Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Gajduss, oskarżony przez Torix.


Torix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Torix
Nick osoby oskarżonej: Gajduss
Powód napisania skargi: Bezpodstawne odholowanie pojazdu z terenu prywatnego, bazy organizacji.
Z opinii zarówno mojej, jak i kilku członków administracji serwera, pojazd został odholowany z terenu posesji prywatnej, gdyż znajdował się na podjeździe, który przylega do posesji i nie blokuje ruchu, ani pieszego, ani samochodowego. Dodatkowo, co jest jeszcze większym absurdem, pojazd nie został odholowany z powodem porzucenia, a nie nieprawidłowego parkowania. Miał on zaciągnięty hamulec ręczny oraz zgaszony silnik i znajdował się w miejscu, które nie wskazywało na porzucenie, a na umyślne parkowanie, warto pamiętać, że kwota mandatu za porzucenie jest większa. Osoba pozostawiająca pojazd na terenie organizacji była do tego oczywiście upoważniona z racji członkostwa, ja czuję się osobą kompetentną do zgłoszenia tej nieprawidłowości z racji posiadania statusu lokatora nieruchomości oraz lidera organizacji. Ostatnim kierowcą pojazdu był @LuKeJ, osobą opłacającą mandat @Kejrol*, a właścicielem nieruchomości @4Ever., w przypadku konieczności proszę od razu oznaczać osobę kompetentną do złożenia odpowiednich wyjaśnień. W przypadku zwrotu kosztów, którego oczywiście się domagam, proszę o zwrot na moje konto (PID: 97365), gdyż kwota mandatu została przeze mnie zwrócona osobie go opłacającej, wynika to z zasad panujących wewnątrz organizacji.
Dowody: 
Opinia administracji serwera: @LuKeJ @4Ever. @Kacperix3
Zrzuty ekranu przedstawiające szerzej miejsce parkowania (nie przedstawiają one konkretnie miejsca pozostawienia pojazdu, są tylko poglądowe): 
https://imgur.com/a/ZWrO1eI
Zrzut ekranu "z suszarki" holującego: https://imgur.com/a/Cci4dzN
Zrzut ekranu mandatu na parkingu policyjnym: https://imgur.com/a/DNL1gmz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, teren waszej organizacji czy też ów posesji jest ograniczony ogrodzeniem. Pojazd stoi poza bramą wjazdową na chodniku, z chodnika pracownicy mogą jak najbardziej pojazdy holować. Po to jest własnie ogrodzenie oraz brama by "wytyczyć" teren waszej posiadłości. Jedyne do czego faktycznie można się przyczepić to powód odholowania pojazdu jakim jest porzucony, zamiast nieprawidłowo zaparkowany. Z dowodów wynika, że taki pojazd nie wygląda na porzuconego.

Zatem @Gajduss oddaj kwotę w postaci 200 PLN na konto Torix (PID: 97365) i podaj tutaj dowód wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sedzik napisał:

Witam, teren waszej organizacji czy też ów posesji jest ograniczony ogrodzeniem. Pojazd stoi poza bramą wjazdową na chodniku, z chodnika pracownicy mogą jak najbardziej pojazdy holować. Po to jest własnie ogrodzenie oraz brama by "wytyczyć" teren waszej posiadłości. Jedyne do czego faktycznie można się przyczepić to powód odholowania pojazdu jakim jest porzucony, zamiast nieprawidłowo zaparkowany. Z dowodów wynika, że taki pojazd nie wygląda na porzuconego.

Zatem @Gajduss oddaj kwotę w postaci 200 PLN na konto Torix (PID: 97365) i podaj tutaj dowód wpłaty.

Dobrze, w takim razie, dlaczego w tej sytuacji pojazdy sobie tak stoją i nikt nie ma z tym problemu? https://imgur.com/a/pvCaGYZ Trochę niekonsekwencja z Państwa strony. Sytuacja jest identyczna, podłoże wskazuje, że teren należy do nieruchomości, a pojazdy nie są objęte ogrodzeniem. Wydaje mi się, że nawet Mickiewicz nie podjąłby się zdefiniowania Waszych zasad, bo są tak niejasne i sprzeczne, że nie wiem, jak mam się w ogóle domyślać, co zaparkowałem dobrze, a co nie.

Warto wspomnieć, że ów pracownik wybitnie sobie upodobał tego Merita, niestety nie sprzedamy.
https://imgur.com/a/G77HyO8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Torix napisał:

Dobrze, w takim razie, dlaczego w tej sytuacji pojazdy sobie tak stoją i nikt nie ma z tym problemu? https://imgur.com/a/pvCaGYZ Trochę niekonsekwencja z Państwa strony. Sytuacja jest identyczna, podłoże wskazuje, że teren należy do nieruchomości, a pojazdy nie są objęte ogrodzeniem. Wydaje mi się, że nawet Mickiewicz nie podjąłby się zdefiniowania Waszych zasad, bo są tak niejasne i sprzeczne, że nie wiem, jak mam się w ogóle domyślać, co zaparkowałem dobrze, a co nie.

Warto wspomnieć, że ów pracownik wybitnie sobie upodobał tego Merita, niestety nie sprzedamy.
https://imgur.com/a/G77HyO8

Jeżeli chodzi o posesję obok The Strip to zaparkowany pojazd przedstawiony na fotografii znajduje się na posesji. Do Pańskiego terenu prowadzi najzwyklejsza droga którą dostrzegamy na ulicach, a przy niej chodnik używany przez zwykłych przechodniów. Brama wyznacza tylko wstęp dla osób upoważnionych i w tym miejscu zaczyna się wasz teren. Przed bramą nie ma żadnej informacji typu znak "Zakaz wjazdu" czy też po prostu tabliczka "Teren prywatny". Posesja obok The Strip jest wyznaczona asfaltem na podłożu. Asfalt ten obejmuje całą posiadłość, zatem ogrodzenie nie ma tutaj większego znaczenia. Do tej posesji nie prowadzi żadna droga, którą mogą uczęszczać zwykli mieszkańcy, a wjazd który jest wyrobiony specjalnie pod tą posiadłość i ten wjazd należy do tej posiadłości, Dodatkowo jak widzimy na fotografii - chodnik przebiega wzdłuż The Strip nie wchodząc na ten teren.

Nie ma na serwerze jasnych zasad opisujących gdzie zaczyna się teren posiadłości, a gdzie się on kończy i trzeba to brać na własną logikę. W tym że Wasz pojazd jest w tej sytuacji holowany to ja najbardziej rozumiem, ponieważ stoi on poza terenem posiadłości. Posiadłości, którą i tak macie ogromną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sedzik napisał:

Jeżeli chodzi o posesję obok The Strip to zaparkowany pojazd przedstawiony na fotografii znajduje się na posesji. Do Pańskiego terenu prowadzi najzwyklejsza droga którą dostrzegamy na ulicach, a przy niej chodnik używany przez zwykłych przechodniów. Brama wyznacza tylko wstęp dla osób upoważnionych i w tym miejscu zaczyna się wasz teren. Przed bramą nie ma żadnej informacji typu znak "Zakaz wjazdu" czy też po prostu tabliczka "Teren prywatny". Posesja obok The Strip jest wyznaczona asfaltem na podłożu. Asfalt ten obejmuje całą posiadłość, zatem ogrodzenie nie ma tutaj większego znaczenia. Do tej posesji nie prowadzi żadna droga, którą mogą uczęszczać zwykli mieszkańcy, a wjazd który jest wyrobiony specjalnie pod tą posiadłość i ten wjazd należy do tej posiadłości, Dodatkowo jak widzimy na fotografii - chodnik przebiega wzdłuż The Strip nie wchodząc na ten teren.

Nie ma na serwerze jasnych zasad opisujących gdzie zaczyna się teren posiadłości, a gdzie się on kończy i trzeba to brać na własną logikę. W tym że Wasz pojazd jest w tej sytuacji holowany to ja najbardziej rozumiem, ponieważ stoi on poza terenem posiadłości. Posiadłości, którą i tak macie ogromną.

Nom faktycznie, beton a kostka brukowa to wielka różnica.
CjKJkJ9.png

Zdecydujcie się w końcu.

2 godziny temu, Sedzik napisał:

Witam, teren waszej organizacji czy też ów posesji jest ograniczony ogrodzeniem.

 

7 minut temu, Sedzik napisał:

Nie ma na serwerze jasnych zasad opisujących gdzie zaczyna się teren posiadłości, a gdzie się on kończy i trzeba to brać na własną logikę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby żadnej kłótni w tym momencie. Mówię jasno: teren posesji w Waszym przypadku rozpoczyna się bramą i ogrodzeniem. W miejscu przedstawionym na screenie powyżej Waszej posesji już nie ma, lecz każdy ma swój własny tok rozumowania i ja to jak najbardziej rozumiem, że mogła taka rozmowa wyniknąć.

Jeżeli chodzi o wyznaczanie granic posesji to uregulowałby to dokument, który na ilustracji przedstawiłby nam ów granice odnosząc się do każdej posesji jaka istnieje na serwerze. Takiego dokumentu nie ma i zapewne się nie pojawi, ale jeżeli tak to będziemy mogli wtedy rozmawiać. Proszę nie odbierać tego jako celowe "uwzięcie się" na organizację, osoby w niej czy inne czynniki. Tymczasem skargę uznaję za rozwiązaną, pracownik otrzymuje słowne ostrzeżenie za błędny powód wystawienia pojazdu na parkingu policyjnym.

Edytowane przez Sedzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin