Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S] Wycena Turismo oraz Ranchera Longa (FBI)


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym wstępie powiem, że jest to tylko wycena, więc nie piszcie mi w prywatnej wiadomości, że dacie tyle i tyle za owy pojazd, bo nie są one na sprzedaż. Nie sprzedam Turismo nawet za 4kk, a longa za 3kk, więc jest to tylko zwykła WYCENA, która ma na celu przybliżyć mi wartość pojazdów. Temat trwa do 12 lipca 2020 roku, a dokładniej do godziny 13.00, a później zamykam i pojazdy zostają u mnie. A więc zapraszam do wyceny!



Model: Turismo
ID: 6265
Pojemność silnika: 17.200 KM
Przebieg pojazdu: 2.2
Dodatki: FT bez Nitra, UP2 oraz powiększonego baku benzyny. Lampy oraz licznik w kolorze, który jest niedostępny w komponentach - (███)
Cena: Wycena pojazdu, więc nie ma ceny od której zaczynamy, a bardziej zależy mi na tym żeby zobaczył wartość tego pojazdu.
Coś od siebie: Bardzo ładne Turismo, z DC - posiada bardzo ładne lampy oraz RGB pojazdu. Jest to trzecie aktywne Turismo na serwerze, a ogólnie piąte.
SS’y: Nie będę ich dodawać, ponieważ aukcja trwa 24h, a potem ją zamykam, więc nie ma sensu dodawać -  jest to tylko taka wycena pojazdu! 

 


Model: Rancher Long (FBI)
ID: 58019
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 17.200 KM
Dodatki: FT bez Nitra, UP2. 3 dodatkowe klucze, przyciemnienie szyb 20%. Lampy oraz licznik - (███)
Cena: Wycena pojazdu, więc nie ma ceny od której zaczynamy, a bardziej zależy mi na tym żeby zobaczyć wartość tego pojazdu.
Coś od siebie: Bardzo ładny Rancher Long 2.2 na Carrotach.
SS’y: Nie będę ich dodawać, ponieważ aukcja trwa 24h, a potem ją zamykam, więc nie ma sensu dodawać -  jest to tylko taka wycena pojazdu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin