Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S] Kilka pojazdów na lampach, m.in Jester ID 4587, Blista Compact 2.0 etc.


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wszystkie pojazdy są wystawione poglądowo, więc jeśli ceny mi się nie spodobają, to zostaną u mnie. Jeśli składasz ofertę, to rób to z głowa, bo nie toleruje wycofywania ofert.


Model: Flash (565)
ID: 53225
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 700km
Dodatki: spoiler (1050), progi (1048), wlot -dach (1053), felgi (1080), wydech (1045), przedni zderzak (1152), tylny zderzak (1151), niestandardowe lampy (███)
Cena: Oferty powyżej 150k.
Coś od siebie: Bardzo ładny Flash 1.6 na lampach - idealny pod projekt bądź co jazdy na co dzień.
SS’y: Dodam później.


Model: Cadrona (527)
ID: 30301
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 85000km
Dodatki: felgi (1077), wydech (1020), tablica rejestracyjna ( LEMON ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: Oferty powyżej 130k.
Coś od siebie: Bardzo ładna Cadrona 1.8 na lampach - idealna pod projekt bądź jazdy na co dzień. 
SS’y: Dodam później.


Model: Blista Compact (496)
ID: 35794
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 4300km
Dodatki: wlot -dach (1006), felgi (1080), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), ogranicznik prędkości, radio CB
Cena: Oferty powyżej 280k.
Coś od siebie: Bardzo ładna Blista 2.0 na lampach - Idealna pod dokończenie projektu bądź do jazdy na co dzień.
SS’y: Dodam później. 


Model: Vincent (540)
ID: 64768
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 2700km
Dodatki: atrapa nitro (1010), tablica rejestracyjna (bmwe69m3), podświetlenie licznika (███), Przyciemnienie szyb 40%, Bak benzyny 75dm, Bak LPG 75dm
Cena: Oferty powyżej 40k
Coś od siebie: Bardzo ładny Vincent, z dobrym tuningiem; idealnie nadaje się na dokończenie projektu.
SS’y: Dodam później. 


Model: Jester (559)
ID: 4587
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 12900km
Dodatki: spoiler (1158), wlot -dach (1068), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, Bak benzyny 35dm, Bak LPG 75dm, klucz.
Cena: Oferty powyżej 320k.
Coś od siebie: Bardzo ładny Jester 1.6 na lampach, z 4 cyfrowym ID. Pojazd idealnie nadaje się na dokończenie projektu.
SS’y: Dodam później.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, *bandam* napisał:

Jester cw i poproszę kt

Start jak start - czekam na lepsze propozycje. Co do cent KT, to nie wiem sam ile chciałbym dostać, bo nie zależy mi jakoś na jego sprzedaży. Bardziej zależy mi na sprzedaniu Vincenta, etc. Więc oferuj dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin