Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Atryk, oskarżony przez Xayah


Xayah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Xayah

Nick osoby oskarżonej: @Atryk

Powód napisania skargi: Podczas jazdy spotkałem 2 pracowników SARA przy porzuconym aucie. Stanąłem przy nich i od razu gracz Atryk kazał mi odjechać. Ja poczekałem na przyjazd lawety i poprosiłem o rp, niestety rp nie ujrzałem. Więc dopytywałem gracza Atryk czemu bez rp, a on wyłączył pm powodem "z debilami nie pisze".

§1. Pracownik porozumiewając się z innymi ma obowiązek zachowywać wszelkie zasady kultury osobistej, być uprzejmym oraz pomocnym.

Pracownik niestety nie był pomocny.

Punkt 13 regulaminu brzmi: §13. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań. 

Zatłoczenia wtedy nie było, gracze w pobliżu byli, natłoku wezwań raczej też nie.

Dowody:  https://imgur.com/a/b2xw1nT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie pisałem od razu żebyś odjechał tylko na początku z tobą normalnie pisałem, a ty udawałeś mądrzejszego. Pojazd który był odholowywany stał na środku autostrady więc nie widzieliśmy sensu robienie tam RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy screena, można przepchać auto troszkę na pobocze i wtedy założyć blokadę, ale już mniejsza o to. Z tego co widzę na screenach Adept nie odegrał akcji RP z polecenia wyższej rangi. 

Za wulgarny powód wyłączenia prywatnych wiadomości Pracownik zostanie ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin