Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[SKRYPT] Wirtualny parking frakcyjny


cx_u
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym początku chcę powiedzieć, iż nie jest to propozycja ani skrypt napisany na serwer.

Spoiler

 

 

 

Zapraszam do oceny pod filmem oraz na forum, prosiłbym również o pisanie propozycji dotyczących tego skryptu.

Edytowane przez Dawcio77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MiichallPL napisał:

Widziałem coś takiego na FiveM. Moim zdaniem nie było by to przydatne na 4Life.

 

20 godzin temu, Dawcio77 napisał:

Na samym początku chcę powiedzieć, iż nie jest to propozycja ani skrypt napisany na serwer.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania 

Kozak praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pojazdy stojące na bazie mają swój urok, ze skryptem by tego uroku już nie było. Oczywiście wiem, że to tylko skrypt ale to odpowiedź do Panów wyżej.

Co do skryptu to podoba mi się, ładny graficznie i fajnie działa, oczywiście jako sam skrypt, a nie jako zastosowanie na serwerze.

Edytowane przez Sedzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie głupi i widać, że skrypt ładnie napisany. Aczkolwiek moim zdaniem posiadanie takiego skryptu i ogromnego parkingu jaki posiadają frakcje na swoje pojazdy, przykładowo SAPD, mija się z celem. Zapewne było by to pomocne jeżeli chodzi o zmniejszenie obciążenia serwera jednakże na samym skrypcie z "wirtualnym parkingiem" by się nie skończyło. Trzeba byłoby dodać skrypt w suszarce na wysyłanie porzuconych pojazdów frakcyjnych do owego parkingu, a to jak na moje zwykłe utrudnienie. Aktualny system działa dobrze i według mnie nie potrzebuje zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sedzik napisał:

Według mnie pojazdy stojące na bazie mają swój urok, ze skryptem by tego uroku już nie było. Oczywiście wiem, że to tylko skrypt ale to odpowiedź do Panów wyżej.

Co do skryptu to podoba mi się, ładny graficznie i fajnie działa, oczywiście jako sam skrypt, a nie jako zastosowanie na serwerze.

Nie chodzi tu o urok w bardziej o optymalizacje serwera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, FitroX napisał:

Według mnie mogło by to się przydać do np pojazdów akademicznych z Sara bo laguje całe bb przez ten model +pojazdy

Blueberry nie laguje z powodu bazy SARA a punktu 0, 0, 0 czyli miejsca gdzie wczytują się gracze dołączający do gry. Sam przejeżdżając drogą za bazą Sara mam ogromny spadek FPS ale na samej bazie już tego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sedzik napisał:

Blueberry nie laguje z powodu bazy SARA a punktu 0, 0, 0 czyli miejsca gdzie wczytują się gracze dołączający do gry. Sam przejeżdżając drogą za bazą Sara mam ogromny spadek FPS ale na samej bazie już tego nie mam.

ok ale i tak pomimo tego miejsce gdzie stoją lawety dla akademii laguje bo jednak 80 lawet obok siebie obciąża. 

Edytowane przez FitroX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin