Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na maxcioo.redd oskarżony przez Prezes^


Adi^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

  Nick funkcjonariusza: mxcioo.redd
    Data i godzina zdarzenia: około 16:50 02.07.2020
    Pełen opis sytuacji:  Zostałem wsadzony do więzienia przez funkcjonariusza maxioo.redd,po obławie na mnie na mechaniku przez innych funkcjonariuszy. Odsiedziałem swoją kare która otrzymałem. Dzisiaj zostałem wsadzony do radiowozu funkcjonariusza Sarius oraz Bogenes. Okazało się że zostałem wsadzony za wpis który otrzymałem wczoraj. Jakim cudem otrzymałem kolejnego wpisa jeżeli po odsiedzeniu kary nie miałem do końca dnia styczności z frakcją San Andreas Police Department.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  [2020-07-02 16:46:27] [Output] : âś” ZostaĹ‚eĹ›/aĹ› przeniesiony/a do wiÄ™zienia.
[2020-07-02 16:46:27] [Output] : âś” PowĂłd: Wpis w MDT
SS  który pokazuje mój wpis https://imgur.com/a/Vm8Yy7N

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, PO I mxcioo.redd.

Po tym jak zawiozłem Cię do więzienia, faktycznie nie skasowałem wpisu. Po chwili z wyjechaniu z Dillimore, uwagę zwrócił mi @AdiMekk*, że nie skasowałem wpisu. Przeprosiłem go za błąd i on skasował wtedy wpis z tamtej sytuacji. Jeśli AdiMekk go nie skasował, poniosę cała odpowiedzialność, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, pieniadze szczescia nie daja. Wiecej poświeciłem czasu na napianie skargi niz na odsiedzenie wyroku tego. Jeżeli  funkcjonariusz Adimekk ma chęć oddania pieniedzy to zaprszam, jezeli nie to wszystko wyjaśnione i mozemy zamykać tą skarge.

Edytowane przez Prezes^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin