Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z supporterem veeniX


sqah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IricWUH.png

Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący @sqah, dziś napisałem swój pierwszy wywiad z Supportem o nicku @veeniX.

Miłego czytania!

Nb3v21a.png

iVoOZwa.png

Nb3v21a.png

 

S: sqah

V: veeniX

 

S: Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący sqah z Redakcji Prasowej 4Life News. Chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań?

V: Oczywiście, że tak.

 

S: Bardzo mnie to cieszy! Na wstępie, opowiedz nam coś o sobie.

V: Hmm, no to co, zaczynajmy. Mam na imię Kacper, aktualnie mam 16 lat. Chodzę do szkoły średniej o profilu technika logistyka. Interesuję się piłką nożną, motoryzacją i oczywiście logistyką. Jestem osobą w szczególności wyrozumiałą oraz miłą. W pewnym stopniu również i pomocną. Mieszkam w województwie lubelskim.

 

S: No dobra, przejdźmy dalej. Skąd bądź od kogo dowiedziałeś się o serwerze 4Life?

V: W sumie to ciekawa sytuacja, bo grałem w SAMP'a i dowiedziałem się o istnieniu drugiej wersji multiplayer, tym razem MTA. Potem szukałem serwerów i trafiłem na jakiegoś freeroama, chciałem na niego wejść, lecz myszka mi zleciała i kliknąłem 4Life. Poczekałem, aż zasoby się załadują i się zarejestrowałem, to chyba tyle.

 

S: Bardzo ciekawa historia, przechodzimy do kolejnego pytania! Jak narodził się pomysł na właśnie taki nick?

V: W sumie sam nie wiem, na początku miałem nick nick0n, teraz jest moim loginem, a sam nick veenix wymyśliłem, bo akurat szukałem jakiegoś nicku i tak zostało, w sumie dość dużo nicków miałem, a ten został taki jedyny, który mam najdłużej.

 

S: Interesujące. Na serwerze spędziłeś już ponad trzy tysiące godzin, co w tym czasie udało ci się osiągnąć?

V: Moim zdaniem dużo osiągnąłem, poczynając od lidera biznesu, aż po rangę w administracji. Może tu powiem, gdzie byłem; Biznesy: Redakcja 4Life News, Studio Filmowe 4Life, Gold Car Leasing, 4CarDealer oraz moim zdaniem najlepszy biznes 4FIGHT. Najdłużej byłem w 4FIGHT, osiągnąłem tam rangę Starszego Pracownika, bardzo pozdrawiam tutaj AdiK'a, @AcoreQ oraz @Hinox. W studiu filmowym byłem jakoś 2-3 miesiące, nie pamiętam już dokładnie, ale tam też przyjemnie było. W 4CarDealer byłem na randze Właściciela, lecz przez obowiązki frakcyjne oraz Supporterskie musiałem zrezygnować i oddać lidera osobie, która na to zasługuje, mowa tu o @PerkuleZ.. Może teraz coś o frakcji; Byłem w każdej frakcji na serwerze, lecz najlepiej wspominam moją aktualną frakcję, jaką jest SAPD. Jestem aktualnie prawie rok, na stopniu Sergeant II i w dywizji Investigative Staff. Przez ten czas poznałem bardzo wiele na prawdę osób, z którymi można fajnie porozmawiać. No i ranga w administracji, jaką jest Support. Jestem na niej już prawie 3 miesiące, bardzo przyjemnie się czuję na niej i moim celem jest uzyskanie rangi Moderatora. No i chyba tyle.

 

S: Bardzo długa odpowiedź, widać, że trochę tego się nazbierało. Aktualnie jesteś w organizacji Benji Family, opowiedz, nam co oferujecie, oraz czy warto do was dołączyć.

V: Organizacja powstała dla znajomych, lecz postanowiliśmy przyjmować różne osoby, aktualnie bardzo dobrze w niej się czuję i myślę, że opłaca się do nas dołączyć i wstąpić w nasze rodzinne szeregi Poza tym oferujemy, fajne pojazdy, fajną bazę, ogarniętego w miarę Discord'a i niedługo planujemy organizować różne eventy organizacyjne, w których będzie do wygrania fajne pojazdy lub i gotówka.

 

S: Bardzo fajnie. Jak już wyżej napisałeś, znajdujesz się we frakcji SAPD, w której jesteś ponad rok. Czy opłaca się składać podanie do owej frakcji? Jaka panuje tam atmosfera?

V: Oczywiście, że warto. Każda frakcja oferuję w sobie coś innego, dla innych może być lepsze ratowanie życia, a innym robienie pościgów. Atmosfera jest bardzo przyjemna i każdy sobie nawzajem pomaga. Polecam wszystkim, którzy chcą wczuć się w rolę policjanta i ciekawie sobie pograć i urozmaicić rozgrywkę.

 

S: Dobrze wiedzieć! Opowiedz, jak wspominasz dostanie się na rangę Support?

V: Bardzo śmieszna sytuacja, będąc na tunerze Commerce, dostałem informację, że aktualnie ZbyK tworzy temat w Wynikach rekrutacji na Supporta i po chwili dostałem powiadomienie o wspomnieniu, w sumie nie było takiej reakcji, tylko ucieszyłem się i bardzo się jarałem, haha.

 

S: No dobra, to by było na tyle! Bardzo dziękuje Ci za poświęcony czas oraz za udzielenie odpowiedzi! Na zakończenie, chciałbyś kogoś pozdrowić?

V: Oczywiście, pozdrawiam w szczególności @Hinox, @Shaane , @Arbuz*, @PitBull132 , @Lyon*, @KubsoneK*, @BeNSonN, @AdiZ, @Siduu, @Orbi.., @szachista*, @xAvenes*, @LuKi16, całą frakcję SAPD, wszystkich graczy, administrację, z która walczę o reporty oraz organizację Benji Family!

 

Nb3v21a.png

 

Dla Redakcji 4Life News wykonał Redaktor Aplikujący @sqah.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin