Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika PAWELOVSKI


flvgx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, PAWELOVSKI napisał:

Czy ty możesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, że napisał reporta, że go wywaliło i wytepali mu pojazd na baze.

Może ty zacznij czytać co piszesz?

 

3 minuty temu, Filip_* napisał:

Gdy SAPD podjechał do mnie nagle zniknął pojazd patrolowy

Przecież napisałeś coś takiego. Gdy SAPD podjechał do mnie nagle zniknął pojazd patrolowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Filip_* napisał:

Może ty zacznij czytać co piszesz?

 

Przecież napisałeś coś takiego. Gdy SAPD podjechał do mnie nagle zniknął pojazd patrolowy

 

No właśnie..Znaczy to, że Administracja wytepała go do Atryka. Co jest nie zrozumiałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Filip_* napisał:

Nie musiał go prowadzić, ponieważ mógł go tylko przeparkować :D

 

Nie wiem, Czy wiesz ale jest coś takiego jak pojazdy od rang, jakbyś się chociaż trochę interesował byś wiedział. Nie miałem prawa nawet wsiąść na "F"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PAWELOVSKI napisał:

Nie wiem, Czy wiesz ale jest coś takiego jak pojazdy od rang, jakbyś się chociaż trochę interesował byś wiedział. Nie miałem prawa nawet wsiąść na "F"

Byłem w SARA, więc trochę wiem.

Nie miałeś go prowadzić, ale skoro kolegę wywaliło no to przestawić metr lub dwa na parking chyba możesz przestawić, nie byłby to problem, lotki byś nie dostał :)

Edytowane przez Filip_*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Filip_* napisał:

Byłem w SARA, więc trochę wiem.

Nie miałeś go prowadzić, ale skoro kolegę wywaliło no to przestawić metr lub dwa na parking chyba możesz przestawić, nie byłby to problem, lotki byś nie dostał :)

Nie róbmy nie potrzebnego spamu, czekamy na wypowiedź Zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§1. W wątku prawo wypowiedzi ma oskarżony, oskarżający, zarząd oraz osoby wyznaczone przez zarząd.

Oskarżony to PAWELOVSKI, oskarżający to Filip_*, zarząd to zarząd, ale problem w tym, że zarząd nikomu nie pozwolił wypowiadać się z tej dwójki, zatem PAWELOVSKI nie masz uprawnień do wyznaczania osób, które mają się tutaj wypowiedzieć.


Co do sytuacji ze złym parkowaniem - pracownicy popełnili błąd, ale dostali już za to również karę w postaci mandatu. Chłopaki zapomnieli wystawić koguta na dach, gdyby kogut był, to mandatu by nie było. Na screenie nic nie widać, oprócz skupiska ludzi oraz zamieszek, a na czacie tekstów o skardze.

Dalsze części skargi, po pierwsze i najważniejsze - nie podaliście żadnych dowodów, ale z sytuacji które opisaliście nie są one mi nawet potrzebne bo to bardzo błahe sprawy. Nie jesteśmy w przedszkolu, żeby z takich spraw robić taki zamęt.
Jeżeli chodzi o wyteleportowanie patrolówki to tak, PAWELOVSKI nie może wsiadać na F i jak najbardziej rozumiem to, że nie chciał przestawić pojazdu na pobocze, to żaden problem. Oczywiście na pobocze jak najbardziej możesz przestawić i nie poniesiesz konsekwencji, możesz też przepchać pojazd samodzielnie swoją postacią. Mogę jedynie upomnieć pracownika PAWELOVSKI za wypowiedź "Jakiś problem?", ale tak szczerze więcej z tej skargi nie wynika, a dowód pokazany w postaci screena w pierwszej wypowiedzi oskarżającego nie przedstawia nic. Skargę uznaję za rozwiązaną jako uniewinniony jednak pracownik poniesie karę za wyznaczanie osób, gdy takich uprawnień nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin