Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Atryk, oskarżony przez Hubsonek*998.


vakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Hubsonek*998

Nick osoby oskarżonej: @Atryk

Powód napisania skargi: Dostał zgłoszenie ode mnie, żeby zabrał pojazd powypadkowy. Oskarżony zapytawszy czy już może zabrać to odmówiłem mu z powodu zabezpieczenia owego pojazdu. @Atryk poinformował mnie, iż on pojedzie jeszcze do jednego zgłoszenia to odpisałem mu ,,spoko''. Gdy wrócił na miejsce wypadku ujrzałem szokującą rzecz. Wasz pracownik podjechał pod pojazd i bez żadnego RP zabrał pojazd na lawetę i odjechał. Zapytałem się go co robi odpisał mi ,,mam dużo zgłoszeń, nie mam czasu na RP'' w podpkt. §13 rozumiem, iż jest natłok wezwań, lecz była to wtedy akcja RP, więc raczej nie powinien pracownik zabrać pojazd bez akcji RP.

Dowody: https://imgur.com/a/UK4PHvy
Świadkowie: @Broszko @AdrianeQ82 

Edytowane przez Hubsonek*998
Oznaczenie oskarżonego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wzywanie dla ciebie to wołanie na zwykłym chacie: SARA. Dodatkowo, sam napisałeś o podpunkcie z regulaminu. A około 15 zgłoszeń PPDL oraz bycie samemu na S1 to myśle wystarczający natłok zgłoszeń. Skarga jak dla mnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Atryk napisał:

Widzę, że wzywanie dla ciebie to wołanie na zwykłym chacie: SARA. 

Pokaż mi gdzie napisałem, że Ciebie na SŁUŻBOWYM  wzywałem.

 

4 minuty temu, Atryk napisał:

 Dodatkowo, sam napisałeś o podpunkcie z regulaminu. A około 15 zgłoszeń PPDL oraz bycie samemu na S1 to myśle wystarczający natłok zgłoszeń. 

Najważniejsze jest zgłoszenie od innych służb jak to było mi mówione i zapewne pisane. // Czyli jak w SAFD będę miał 15 zgłoszeń pod panelem /112 to też mam pojechać na plamę, zasypać ją bez RP oraz napisać ,,mam dużo zgłoszeń''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plama to u nas to samo co dziura i dziury bez RP nie można zrobić, natomiast RP lawety działa troszkę na innych zasadach, a My jesteśmy frakcją, która w większości zajmuje się tylko i wyłącznie tym. Pracownik mógł wziąć pojazd bez RP, iż ma takie prawo i jest zapisane nawet w regulaminie. Skoro jest natłok zgłoszeń to ponadto jeden pracownik w tamtej chwili na służbie, czyli Atryk, musiał zająć się wszystkim, a nie tylko jedną rzeczą i w dodatku mógł otrzymać w każdej chwili kolejne wezwanie od służb, które oczywiście jest priorytetem, ale żeby każdy był zadowolony musi działać szybko. Pisanie na podstawie swojej frakcji jest bez sensu, ponieważ każda frakcja ma własne zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin