Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Motyw interfejsu MTA by Bolek., Reploud by _-SZATAN-_


YoLittleSzataneiro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NOWY WYGLĄD INTERFEJSU DO MTA

 

Motyw został zrobiony przeze mnie, lecz jest to wręcz kopia 1 do 1 motywu zrobionego przez @Bolek.

Robię to, ponieważ według mnie są to jedne z najładniejszych motywów interfejsu do MTA!

"Inspirację" zaczerpnąłem stąd: 

 https://mta4life.pl/forums/topic/67163-motywy-do-mta-by-bolek/?tab=comments#comment-579711

Wszystkie te motywy strasznie mi się podobają, ale do czerwonego nie działał link :(

Więc postanowiłem dla wszystkich którym ten motyw się podoba dać możliwość zdobycia go :) 

Link do motywu:

http://www.mediafire.com/file/mdzvdfw49r93l3i/Red_Theme_-_MTA.rar/file

Motyw ogólnie prezentuje się tak:

image.png.cafb0ee13f58b0e76cdb9afd3689fac0.png

Jak wgrać nowy motyw?

- Wchodzimy w folder, w którym mamy MTA -

- Wchodzimy w folder o nazwie "MTA" -

-  Wchodzimy w folder "skins" -

- Wrzucamy tam pobrany folder "Red Theme - MTA" -

- Wchodzimy do w zakładkę "Interfejs" w ustawieniach w MTA -

- Wchodzimy w skórki i tam wybieramy "Red Theme - MTA" i klikamy "OK" - 

- Cieszymy się nowym motywem :) -

Wszystkie podziękowania należą się @Bolek. za świetne motywy!

Edytowane przez _-SZATAN*BH-_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tylko XD. ;D

To nie jest ''BY _-SZATAN-_ '' tylko by Bolek.  ;D

To że refreshnales sobie linka to nie znaczy że ty to zrobiłeś. :angel:

Pozdrawiam autora motywu tego interfejsu czyli Bolka :)

P.S można to uznać za podszywanie się pod autora motywu interfejsu.

 

Edytowane przez _-JAGUAR*BH-_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, _-JAGUAR*BH-_ napisał:

Ogólnie tylko XD. ;D

To nie jest ''BY _-SZATAN-_ '' tylko by Bolek.  ;D

To że refreshnales sobie linka to nie znaczy że ty to zrobiłeś. :angel:

Pozdrawiam autora motywu tego interfejsu czyli Bolka :)

P.S można to uznać za podszywanie się pod autora motywu interfejsu.

 

Masz rację, ale nie byłem pewny co napisać, mogę w każdej chwili zmienić, a poza ty wcześniej nazywało się to "[...] by _-SZATAN-_ & Bolek.", więc nie myśl, że chciałem przywłaszczyć jego pracę :) 

Edytowane przez _-SZATAN*BH-_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin