg włożył w nią dużo pracy."

Piąta z kolei wypowiedź jest gracza @EnchantedTransporter7. Opinię przekazał w formie żartobliwej mówiąc, że od tych furgonetek będzie dużo dziur- SARA, pora się wziąć za łatanie ich! :D

Spoiler

"Fajna. Będzie dużo dziur na ulicach, tyle ich jeździ."

Następna wypowiedź jest od @89Minotaur. Zwięzła opinia i- moim zdaniem- bardzo ciekawe spostrzeżenie.

Spoiler

" Generalnie spoko, fajny jest, o tak. Minusem jest za bardzo odsunięty od parkingu bankomat."


Ostatnią wypowiedzią podzielił się @TADEO99. Zarobki na plus, a LP na minus.

Spoiler

"Fajna praca, tylko mało LP wchodzi. Zarobki na plus."


Z tego miejsca chciałbym podziękować każdemu, kto miał czas mi odpowiedzieć, dziękuję. Dołączam się do wszystkich pozdrowień które tutaj padły i życzę całemu serwerowi dużo zdrowia, ponieważ w tych czasach się ono przyda niesamowicie.
 


Dla Redakcji Prasowej 4 Life News
Redaktor @pawelik001

Edytowane przez pawelik001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin