Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Przewodniczącym Komisji Spraw Frakcyjnych oraz Moderatorem Serwera 4Life egzo_11


stefan009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vwPE3Le.png

 

Cześć, z tej strony Redaktor stefan009, a dziś zapraszam was na wywiad, który przeprowadziłem z Przewodniczącym Komisji Spraw Frakcyjnych oraz Moderatorem serwera 4Life, @egzo_11. Zapraszam!

 

Nb3v21a.png

 

wyOKPkh.jpg

 

Nb3v21a.png

S: stefan009

E: egzo_11

 

S: Witam, z tej strony Redaktor stefan009 z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań?

E: Cześć, z wielką chęcią odpowiem na pytania.

 

S: Świetnie! Aby lepiej cię poznać, opowiedz nam coś o sobie.

E: Jak już, niektórzy wiedzą nazywam się Szymon. Rocznikowo mam 17 lat i mieszkam w Warszawie. Od września będę uczęszczał do 2 klasy liceum ogólnokształcącego o profilu ratowniczo-pożarniczym, jest to również moje zainteresowanie, jak i pasja, wiążę z tym przyszłość. Moim hobby jest jazda na rowerze w dyscyplinie Enduro.

 

S: Miło poznać, skąd wziął się pomysł na twój nick? 

E: Szczerze, sam nie wiem, skąd wziął się mój nick. Jedynie pamiętam, że chciałem, aby w żadnym stopniu nie był podobny do mojego imienia. A 11 wzięło się stąd, że nick „egzo” był zajęty, więc dostawiłem „_11” I tak już zostało do tej pory. W niektórych grach można mnie spotkać pod nickiem „ozge”.

 

S: Opowiedz nam, jak trafiłeś na serwer?

E: Na serwerze gram od 28 czerwca 2018 roku więc minęły już 2 lata. Serwer pokazał mi @KubsoneK*63, którego z tego miejsca chciałbym pozdrowić.

 

S: Rozumiem, początki na serwerze były dla ciebie trudne? 

E: We wszystkim pomógł mi KubsoneK* wytłumaczył, jak działa serwer, jakie panują zasady na nim. Na początku pracowałem na magazynie, potem na lawetach, po miesiącu dołączyłem do pierwszej frakcji o nazwie SARA, właśnie podczas pełnienia służby poznawałem stopniowo, jak działa serwer, jego mechanika oraz miejsca na mapie.

 

S: Jaki jest twój obecny majątek na serwerze?

E: Na serwerze przestałem patrzeć na majątek, odkąd dostałem się do Zarządu SAMD. Od tamtego momentu miałem mniej czasu na grę oraz więcej obowiązków, które sprawiały, że nie miałem czasu na służbę. Na obecną chwilkę posiadam Turismo 2.2 FT bez nitra oraz około 400k serwerowej gotówki.

 

S: Jesteś w organizacji Family Drivers, opowiesz nam coś więcej o niej?

E: W organizacji Family Drivers jestem dosyć długi okres z przerwami. Byłem w wielu organizacjach, lecz w tej czuję się najlepiej. Do organizacji po raz pierwszy dołączyłem, pod koniec wakacji 2018 roku od tamtego czasu nawet wcześniej poznałem wiele super osób, z którymi utrzymuję kontakt aż do dzisiaj. W organizacji nie udzielam się zbyt wiele, ponieważ mam mało czasu na grę, lub moje obowiązki mi to uniemożliwiają, ale atmosfera panująca w niej jest cudowna. Zawsze jest, z kim porozmawiać i pograć w inne gry. Zarząd jest bardzo uprzejmy, miły i zawsze można im wszystko powiedzieć. Nic dodać, nic ująć po prostu organizacja godna polecenia.

 

S: Okej, jak dobrze wiemy, należysz do ekipy serwera 4Life, jaka była twoja reakcja, kiedy zobaczyłeś swój nick w wynikach rekrutacji?

E: Z tego, co pamiętam, to byłem bardzo szczęśliwy. Ucieszyłem się, ponieważ spełniło się moje kolejne serwerowe marzenie, do którego dążyłem od początku serwera.

 

S: Rozumiem, opowiesz nam coś o swoich obowiązkach jako członek administracji? 

E: Jak wszyscy czytelnicy wiedzą, na serwerze obejmuję stanowisko Moderatora. Obowiązków mam wiele od kontrolowania forum po wykonywanie zgłoszeń nadsyłanych przez graczy podczas rozgrywki.

 

S: Jak sobie radzisz na randze, chciałbyś awansować wyżej?

E: Oczywiście, że tak. Chciałbym awansować, jak najwyżej jest to moim celem. A na randze według mojej opinii radzę sobie całkiem dobrze i podczas wykonywania zgłoszeń staram się jak najbardziej. Nie ma, na mnie wiele skarg więc wnioskuję, że wykonuję swoje obowiązki bardzo dobrze. Oczywiście każdy ma swoją opinię o mnie i wiem, że idealny nie jestem.

 

S: Okej, przejdźmy dalej. Jak każdy wie, jesteś Przewodniczącym Komisji Spraw Frakcyjny, opowiesz nam coś o waszej pracy?

E: Nie mogę za wiele powiedzieć, ponieważ są to w większej mierze informacje poufne, do których niewiele osób ma dostęp, więc przedstawię tylko to, co można zaobserwować na forum i serwerze. Przede wszystkim rozwiązujemy skargi na frakcje w niektórych przypadkach skargi na pracowników, rozwiązujemy konflikty między frakcyjne, jeżeli takowe się ukazują. Kontrolujemy frakcje pod względem prowadzenia spotkań, szkoleń i egzaminów. Również kontrolujemy Zarządy frakcji pod względem postępowania z pracownikami, czy nie zachodzi faworyzacja itp. Obserwujemy też różne akcje RP, przy czym patrzymy na zachowanie pracowników oraz jakość wykonywanych czynności.

 

S: Rozumiem, czy rozwiązywanie wszelkich konfliktów i sporów jest trudne?

E: Nie należy to do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych naszych obowiązków, ponieważ musimy wszystko dokładnie przeanalizować, co zaszło. Nie możemy dać się wprowadzić w błąd, bo to my ustalamy końcową decyzję. Każda skarga jest rozwiązywana indywidualnie i z dużym zaangażowaniem przez Członków Komisji Spraw Frakcyjnych, aby nie przegapić najmniejszego szczegółu w danej sprawie. Są to procesy czasochłonne.

 

S: Czy masz jakieś ciekawe plany dotyczące zmian w Komisji Spraw Frakcyjnych?

E: Wszystkie zmiany podejmujemy wspólnie, nie ma takich sytuacji, że jedna osoba coś powie i tak się dzieje. Dyskutujemy, wiele razy zmieniamy różne propozycje, też jest to proces czasochłonny, aby wszystko miało ręce i nogi. Jeżeli już mamy wszystko ustalone kontaktujemy się z Administracją RCON i oceniają naszą pracę. Nie mogę więcej powiedzieć, ponieważ tak jak odpowiedziałem, wyżej są to informacje poufne.

 

S: Powoli zbliżamy się do końca wywiadu, co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze?

E: Na serwerze osiągnąłem już praktycznie, wszystko, co chciałem. Teraz moim głównym celem jest wspinanie się coraz wyżej w hierarchii Administracji, aby dojść jak najwyżej. Kolejnym celem jest udoskonalanie frakcji na naszym serwerze, jak i KSF, aby było jak najlepiej a przyszłym pracownikom oraz pełnoprawnym członkom frakcji pełniło się służbę jak najlepiej i żeby gracze korzystający z usług frakcji byli bardzo zadowoleni. Na serwerze poznałem wiele świetnych osób, niektórych nawet na żywo i są to znajomości do końca życia, taką mam nadzieję.

 

S: Dobrze, dziękuje bardzo za poświęcony czas, chciałbyś kogoś pozdrowić?

E: Chciałbym pozdrowić całą Administrację w szczególności Administratorów RCON @hoopak_URLOP i @DreeY za każdą pomoc i wkład włożony w działanie KSF, cały skład KSF oraz Ciebie @4Ever., wszystkie frakcje na serwerze, przede wszystkim ich Zarządy, organizację Family Drivers oraz wszystkich czytelników tego wywiadu. Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję z tego miejsca @stefan009 za przeprowadzony wywiad.

 

vwPE3Le.png

pieczatka_stefamn.png

Edytowane przez stefan009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, yavoo napisał:

Wywiad wygląda jak typowa ustawka, parę pytań i zwijam byleby coś było.

Pytanie - odpowiedź - brak odniesienia, czegokolwiek tylko dalej - pytanie - odpowiedź.

Mało ciekawy wywiad.

Jest to mój pierwszy wywiad w redakcji, dzięki za opinię ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin