Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MODEL] Lekko zmodyfikowany sadlerek


Siver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No elo wstawiam tutaj swojego sadlerka, którego troszkę robiłem i jestem z tej pracy bardzo zadowolony. 

Sadlerek sam w sobie jest ładny więc nie trzeba było dużo robić. Ogólnie to wariant "combi" czy tam "wagon" czy jak kto woli "zabudowany" powstał z nudów i ma pare błędów traktujta to jako ciekawostkę.

Nie obyło się też bez błędów jak np wcześniej wspomniany wariant czy też błąd z teksturami na prawej stronie, których za ciula nie umiem naprawić no i więcej CHYBA nie ma ale zawsze się coś znajdzie.

No i zrobiłem też użytek z "karoseri" no bo jak wiecie nie ma żadnego zastosowania a jest to mechanika pozostawiona przez twórców GTA z GTA 3 i VC a użytku w SA nie ma więc zrobiłem coś takiego jak niszczący się grill z przodu pojazdu widoczny na ss nr 3.

Jak coś to jest to mój pierwszy SKOŃCZONY projekt i zarazem ostatni gdyż nie mam chęci do przerabiania czegokolwiek ani do poprawiania tego modelu jaki jest taki będzie ewentualnie jeśli ktoś poprawi.

No co tu dużo pisać liczę, że się spodoba  czy cuś.

 

https://imgur.com/a/ufHmv09

 

Druga wersja z malowaniem dolnym bez listw oraz z lepszymi ssami bez modów itd.

https://imgur.com/a/hUpDpfU

Edytowane przez Siver
v2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakoś nie przypadł mi do gustu, ale props za ta butlę bo kozak to wygląda i ta malowana pokrywa silnika. Na tym 3 ss za bardzo nie widać ubytku, osobiście wolałbym, gdyby było mocno widoczne to uszkodzenie 

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin