Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Dejw.


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Ciastkowy*

Nick osoby oskarżonej: @Dejw.

Powód napisania skargi: Zabranie auta niezgodne z regulaminem + chamskie odzywki.

Dowody: KLIK

Chciałbym jeszcze poinformować, że pracownik @Dejw. założył również blokadę innej osobie, a z jakiego powodu? A dokładnie z tego samego. Pracownik był na służbie, więc powinien okazywać kulturę, a u niego nie było jej wcale. Liczę na surowe ukaranie, a nie tylko upomnienie. Pozdrawiam, Ciastkowy*

 

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a więc :

1. auta nie odholowałem.

2. Poszedłem graczowi na rękę i zdjąłem blokadę - pozwoliłem mu jechać

3. Odzywka była w charakterze humorystycznym ( myślałem że gracz ma dystans ) :) 

4. Gdy zdjąłem ci blokadę i pozwoliłem odjechać zacząłeś pisać : "Jesteś skończony" " Możesz się pożegnać z frakcją" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dejw. napisał:

Witam, a więc :

1. auta nie odholowałem.

2. Poszedłem graczowi na rękę i zdjąłem blokadę - pozwoliłem mu jechać

3. Odzywka była w charakterze humorystycznym ( myślałem że gracz ma dystans ) :) 

4. Gdy zdjąłem ci blokadę i pozwoliłem odjechać zacząłeś pisać : "Jesteś skończony" " Możesz się pożegnać z frakcją" 

1. Nie odholowałeś, to prawda.

2:  Poszedłeś mi na rękę? Założyłeś mi blokadę mimo, że czas był 7 minut, a nie 10 i jeszcze stałeś obok mojego auta i czekałeś te 3 minuty? Dziękuje Ci za to dobry człowieku. Ile Ci się za to należy? :) 

3. Nie, nie mam dystansu do takich osób jak Ty.

4. Nie napisałem, że możesz się pożegnać. Pozdrawiam Ciastkowy*

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ciastkowy* napisał:

1. Nie odholowałeś, to prawda.

2:  Poszedłeś mi na rękę? Założyłeś mi blokadę mimo, że czas był 7 minut, a nie 10 i jeszcze stałeś obok mojego auta i czekałeś te 3 minuty? Dziękuje Ci za to dobry człowieku. Ile Ci się za to należy? :) 

3. Nie, nie mam dystansu do takich osób jak Ty.

4. Nie napisałem, że możesz się pożegnać. Pozdrawiam Ciastkowy*

2. Nie czekałem w ogóle, odpisałem ci na pytanie " za co blokada" ( coś takiego ) , napisałem w żarcie "To poczekamy 3min." i zaraz po tym zdjąłem blokadę. To 30s rozmowy to według ciebie 3min? Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dejw. napisał:

2. Nie czekałem w ogóle, odpisałem ci na pytanie " za co blokada" ( coś takiego ) , napisałem w żarcie "To poczekamy 3min." i zaraz po tym zdjąłem blokadę. To 30s rozmowy to według ciebie 3min? Ok.

Nie mów, że odrazu poszedłeś zdjąć blokadę bo nie odrazu. Minęła około minuta, a Ty dopiero zdjąłeś blokadę. Ja więcej się tutaj nie mam zamiaru wypowiadać, to Ty nie jesteś zapoznany z regulaminem frakcji, a nie ja. Czekam na twoją wypowiedź @Sedzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zatem sprawa wygląda następująco. 

@Dejw. nie jesteśmy frakcją, która utrudnia grę innym. Nawet jeżeli to żart nie każdemu on może się podobać i to należy mieć na uwadze.
Poniżej punkt taryfikatora, który zabrania holowania pojazdu poniżej 10 minut:

● Pojazdy nieopłacone na parkingu płatnym holujemy tylko i wyłącznie, gdy czas nieopłacenia wynosi powyżej 10 minut.

Punkt ten odnosi się również do zakładania blokad na koła pojazdu. Stanie na parkingu i oczekiwanie, aż czas przekroczy te ustalone 10 min jest niedorzeczne. Gdy widzimy taki pojazd nie rozkładamy namiotu przy nim tylko udajemy się w dalszy patrol, a następnie wracamy po ten pojazd gdy ten czas już minie. Trochę uratowało Cię to, że pojazd zdążyłeś mu oddać jednak bez kary się nie obejdzie, ale trzeba mieć na uwadze też to że jest to nowy pracownik. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin