Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Grafiki, na zamówienie, by matvs.


matvs.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): SpoconyJanush
Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): ciemniejszy czerwony
Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie): może być cj i stiv z minecrafta
Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): pisz na forum na pv 
Rodzaj grafiki (banner, avatar): baner na yt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): Nifixiz (najlepiej było by gdyby był na nim tzw. efekt glitch'u)
Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): Odpowiadająca do wymienionego powyżej efektu (odcienie białego, czarnego, szarego)
Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie): coś w tym stylu https://imgur.com/a/r5IFQO7 choć nie koniecznie musi być zdjęcie które wysłałem 
Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): Nifixiz#5004
Rodzaj grafiki (banner, avatar): Awatar animowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): M
Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): coś w stylu pierwszego portfilio z tym S
Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie): Literka M 
Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): MATI9101#4669
Rodzaj grafiki (banner, avatar): Avatar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): janekbonk@onet.pl i Janek
Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): Wiśniowy, jasny róż i biały
Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie): Mogą być kwiaty wiśni etc.
Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): Wyślij na dsc brata Sheeker.
Rodzaj grafiki (banner, avatar): awatar (z napisaem Janek) i baner (z napisaem janekbonk@onet.pl)

 

Myślę że da radę @matvs.  <3

Edytowane przez janekbonk@onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema narazie bez wzoru dałbyś radę zrobić ruszany avatar np. jest nick delikatnie się pomniejsza i się obraca (360) i wraca do poprzedniej formy?
Wiem że może mój opis słabo opisuje ale chciałbym taki avatar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2020 o 21:05, Gryczuu napisał:

Siema narazie bez wzoru dałbyś radę zrobić ruszany avatar np. jest nick delikatnie się pomniejsza i się obraca (360) i wraca do poprzedniej formy?
Wiem że może mój opis słabo opisuje ale chciałbym taki avatar :)

Proszę uzupełnić wzór, i dopiero pogadamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): S, najlepiej jakas fajna czcionka 

Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): biała literka, z jaśniejszymi konturami, jasne, granatowe tło. 

Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie): jest wyżej, cale niebieskie. Cos na wzór Sheekera, oraz matiego

 

Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): stampi#5310 

Rodzaj grafiki (banner, avatar): avatar na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): osba1029 

Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): czarny i neonowy zielony 

Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie): szczerze nie mam pomysłu więc daje ci wolną rękę zrób jak uważasz za Ładnę ( patrząc po twoich pracach wieże ze zrobisz coś pięknego) 

Identyfikator discord osba1029#4690

Rodzaj grafiki (banner, avatar) avatar na forum i banner 

Edytowane przez osba1029
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin